اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد فروش 3gs و خرید iphone4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد فروش 3gs و خرید iphone4

با سلام
    دوستان من یک آیفون 3gs هفته سی و چهارم دارم و خیلی هم دوستش دارم و مبخوام iphone4 بخرم .حالا دوستان زیادی هستند که این گوشی را میخوان بخرند حالا نمیدونم چکار کنم بفروشمش یا نگهش دارم تا وقتی که آیفون جدید اومد بفروشمش ...اخه من تا 800 مشتریش دارم ؟؟؟دوستان همه کمک و راهنماییم کنند
    با سپاس

اگه تا 800 مشنری داری که عالیه بفروشش 1 ماه صبر کن بعد iphone 4 بخر اگه انلاک فکتوریشو بخوای تو ایران حدود 1 ملیون در میاد خیلی به نفعت میشه

نظر

اگه ٨٠٠ مشتري داري بهش بگو منم گوشيمو ميفروشم.!!!
      كاملا جدي گفتم.

نظر

والا هنوز تو اما و اگر هست ...نمیدونم گفته فعلا

آخه یک موضوع دیگه ای هم هست ..من نمیتونم بدون آیفون یک روز هم زندگی کنم خیلی وابسته بهش هستم نمیدونم تا 1 ماه دیگه میتونم 4 را بگیرم ..حالا داییم هم آلمان هست و چهارشنبه این هفته نه هفته دیگه میاد .بهش بگم از اونجا بیاره بعدش ساپورت فارسی داره ؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز تازه 24 جوون در 5 کشور توزیع میشه.این یعنی تا به ایران برسه طول میکشه .حتی اگه هم بیاد قیمتش خیلی بالاست چون توزیع گسترده ای فعلا نداره.زمانی که در کشورهای دیگه هم توزیع شد تعدادش زیاد میشه و قیمتش میاد پایین.اگه دوست داری گوشیتو نگه دار.هر زمان که قیمتش کتعادل شد گوشیتو بفروش و ایفون 4 بخر.

نظر

آلمان هم جز این 5 کشور هست البته آنلاک فکتوریش ؟؟؟

نظر

آخه چرا بفروشی من خودم ۳gs هفته ۳۸ دارم اینو نگه میدارم آیفون ۴ که اومد اونم میخرم

نظر

آخه من میخوام نوکیا ان 8 را هم بخرم...بخاطر این میگم

نظر

دوستان به نظر شما گوشيم را الان بفروشم يا اينكه هر وقت آيفون٤ اومد بفروشمش؟؟؟ خيلي سر در گم هستم چونكه من گوشيم را اون موقع خريدم يك ميليون و پنجاه

نظر

باب اینجا خیلی وضعها توپه .

من الان مک بوک پرو 371 (15 اینچ) دارم .
                    برای خرید یه دونه آیفون ، 3gs یا 4 ، کلی باید پروژه تعریف کنم ، چند ماه طول میکشه بخرم . :d

اینجا بعضی از دوستان 2 تا 2 تا میخرن . خوش بحالشون .

البته خدا بیشتر کنه . کاش ما هم مثل پولدارها بودیم و راحت آیفون میخریدیم .

نظر

سلام دوستان من یک iphone 4 آنلاک فکتوری سفید دارم که از آمریکا برام آوردن آکبند داخل وکیومه هرکی خریداره تماس بگیره. 09361088694 فقط سریع چون لازمم

نظر

دوست عزیزبه جمع دوستانه i-phone.ir خوش اومدی این تاپیک محل معامله نیست شما باید اطلاعیه فروش رو در قسمت بازارچه ایجاد کنید !

نظر

صبر کنید ..
                        X