اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره در خصوص خرید iPad از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط isina نمایش پست ها
    oosin جان اولا ممنون که وقت میزاری
    اگه دربیاری بگی میبرم ایران دیگه به باز کردن پکش احتیاجی نیست؟
    بعد اینکه اگه بری اپل استور وقتی یه ایپد32 بخری بهت یه فاکتور 599$ + tax میده؟
    چند تومن تکس میخوره؟
    اونا که تو store apple هسن میدونن به کی باید tax بزنن؟میپرسن میخوای خارج کنی؟
    خير نيازي به باز كردن نيست .

بله . حدودا در مياد 650 دلار يه آيپد 16 گيگ . بستگي به اينكه از كجا بخري اين ميزان Tax ها متغير هستند و همينطور بستگي به اينكه از كدوم فرودگاه برگردي ميزان بازگشت Tax هم فرق ميكنه . مثلا ممكنه 10 درصد tax بخوره موقع خريد و 7 درصد رو بهت بگردونن . معمولا 10 درصد هست Tax .

به همه اجناسي كه شما خريداري ميكني ( چه اپل استور چه هر جاي ديگه ) ميزان Tax ثابتي ميخوره و جنسي نيست كه شما بدون Tax خريداري كني . مگه اينكه بصورت انبوه و يا با كارت بازرگاني خريد كني .

نظر

ایپد وای فای 16 یا 32 ؟ 650$
      بعد که این قیمت خریدی از اپل استور 599+tax
      تو فرودگاه دوباره tax رو پس میدن و در واقع قیمتی که ایپد رو خریدی حدودا همون 599 $ میشه>؟

نظر

در حال حاظر آيپد 32 واي فاي قيمتش 599 دلار هست . به علاوه 59.9 $ تكس ميشه قيمت خريدتون . و اگه بخوايد آيپد رو بياريد ايران بهتون تو فرودگاه شهر خريد حدودا 50 دلار رو پس ميدن كه ميشه دور و بر 600 دلار .

نظر

ممنون oosin خیلی کمکم کردی
          و در اخر اینکه از امریکا بخرم یا نه ؟
          چند گیگ کافیه (کار عادی)؟

نظر

32 گيگ بخري بهتره . و بله اگه امكانش رو داري حتما از آمريكا بخر .

نظر

به case شم tax میخوره؟

نظر

به case شم tax میخوره؟
                به همه چي ! تو پست قبلي گفتم ديگه . هر چيزي كه بخري Tax ميخوره .

نظر

من خودم از لوس آنجلس خریدم 16گیگ رو 542$ که یه برگه هم گرفتم free tax بعد تو فرودگاه که داشتم بر می گشتم 30تاش رو بهم برگردوندن البته این کار باید قبل از مهر خوردن تو پاس اتفاق بیوفته از هر کسی هم بپرسی تو فرودگاه بهت نشون می ده

نظر

چند تا سوال دیگه:
                    1.داشتیم از فرودگاه امریکا برمیگشتیم ایران . تو فرودگاه امریکا بهمون tax رو پس میدن و بعد که اومدیم تو فرودگاه ایران وقتی میخوان بار هارو چک کنن به ایپد ها که اکبندن و از اونور اومده گیر نمیدن.

2.تا چند تا هر مسافر میتونه بیاره ولی بهش گمرک نخوره(دقیق)؟

ممنون

نظر

چند تا سوال دیگه:
                      1.داشتیم از فرودگاه امریکا برمیگشتیم ایران . تو فرودگاه امریکا بهمون tax رو پس میدن و بعد که اومدیم تو فرودگاه ایران وقتی میخوان بار هارو چک کنن به ایپد ها که اکبندن و از اونور اومده گیر نمیدن.

2.تا چند تا هر مسافر میتونه بیاره ولی بهش گمرک نخوره(دقیق)؟

ممنون
                      جواب 1 و 2 : بستگي داره ! به قيافه طرفي كه داره مياد ( مسافر ) گاهي اوقات شما 10 تا هم بياري گير نميدن . گاهي 4 تا هم بياري گير ميدن ! نميشه دقيقا گفت . ولي به 2..3...4 تا گير نميدن معمولا .

نظر

تو اربیل ایپد هست یا نه ؟ من 1 ماه دیگه می رم واسه خرید .. ipad wifi 16 می خوام بگیرم
                        البته خیلی چیزایه دیگه ولی اگه ipad هم باشه می گیرم

نظر

سلام
                          من هفته دیگه میرم دبی می خوام 4 تا iPad بگیرم یکی برای خودم 3تا هم همین جوری بیارم آیا مشکلی نداره؟
                          چون مکم با خودم می خوام ببرم به اینکه وسایلم زیاد باشه گیر نمیدن؟
                          ویرایش توسط hossein.emami : https://i-phone.ir/forums/member/9214-hossein-emami در ساعت 07-06-2010, 04:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.emami نمایش پست ها
                            سلام
                            من هفته دیگه میرم دبی می خوام 4 تا ipad بگیرم یکی برای خودم 3تا هم همین جوری بیارم آیا مشکلی نداره؟
                            چون مکم با خودم می خوام ببرم به اینکه وسایلم زیاد باشه گیر نمیدن؟
                            معمولا گیر نمیدن تا ۵ تارو . ولی کلا مسافرینی که از دبی میان یکم روشون سخت گیری گیت بیشتره ...

نظر

ipad case و Apple iPad Camera Connection Kit از مالزی بخرم خوبه

نظر

دوستان ممنون ميشم سريع جواب بديد
                                ميخواستم ببينم ipad به طور رسمي در فروشگاه رسمي اپل در دبي عرضه شده يا نه؟ منظورم يعني با همون قيمت هاي واقعيه!

نظر

صبر کنید ..
                                X