اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از آی پد (ipad) به عنوان مانیتور دوم توسط Air Display

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از آی پد (ipad) به عنوان مانیتور دوم توسط Air Display

با داشتن Air Display ٬ می توانید از آی پد تان به عنوان صفحه نمایش بی سیم برای کامپیوتر مک تان استفاده نمایید.

Air Display به شما این امکان را می دهد که آی پد تان را در کنار کامپیوترتان قرار داده ٬ پنجره ها را به داخل آن بیاندازید و با این پنجره ها دقیقا همانند دیگر صفحات نمایش کامپیوتری تعامل داشته باشید. کارآیی و سرعت Air Display فوق العاده است چرا که از یک الگوریتم فشرده سازی پویای هوشمند استفاده می نماید. در یک شبکه معمولی وای فای ٬ حرکت اشاره گر ماوس در مقایسه با ماوس با سیم غیر قابل تشخیص است.

لینک دانلود در ادامه مطلب…

Air Display در هر دو حالت افقی و عمودی کار می نماید. Air Display نه تنها به شما به شما یک اضافه گر صفحه نمایش کامپیوتر را ارائه می دهد ٬ بلکه حتی به عنوان یک دستگاه ورودی اطلاعات نیز کار می نماید. شما می توانید از انگشتانتان استفاده کرده تا به طور مستقیم با صفحه نمایش در تعامل باشید.

استفاده های Air Display :

1- می توانید صفحه آی پد تان را با برنامه های کاربردی پر نمایید. برنامه هایی نظیر iChat ٬ Mail ٬ iCal و ماشین حساب.

۲- می توانید با اجرای کلیپ های فلش بر روی آی فون دوستانتان را شگفت زده نمایید!

۳- طراحی گرافیکی : می توانید برای استفاده از برنامه هایی نظیر فتوشاپ و Illustrator در لپ تاپ تان ٬ پنجره های ابزارهای آن ها را در صفحه ی آی پد تان قرار دهید.

۴- موزیک : از صفحه آی پد تان به عنوان یک صفحه ی کنترلی فوق العاده برای برنامه هایی نظیر Logic و Pro Tools استفاده نمایید.

۵- برنامه نویسی : از صفحه آی پد تان برای ابزارهای کمکی برنامه نویسی استفاده نمایید. ابزارهایی نظیر Console ٬ Terminal و Debugger.

6- بسیاری کاربردهای دیگر که خودتان با استفاده از این برنامه می توانید آنها را پیدا نمایید.

برنامه Air Display تنها با سیستم عامل مک سازگار است. کاربران ویندوزی اما باید منتظر باشند! نرم افزاری که از ویندوز نیز پشتیبانی نماید به زودی خواهد آمد. Air Display به شبکه ی وای فای احتیاج دارد.

با سلام
    در صورت امکان لینک جدید در سرور دیگری محبت بفرمایید.

نظر

یعنی با آیفون هم میشه ؟ بجای آیپد ؟

نظر

لطفا در سرور دیگری بارگذاری کنید این سرور ف ***یل*****تر است
        ممنون

نظر

این فایل IPA : دانلود مستقیم

این هم فایل مورد نیاز برای مک : دانلود مستقیم

نظر

سلام،
            فایل مخصوص مک دانلود و نصب کردم، اما بعد نصب تو کامیپیوترم پیداش نمی کنم. یه آیکون تو اپلیکیشن می ره یا یک منو جایی اضافه می شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط rafiki نمایش پست ها
              سلام،
              فایل مخصوص مک دانلود و نصب کردم، اما بعد نصب تو کامیپیوترم پیداش نمی کنم. یه آیکون تو اپلیکیشن می ره یا یک منو جایی اضافه می شه؟
              داخل System preferences هستش .

نظر

همچین نرم افزاری برای ویندوز نیست؟؟؟

نظر

ویندوز نیومد ؟

نظر

بچه ها خود برنامه Air Display Free رو کسی داره ؟

مدیریت : این پست ویرایش شد . از این پس لطفا فارسی تایپ کنید !!!

نظر

سلام - نصب کردم روی مک و آیپد ولی نتونستم به هم کانکتش کنم - ارتباط وای فای مسیقیم بین هردو برقرار می شه یا اکسس پوینت بینش می خواد؟ لطفا نحوه ایجاد ارتباط رو توضیح بدبد.

نظر

سلام - نصب کردم روی مک و آیپد ولی نتونستم به هم کانکتش کنم - ارتباط وای فای مسیقیم بین هردو برقرار می شه یا اکسس پوینت بینش می خواد؟ لطفا نحوه ایجاد ارتباط رو توضیح بدبد.
                        اگه مك شما همون اريجينال روي سيستم هستش ، اين مشكل رو خواهيد داشت
                        از روي ديسك يك بار refresh بفرماييد سيستمتون رو .

نظر

سلام - آی مک من اوریجینال و تغییری روش ندادم ، لطفا راهنمایی کنید از روی دیسک منظور چیه؟

نظر

سلام - آی مک من اوریجینال و تغییری روش ندادم ، لطفا راهنمایی کنید از روی دیسک منظور چیه؟
                            ارتباط مستقیم برقرار میشه ولی اگه اکسس پوینت دارید به اون وصل شید بهتره ! و اگر خواستید direct وصل شید باید یا manual ستاپ کنید و یا اینترنت رو روی وای فای share کنید تا آی پی مشخص بده ( برای مثلا الان احتمالا آی پی شما رنجش با 169.274.... شروع میشه .

نظر

صبر کنید ..
                            X