اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون رو به webcam واقعی تبدیل کنید !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط popooli نمایش پست ها
    خوب اینکه پولیه کسی کرک شدشو نداره؟؟
    بفرماییدapptrackr view app iWebcamera
    with

نظر

این نرم افزار چه طور کار میکنه من از طریق کابل میتونم به جای Webcam استفاده کنیم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط popooli نمایش پست ها
        این نرم افزار چه طور کار میکنه من از طریق کابل میتونم به جای Webcam استفاده کنیم؟؟؟؟
        همون طور که دوستمون exo داده بودند درایور را روی کامپیوتر نصب کنید بعد برنامه را روی آی فون بعد برنامه روی آی فون را باز کنید خود کامپیوتر موبایل را می شناسه.فقط بگم که شما باید با wifi باشید
        ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 27-11-2010, 08:31 PM
        with

نظر

دوستان كسي برنامه ى مشابه اين برنامه نميشناسه كه تو اپپ استور مجانى باشه؟ من آيفونم رو جيلبريك نكردم
          ممنون 

نظر

نبود کسی کمک کنه؟

نظر

من کانکت میشم ولی از توی پی سی نمیتونم ببینم

نظر

دوستان کسی این برنامه رو روی ویندوز سون 64 بیتی هم جواب گرفته؟ اگه اره بیزحمت نرم افزاره pc ش رو واسم بزارید.
                من ورژن 1 فایل exe ش رو دارم اما روی 32 جواب میداد و روی ویندوز 64 بیتی جواب نمیده.

نظر

دوستان من در اول این تاپیک هیج پستی که شامل برنامه باشه نمیبینم

نظر

نوشته اصلی توسط AR@SH نمایش پست ها
                    دوستان من در اول این تاپیک هیج پستی که شامل برنامه باشه نمیبینم
                    iWebcamera for iPhone, iPod touch (4th generation), iPad 2 Wi-Fi, and iPad 2 Wi-Fi + 3G on the iTunes App Store

نظر

صبر کنید ..
                    X