اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

TomTom For iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز من این برنامه رو که خیلی هم نیازش دارم (چون با داشتنش از پرداخت 400 یوروی بی زبان برای خرید جی پی اس معمولی معافم میکنه) رو سه بار از تورنت دانلود کردم، ورژن های مختلفش رو ... اما روی آیفونم سوار نمیشه ... البته بگم که به علت گارانتی ارزشمندی که آیفونم داره الان نمی توانم اونو جیلبریک کنم چون گارانتی اش می پره ... راهی هست که بدون جیلبریک کردن این برنامه تام تام عزیز رو رو ایفون داشته باشم ؟
    اینم کد خطای آی تیونز موقع اینستال برنامه تام تام:
    the application "w.europe" was not installed on the iphone becouse an unknown error occurred (0xE8008001
    ویرایش توسط galaxydal : https://i-phone.ir/forums/member/29021-galaxydal در ساعت 02-09-2010, 11:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط galaxydal نمایش پست ها
      دوست عزیز من این برنامه رو که خیلی هم نیازش دارم (چون با داشتنش از پرداخت 400 یوروی بی زبان برای خرید جی پی اس معمولی معافم میکنه) رو سه بار از تورنت دانلود کردم، ورژن های مختلفش رو ... اما روی آیفونم سوار نمیشه ... البته بگم که به علت گارانتی ارزشمندی که آیفونم داره الان نمی توانم اونو جیلبریک کنم چون گارانتی اش می پره ... راهی هست که بدون جیلبریک کردن این برنامه تام تام عزیز رو رو ایفون داشته باشم ؟
      اینم کد خطای آی تیونز موقع اینستال برنامه تام تام:
      The application "w.europe" was not installed on the iphone becouse an unknown error occurred (0xe8008001
      بله پرداخت پولی ناقابل (نزدیک 100$)

نظر

راهی نیست ما این صد تا رو هم نسلفیم ! ؟

نظر

سلام برای تهران وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط galaxydal نمایش پست ها
            راهی نیست ما این صد تا رو هم نسلفیم ! ؟
            چرا، قید گارانتی گوشیت رو بزنی و جیلبریک کنی
            کلا دو حالت داره، یا باید جیلبریک کنید و در عوض بتونید برنامه هارو رایگان نصب کنید
            یا جیلبریک نکنید و به ازای هربرنامه پولش رو پرداخت کنید...حالا بین این دوتا باید انتخاب کنی دیگه...
            می تونی هم قید TomTom رو بزنی و به همون google Maps بسنده کنی

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
              چرا، قید گارانتی گوشیت رو بزنی و جیلبریک کنی
              کلا دو حالت داره، یا باید جیلبریک کنید و در عوض بتونید برنامه هارو رایگان نصب کنید
              یا جیلبریک نکنید و به ازای هربرنامه پولش رو پرداخت کنید...حالا بین این دوتا باید انتخاب کنی دیگه...
              می تونی هم قید TomTom رو بزنی و به همون google Maps بسنده کنی
              پس اون همه توووويك هاي توپ و باطري مصرف كن سيديا همش افغاني...!!!!؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نتیجه نظر سنجیتون از 100% بیشتر شده....
                50+28+28=106

نظر

صبر کنید ..
                X