اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای پاک کردن icone ها از روی spring board یا به قول بعضی دوستان منوی iphone چند لحظه انگشتتان را روی یک از icone ها نگه دارید تا شروع به لرزیدن کنند با بر روی علامت X (یا ضرب در) که روی icone ها ظاهر شده بزنید و سپس دستور را تایید کنید.

من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

منم چند شب پیش نصفه شب داشتم با آیفون ور میرفتم که یه چیز جالب دیدم :

سنسوری که برای قطع و وصل صفحه نمایش در هنگام تماس بالای آیفون هست اگه در یه جای تاریک باشید یه نور قرمز رنگی داره که وقتی یک شی بهش نزدیک میشه چشمک میزنه و صفحه رو خاموش یا روشن میکنه ،

به یه بار دیدنش میرزه ، امتحان کنید

نظر

دوستان عزیز این ترفند فقط مخصوص iphone نیست ولی ممکن خیلی از دوستان ندونند .

همه ما از وسائلی که دارای remote یا به عبارتی "کنترل " مثل تلویزیون استفاده میکنیم. دوربین iphone رو روشن کنید و remote را جلوی دوربین گرفته و یکی از دکمه های آن را بزنید در iphone می بینید که از فرستنده سر remote نور سفید رنگی در می آید .

حتما پیش خود میپپرسید خوب این به چه کار می آید، زمانی اگر روزی خواستید عینک آفتابی بخرید و فروشنده به شما گفت این عینک ضد مادون قرمز و اشعه UV هست این بهترین راه برای تشخیص صحت حرف او می باشد ، به صورتی که عینک را بین remote و دوربین فرار دهید . نکته : remote می تواند remote ضبط اتوموبیلتان هم باشد.
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
        (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

2 تا ترفند نمی دونم قدیمیه ولی فکر نکنم

1-اگه گوشیتونو به یه نفر دادید زنگ زد بعد شماره ها رو هم پاک کرد میدونی چطوری حالشو بگیری؟
          میری تو قسمت شماره گیری یک بار رو دکمه call میزنید اخرین شماره رو نشون میده
          از این ترفد واسه زمانی هم میتونید استفاده کنید که به کسی زنگ میزنید بر نمی داره ...دوباره میخوایید تماس بگیرید دیگه شماره رو نمی خواد بگیرید فقط یه بار رو call بزنید

2-برای رفتن به صفحه قبل و بعد حتما انگشتتان را از یه طرف صفحه به طرف دیگه میکشید؟حالا روش دیگه رو حال کنید

میرید کنار دایره هایی که نشان دهنده تعداد صفحه هاست یک بار لمس میکنید اگر سمت راست دایره ها رو لمس کنید میره صفحه راست و بالعکس

نظر

يه چيزي كشف كردم خيلي وقته ! شايد ترفند به حساب بياد ! ولي يه مشكله !
            گوشي رو بذارين رو يه سطح با انگشتون صفحه رو بكشيد سمت راست ( از راست به چپ با انگشتون بكشيد ) كه بريد صفحه ي 2 ! انگشتتون رو ول نكنيد ! يعني انگار گرفتينش ! بيارين وسط ! يعني مثلا 2 رديف سمت راست صفحه ي اول در سمت چپ صفحه و 2 رديف اول صفحه ي دوم هم سمت راست ! ( كه اگه ول كنيد به يكي از صفحات برگرده ) تو همون حالت كه گرفتين ، اگه بياين با دست ديگتون به كنار دايره ها ( يه خرده بقلش ، سمت چپ ) بزنيد ، تو همون حالت صفحه مي مونه !

نظر

ممنون از دوستمون
              ولی اینکه بزارید رو صفحه صاف و حتما بیاید تا وسط اینا مهم نیست
              این یکی از امکانات هست و مشکل حساب نمیشه

بیشتر جهت گرفتن اسکرین شات مورد استفاده است مثلا شما میخوایید از 3 ردیف از این صفحه با 1 ردیف از صفحه دیگه یه اسکرین شات بگیرین میتونید سطون های مورد نظر رو در قسمت مورد نطر بیارین و با دست دیگر روی دایره های پایین رو لمس کنید --این کار سسب قفل شدن صفحه در اون قسمت میشه -- که با این کار شما میتونید از اون قسمت مورد نظر اسکرین شات بگیرین

اضافه : با این کار صفحه قفل میشود و شما با گرفتن دکمه هوم و پاور با هم میتونید اسکرین شات بگیرین
              همین جوری که نمی گیره
              ویرایش توسط ali_jalal : https://i-phone.ir/forums/member/1980-ali_jalal در ساعت 04-06-2009, 12:37 AM

نظر

شاید قدیمی باشه و اکثر بچه ها هم بدونن اما ...
                پیش اومده که زمان خواب هدفون تو گوشتونه و خوابتون میبره صبح که بیدار میشید و قصد دارید سریع از منزل بیرون بزنید مبینید که باطری ندارید و فرصت شارژ هم نیست.
                برای این منظور به clock رفته روی تب timer بزنید . از صفحه ای که باز میشه زمان مورد نظرتون رو تنظیم کنید مثلا 50 دقیقه.بعد به when timer ends برید و sleep ipod رو تیک بزنید و روی set بالای صفحه کلیک کنید.به صفحه قبل برمیگردید و روی استارت بزنید و تمام. 50 دقیقه بعد اتوماتیک موزیک شما قطع میشه و شما هم در خواب ناز هستید

نظر

ویرایش منوی ipod

البته خیلی هم ترفند نیست ولی بدرد میخوره.

برای مرتب سازی منوی ipod به صورت دلخواهتان میتوانید به صورت زیر عمل کنید.

در dock یا منوی اصلی بر روی نماد ipod کلیک کنید .
                  گزینه More را انتخاب کنید.
                  دکمه edit را انتخاب کنید.

حال از این بخش هر icon یا نمادی را که مورد دلخواهتان است و میخواهید دم دستتان باشد را به قسمت پایین در نوار dock بکشید تا جایگزین شود.

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

این 2 تا ترفند داغ داغه ...
                    خود اپلم نمی دونه
                    فقط یه کم مهارت با سرعت عمل میخواد

1- تو قسمت عکساتون دو تا عکسو بیارید که کنار هم باشن و تمام صفحه (وقتی گوشی رو به صورت عمودی میگری( - | - ) بعد دستتونو بزارین رو یکی از عکسا و به سمت عکس بغلیش برید تا جایی که نصفی از این عکس باشه نصفی هم از اون عکس (یعنی برید عکس بعدی البته تا نصفه) بعد گوشی رو 90 درجه به چپ بچرخونید در حالی که هنوز انگشتتون رو صفحه هست و وقتی چرخوندین دستتون رو بردارین
                    چی میبینین ...

2- یه عکس که در حالت عادی _گوشی عمود باشه_ بیارین که نصفه باشه
                    بعد گوشی رو 90 درجه بچرخونین اروم اروم
                    به محض اینکه اومد بچرخه_عکسه_ دو انگشتی بزنید رو صفحه
                    حالا چی میبینین ....
                    -------------------------------------------------------------------------------------------------
                    توضیحات:
                    عکسا رو اگه به این صورتی که گفتم باشه بهتر جواب میده
                    بعدا یه چند تا نمنونه میزارم

نظر

روش کامل Select کردن ، copy ، Past

1. ابتدا روی متن خودتون یه تپ بزنید تا در حالت Edit قرار بگیره .

2. روی اون کلمه ای که از اونجا می خواین Select کنید ، انگشتتونو نگه دارید . وقتی ذره بین اومد انگشتتونو بردارید . یه منوی 3 گزینه ای (البته اگه قبلا چیزی رو Copy کرده باشید گزینه ی Paste هم اضافه میشه) میاد که میتونید انتخاب کنید .

3. اگه گزینه ی Select All رو انتخاب کنید ، کل متن انتخاب میشه اما اگه بخواین یه قسمتی از متنو انتخاب کنید ، Select رو بزنید . در ابتدا و انتهای کلمه ای که زده بودید دو تا میله ی آبی که سر هر کدومشون یه دایرست میاد . اونیکه سرش بالای خطه ، ابتدای متن و اونیکه پایینه آخر متن رو نشون می ده .
                      برای انتخاب متن اونیکه سرش پایینه رو با دست میگیریم و میکشیم ، و آخر اونجایی که می خوایم تا اونجا Select بشه قرار می دیم . در این حالت متن انتخاب شده به رنگ آبی کمرنگ در میاد .

4. حالا یه منوی 2 یا 3 گزینه ای (در حالتی که قبلا چیزی رو کپی کرده باشیم Paste اضافه میشه ) میاد که شامل کپی ، Cut ، Paste هست.

حالا اگه کپی رو بزنیم متن Select شده رو کپی میکنه
                      اگه کات رو بزنیم کپی و Delete میکنه .
                      اگه Paste رو بزنیم با متن قبلی که کپی (یا کات) کرده بودیم Replaceمیکنه .

چند نکته :

*** اگه روی یک کلمه دبل تپ کنیم اون کلمه رو انتخاب میکنه و بازم اون منو میاد .

*** یه گزینه ی دیگه هم هست که به صورت دوتا فلش مخالف همه ، این گزینه راست چین - چپ چین بودن متن رو مشخص می کنه . این گزینه فقط زمانی میاد که متن انتخاب شده ی شما در یک خط یا پاراگراف باشه .

*** اگه رویه یک SMS دبل تپ کنیم ، گزینه ی کپی میاد . و SMS به رنگ آبی در میاد .

*** راستی رالت Landscape هم به SMS ها و نوت ها اضافه شده .

نظر

دوستان لطفا زحمت بکشن اگه ترفندی به ذهنشون میرسه مدل فرمور ی که این امکان رو پشتیبانی میکنه رو هم ذکر کنن تا هم از ایجاد پست های اضافی جلو گیری بشه و هم پستتون کاملتر و بی نقص تر باشه

متشکرم
                        ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 14-07-2009, 10:52 AM

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

با تشکر از همه دوستان
                          من هم قابلیتی معرفی میکنم که هرچند از اولین قابلیت های جالب آیفونه اما برای استفاده از GPS و آفلاین مپ خیلی موثره.
                          در google map با دو تا تپ بر روی صفحه هرچقدر که نیاز باشه zoom in میشه و با یک تپ (منتها با دو انگشت و به صورت همزمان) zoom out میشه.

نظر

سلام اونايي كه اهل گوش كردن اهنگن ميتونن وقتي صفحه قفله دوبار كليد home رو فشار بدن بعد ميبينيد كه پلير گوشي شروع به كار ميكنه واسه وقتي كه موبايل تو جيبتونه خيلي بدرد ميخوره

نظر

ترفند تري جي اس:
                              هر جاي گوشي (مثلا توي اسپرينگ برد) اگه با سه انگشت تپ كنيد زوم ميكنه.
                              sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط blackdeath1984 نمایش پست ها
                                ترفند تري جي اس:
                                هر جاي گوشي (مثلا توي اسپرينگ برد) اگه با سه انگشت تپ كنيد زوم ميكنه.
                                فقط باید تو setting فعال شده باشه
                                خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

صبر کنید ..
                                X