اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویبره 3g از کار افتاده است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویبره 3g از کار افتاده است

سلام
    ویبره گوشی من از کار افتاده و نمی دانم باید چه کار کنم؟
    اگر می شود راهنمایی کنید
    ممنون

نوشته اصلی توسط piebaldcorw نمایش پست ها
    سلام
    ویبره گوشی من از کار افتاده و نمی دانم باید چه کار کنم؟
    اگر می شود راهنمایی کنید
    ممنون
    برو به Settings --Sounds ببین ویبره On هست یا off

نظر

وقتی کلید Silent رو گوشه آیفون عوض می کنی و از حالت silent در میاد یا به اون میره ، اون موقع هم ویبره فعالیتی نشون نمیده ؟!
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
      I cannot put my finger on It now
      The Child is Grown , The Dream is Gone
      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

احتمالا دستگاهتون قبلا باز شده و خوب بسته نشده دلیلش هم اینه که با یه باز و بسته شدن دوباره مشکلش حل میشه...
        far-shad.ir

نظر

هم ویبره On هستش هم این که موقع سایلنت کردن و زنگ زدن ویبره نمی زنه!
          گوشی رو هم تازه خریدم و باز نشده اما یک بار زمین خورد! امکانش هست که از این طریق مشکل ایجاد شده باشه ؟
          برای باز و بسته کردن باید چه کار کرد؟

نظر

آره احتمالش زیاده ولی بهتره قبل از اینکه خودت بازش کنی یه سوالی هم از بشیر بپرسی ، یوزرش : onfuve
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
            I cannot put my finger on It now
            The Child is Grown , The Dream is Gone
            I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط piebaldcorw نمایش پست ها
              هم ویبره on هستش هم این که موقع سایلنت کردن و زنگ زدن ویبره نمی زنه!
              گوشی رو هم تازه خریدم و باز نشده اما یک بار زمین خورد! امکانش هست که از این طریق مشکل ایجاد شده باشه ؟
              برای باز و بسته کردن باید چه کار کرد؟
              من هم همین مشکل رو دارم ، برای من هم بعد از زمین خوردن اینجوری شد و فقط وقتی که گوشی رو در حالت عمودی میگیرم ، ویبره کار میکنه ، وگرنه فقط صدای وبیره میبده و نمی لرزونه !!

اگه مشکلت حل شد ، به منم خبر بده .

نظر

نوشته اصلی توسط b_e_h_dad2 نمایش پست ها
                من هم همین مشکل رو دارم ، برای من هم بعد از زمین خوردن اینجوری شد و فقط وقتی که گوشی رو در حالت عمودی میگیرم ، ویبره کار میکنه ، وگرنه فقط صدای وبیره میبده و نمی لرزونه !!

اگه مشکلت حل شد ، به منم خبر بده .
                اگه اصفهان هستی میتونی بیاری تا یه برسی بکنیم

نظر

مال منم اینطوری شد. اگه زود درستش کنی ممکن تعمیر بشه. ولی اگه دیر بری سراغش باید تعویض بشه.

نظر

من هم به این مشکل بر خوردم بی خیال ویبر شدم بهد از یک هفته دیدم داره کار میکنه

نظر

من این مشکل و با 2g دارم،آیا اونم با باز و بسته کردن حل می شه؟؟؟تا حالا گوشیم باز نشده اما زمین خورده.

نظر

صبر کنید ..
                      X