اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قاب فلزی مشکی پشت ایفون 2g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قاب فلزی مشکی پشت ایفون 2g

سلام دوستان. یه قاب مشکی برای پشت ایفون 2g دیدم. اینم عکسش.

میخواستم ببینم کسی تا الان این قاب رو دیده؟ اگه دیده قیمت چند بوده؟

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه قاب مشکی برای پشت ایفون 2g دیدم. اینم عکسش.

میخواستم ببینم کسی تا الان این قاب رو دیده؟ اگه دیده قیمت چند بوده؟
    تا اون جایی که من میدونم و دیدم این قاب ها چینی هستن و از کیفیت خوبی هم برخوردار نیستن و به مرور زمان فرسوده میشن
    ضمنا رو شاسی گوشی هم خوب سوار نمیشن

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
      تا اون جایی که من میدونم و دیدم این قاب ها چینی هستن و از کیفیت خوبی هم برخوردار نیستن و به مرور زمان فرسوده میشن
      ضمنا رو شاسی گوشی هم خوب سوار نمیشن
      راستش اینو تو ebay دیدم. رفتم کامنت هایی که برای فروشنده گذاشته بودن دیدم. حتی یکمورد شکایت در مورد این نبود. همشون تعریف کرده بودن میگفتن جنسش عالیه.
      در مورد چینی بودنش که شکی نیست. ولی از این قاب اصلیشم خیری ندیدیم. پشتش خط خطی شده حسابی. میخوام عوض کنم، ماشالله قیمترو که میشنوم مخم سوت میکشه. 150. تازه معلوم هم نیست اصل باشه یا نه. این یکی حدود 50 تا 60 درمیاد برام. میخوام ببینم تو ایران چنده اگه باشه.
      ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 02-06-2010, 07:33 PM

نظر

منم میخوام به نظرم اگه جنسش خوب نباشه مهم نیست یه تنوعی میشه خسته شدم از این نقره ایه داغونم شده

نظر

تو ایران که مدیدم قبلا دقیقا خودم همین عکسو زده بودمو پرسید بودم که شایان جان گفتن تو دفتر سایت اصلیش نیست چون دیگه تولید نمیشه جز اینکه جایی بگردیو پیدا کنی این قابها هم چینی هستند شاید اگه گیر بیاری قیمتش 15 تومن هست واصلیش 60 تومن فرق قیمت رو میبینی
          پس بدون کیفیت نداره بهتر نگیری چون ممکنه به گوشیتم صدمه بزنه

نظر

صبر کنید ..
          X