اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه در iphone 2.1 به بالا Genius Playlist بسازیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من وقتی turn on genius رو میزنم، شروع می کنه به فرستادن اطلاعات. وقتی فرستادن تموم میشه (delivering your genius results)، ارور4010 میده که با ...شکن هم فرقی نمی کنه. لطفا راهنمایی کنید.
    تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط bnooralishahi نمایش پست ها
      من وقتی turn on genius رو میزنم، شروع می کنه به فرستادن اطلاعات. وقتی فرستادن تموم میشه (delivering your genius results)، ارور4010 میده که با ...شکن هم فرقی نمی کنه. لطفا راهنمایی کنید.
      تشکر.
      به appstore میتونی login کنید؟
      آهنگ هایی که تو library تون هست ایرانی هست؟
      تعداد آهنگ هایی که library هست چقدره؟
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

نوشته اصلی توسط AliRez7A نمایش پست ها
        از داخل آیفون نمی شود شما باید در آیتونز با کلیک راست بر روی آهنگ مورد نظرتان و انتخاب گزینه ی start Genius پلی لیست را بسازید وقتی sync کنید پلی لیست به آیفون یا آیپاد شما منتقل می شود
        من این کارو می کنم ولی بازم میگه: this song does not have enough related songs to create e genius playlist

نظر

با appstore مشکلی ندارم و سالمه. تعداد آهتگها 2500 و بیشترش ایرانیه.

نظر

جالب بود من همیشه برام سوال بود که این Genius چیه و کارش چیه.

نظر

با appstore مشکلی ندارم و سالمه. تعداد آهتگها 2500 و بیشترش ایرانیه.

نظر

دوستان باید توجه کنین که genius اطلاعات یهنی نام و سبک و نام آلبوم و ... رو میفرسته به آیتیونز تا با آهنگهایی که در آیتیونز هست مطابقت بده بده کلا جمع بندی میکنه و اطلاعات رو واسه آیتیونز شما پس میفرسته.
                بعد این که آطلاعات رو فرستاد آهنگای خاصی که تی این لیست باشن و هم سبک باشن تو یه پلی لیست جمع میشه.
                واس آهنگای آیرانی کار برد نداره. اگه آلبوماتون خارجیه و همهی اطلاعاتشون کامله اونوقت کار میکنه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                  دوستان باید توجه کنین که genius اطلاعات یهنی نام و سبک و نام آلبوم و ... رو میفرسته به آیتیونز تا با آهنگهایی که در آیتیونز هست مطابقت بده بده کلا جمع بندی میکنه و اطلاعات رو واسه آیتیونز شما پس میفرسته.
                  بعد این که آطلاعات رو فرستاد آهنگای خاصی که تی این لیست باشن و هم سبک باشن تو یه پلی لیست جمع میشه.
                  واس آهنگای آیرانی کار برد نداره. اگه آلبوماتون خارجیه و همهی اطلاعاتشون کامله اونوقت کار میکنه!!!
                  آلبومهایی که خارجیه، اطلاعاتش کامله. تعدادشون هم خیلی کم نیست. (حدود 700-800 آهنگ).

نظر

سلام

من هنوز موفق نشدم genius بسازم!
                    Choosing Update Genius from the Store menu will update your Genius results. If, after updating, iTunes is still unable to create a Genius playlist from this song or artist, please choose another one.

update می کنم ولی باز...
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    ویرایش توسط hesi2 : https://i-phone.ir/forums/member/23771-hesi2 در ساعت 07-03-2011, 01:13 AM

نظر

من می خوام آهنگ هایی رو که من انتخاب می کنم رو توی اون پلی لیست بزارم نه اینکه فقط مال یه خواننده باااشه بلکه مال خواننده های مختلف باشه و توی یه پلی لیست باشه !
                      باید چکار کنم ؟ می تونم از همین genius استفاده کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X