اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از gprs ایرانسل در ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من الآن سیم کارتموم میکرو کردم و گذاشتم توی ipad و قبلاً هم روی گوشی gprs فعال نکردم حالا باید چی کار کنم که بتونم به gprs ایرانسل وصل بشم؟!
    البته لطفاً نگین APN رو جلوش بنویس فلان چون این کارو کردم ولی بازم connect نمی شه!

یه سوال دیگه هم این که چطوری می تونم سیم کارتمو از روی آیپد شارژ کنم؟ با swirlysms می شه؟! اصلاً این برنامه برای ipad 2 کار می کنه؟!
    ویرایش توسط sayhi : https://i-phone.ir/forums/member/56067-sayhi در ساعت 22-07-2011, 06:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sayhi نمایش پست ها
      من الآن سیم کارتموم میکرو کردم و گذاشتم توی ipad و قبلاً هم روی گوشی gprs فعال نکردم حالا باید چی کار کنم که بتونم به gprs ایرانسل وصل بشم؟!
      البته لطفاً نگین APN رو جلوش بنویس فلان چون این کارو کردم ولی بازم connect نمی شه!

یه سوال دیگه هم این که چطوری می تونم سیم کارتمو از روی آیپد شارژ کنم؟ با swirlysms می شه؟! اصلاً این برنامه برای ipad 2 کار می کنه؟!
      بايد سيم كارتتو بندازي تو گوشي وبعد gprsرا فعال كني swirly sms هم تو ايپد 2 كار ميكنه من استفاده ميكنم

نظر

خوب آخه گوشی ای ندارم که micro sim بهش بخوره!
        اونو از کجا گرفتی؟!لینکی چیزی داری؟

نظر

سلام ، ببخشيد من توي cellular data اصلا بخشي به نام apn ندارم
          فقط on و off و data roaming داره

نظر

نوشته اصلی توسط Spd.pirate نمایش پست ها
            سلام ، ببخشيد من توي cellular data اصلا بخشي به نام apn ندارم
            فقط on و off و data roaming داره
            اين گزينه ممكن است پيش بيايد.
            سيمكارت را در بياريو و بگذاريد (يا سيمكارت را عوض كنيد) اگر نشد restore network setting بكنيد اگر نشد فكر كنم sbsetting يا يك برنامه ديگر از سيديا هست كه اين كار را مي كند و اگر با اين ها نشد ريستور كنيد (اين گزينه در يك سري كشور ها فعال مي شود ولي در بقيه كشور ها اتوماتيك تنظيم مي شود)
            with

نظر

همه راه ها رو به غير از restore تست كردم
              ميشه لطفا راجع به sbsetting توضيح بديد . چون sbsetting هاي مختلفي توي cydia پيدا كردم

نظر

اقا من یک ای پد 2 64 3g دارم ولی نمیتوانم از اینترنت ان استفاده کنم. راهنمائی کنید.

نظر

بچه ها من می خوام هزینه اش رو بدم یه نفر لطف کنه داره از کانادا میاد برام بیاره .
                  1- کسی تونسته بالاخره با آیپد 2 نسخه تری جی فقط از طریق سیم کارت ( مثلا ایرانسل یا همراه اول ) اینترنت بره . من برام مهمه که در حرکت بتونم وبگردی کنم . اینجا هر کسی یه چیزی گفته و کلا انگار خیلی عالی نیست .
                  2- بعد سوال اینکه من تا حالا آیپد نداشتم . آیا صفحات فارسی رو به خوبی browse می کنه .
                  3- آیا Iwork به خوبی با فارسی سازگاره ؟
                  من زیاد می خونم . برام مهمه بتونم اینترنت برم باهاش در حرکت ، بنویسم ، فارسی اش هم مهم هست . ممنون
                  من تهرانم . کسی باشه آیپد تری جی داشته باشه دوس دارم از نزدیک ببینم قبل خرید یا حداقل باهاش صحبت کنم . از تجربیاتش بپرسم . ممنون می شم اگر کسی خواست آی دی یاهوش یا یه راهی بزاره برای ارتباط . ممنون

نظر

ایا میشه با ای پد 2 اس ام اس یا تلفن زد

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_shirazi
                      ایا میشه با ای پد 2 اس ام اس یا تلفن زد
                      با برنامه ی phone it که توضیحاتش توی فروم هست میتونید این کارا رو بکنید...

نظر

سلام دوستان

من میکرو سیم ایرانسل رو میشه تو گوشی هایی که سیم معمولی میخوره انداخت و gprs رو باهاش فعال کرد بعد تو ایپد استفاده کرد ... ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
                          سلام دوستان

من میکرو سیم ایرانسل رو میشه تو گوشی هایی که سیم معمولی میخوره انداخت و gprs رو باهاش فعال کرد بعد تو ایپد استفاده کرد ... ؟

بله اگه مستقیما میکروسیم رو می خرید,اگر آیفون دارید می تونید بندازین توش و بعد فعالش کنید, اما اگر آیفون ندارید که بتونید توش میکروسیم بندازین,می تونید از کنترل حساب اینترنتی ایرانسل(E-Care)
                          استفاده کنید.اما من پیشنهاد میکنم که یک سیم کارت معمولی ایرانسل بخرید و بعد پانچش کنید که بتونیدخشابشو نگه دارین و تو گوشی های دیگه هم بتونید بندازید.

نظر

من با همین تنظیمات دارم ازش استفاده می کنم ... درست بود و درست شد ... تشکر از همه

نظر

ميخواستم ببينم ميشه وقتي با ايرانسل وصلم به اينترنت ،به وى -ان وصل بشم؟وقتى با وايفاى وصلم ميشه ولي با ايرانسل هر جورى امتحان ردم نشد.

نظر

نه جانم تميشه ... سرعتش پايينه

نظر

صبر کنید ..
                                X