اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ای برای بردن گوشی به ریکاوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ای برای بردن گوشی به ریکاوری

این برنامه همونطور که از اسمش پیداست واسه بردن گوشی به حالت Recovery Mode هست .

برنامه رو باز کنید و روی Enter Recovery Mode کلیک کنید ! برای خارج شدن از حالت ریکاوری هم کافیه دکمه Exit Recovery Mode رو بزنید .

لینک مستقیم دانلود برنامه برای سیستم عامل ویندوز

لینک مستقیم دانلود برنامه برای سیستم عامل مک

یا اینکه دکمه ی Home+Power را اینقدر نگه دارید تا خود گوشی بره ریکاوری!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
      یا اینکه دکمه ی home+power را اینقدر نگه دارید تا خود گوشی بره ریکاوری!!!!
      اونوقت یا باید ریستور کنی یا با هزار دوز و کلک و بدبختی از ریکاوری درش بیاری !!!

نظر

نوشته اصلی توسط mosi2 نمایش پست ها
        اونوقت یا باید ریستور کنی یا با هزار دوز و کلک و بدبختی از ریکاوری درش بیاری !!!
        خوب شما همان طوری که Home+Power واسه رفتن گرفتی واسه در آمدنم میگیری!!!

نظر

توی فایل زیپ برا ویندوز کدو .exe رو باید کلیک کنیم؟؟؟

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
          خوب شما همان طوری که Home+Power واسه رفتن گرفتی واسه در آمدنم میگیری!!!
          پس چرا این جا یه چیزه دیگه میگه؟ http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html

نظر

در چه مواقعی باید به ریکاوری برد؟

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
              برای ریستور در مواقعی که گوشی در لوگوی سیب گیر کرده توصیه میشه
              یعنی بعد از این حالت (ریکاوری) باید ریستور کرد؟بدونه ریکاوری ریستور نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                یعنی بعد از این حالت (ریکاوری) باید ریستور کرد؟بدونه ریکاوری ریستور نمیشه؟
                چرا ریستور میشه اما ممکنه بعضی وقت ها وسط ریستور ارور هایی بده ،
                اینطور فرض کن که اگه مثلا داری ویندوز نصب میکنی سی دیت خش داشته باشه اذیت میکنه وسط نصب
                اما مثلا واسه کاستوم باید بدون ریکاوری مد و dfu مد ریستور کنیم ،،

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                  چرا ریستور میشه اما ممکنه بعضی وقت ها وسط ریستور ارور هایی بده ،
                  اینطور فرض کن که اگه مثلا داری ویندوز نصب میکنی سی دیت خش داشته باشه اذیت میکنه وسط نصب
                  اما مثلا واسه کاستوم باید بدون ریکاوری مد و dfu مد ریستور کنیم ،،
                  ببخشید من یه کم ناواردم سوالام زیاد شد.خارج شدن از حالت ریکاوری به چه کاری میاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                    ببخشید من یه کم ناواردم سوالام زیاد شد.خارج شدن از حالت ریکاوری به چه کاری میاد؟
                    میتونید با گوشیتون کار کنید

نظر

کسی جواب منو نداد!

توی فایل زیپ برای ویندوز، باید کدوم exe یا bat رو باز کنیم تا برنامه بالا بیاد؟

نظر

سلام
                        من گوشیم رو آرم سیب گیر کرده.گوشی رو به حالت ریکاوری بردم ولی میخوام ریستور کنم پیام آپدیت به ورژن 3.1.3 رو میده و ریستور میکنه. چیکار کنم که فقط ریستور کنه؟

نظر

با استفاده از این برنامه دهن ویندوز من صاف شد

نظر

نوشته اصلی توسط tnt5124 نمایش پست ها
                            سلام
                            من گوشیم رو آرم سیب گیر کرده.گوشی رو به حالت ریکاوری بردم ولی میخوام ریستور کنم پیام آپدیت به ورژن 3.1.3 رو میده و ریستور میکنه. چیکار کنم که فقط ریستور کنه؟

سوالتون به اينجا ربطي نداره ولي بدون shsh جز به ٣.١.٣ به چيز ديگه اي نميتونيد ريستور كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                              این برنامه همونطور که از اسمش پیداست واسه بردن گوشی به حالت Recovery Mode هست .

برنامه رو باز کنید و روی Enter Recovery Mode کلیک کنید ! برای خارج شدن از حالت ریکاوری هم کافیه دکمه Exit Recovery Mode رو بزنید .

لینک مستقیم دانلود برنامه برای سیستم عامل ویندوز

لینک مستقیم دانلود برنامه برای سیستم عامل مک

آاآآآآقااااااااااا دمت گرمممم..
                              من ایپادم تو حالت ریکاوری گیر کرده بود هر کاری کردم درست نشد.
                              hom&power رو هم میگرفتم نمیشد
                              با این برنامه درست شددددددددد...
                              بازم دمت گرممم خیلی باحالییییی..

نظر

صبر کنید ..
                              X