اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه های Social networking با لینک دانلود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Netbot for iPhone, an App.net client

برنامه ای social بدون تبلیغات مزاحم
    برای استفاده از این برنامه باید اکانت App.net را داشته باشید

لینک ایتونز:

نظر

TextPics

TextPics برنا مه ای پر از شکلک برای ارسال اس ام اس می باشد که به تازگی به ورژن 2.5 آپدیت شده.همه دوستان قطعا با این برنامه آشنایی دارند.

تصاویری از محیط برنامه :

.

.

لینک دانلود از آیتونز :

نظر

برنامه

Ventrilode

برنامه ای مانند اپلیکیشن های اجتماعی است که در آن میتوانید از طریق صوتی با دوستان خود در تماس باشید
        این شبکه اجتماعی در بین گیمرها از محبوبیت بالایی برخوردار است

نظر

سلام

من می خوام توی این پست یه برنامه ی جدید و کاربردی که به تازگی با اون آشنا شدم رو معرفی کنم.برنامه امکانات زیادی داره که من متن پایین رو از توی یکی از سایت ها برداشتم.
          چیزی که بیشتر از همه برای من جالب و کاربردیه ویژگی تماس های خارج از کشورشه. هزینه ی تماسش خیلی پایین تر از بقیه ی جاهاست. این اپ رو می تونید از آی تونز دانلود کنید (شارژ اونم یه وب سایت ایرانی هم می فروشه به نام zangcall)

Wispi نام یک برنامه پیام رسان می باشد که برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است.

این برنامه پیام رسان دارای رابط کاربری بسیار زیبا و جذاب میباشد که کار کردن با این برنامه را بسیار ساده کرده است.
          با استفاده از این مسنجر میتوانید با دوستان خود در سراسر جهان به صورت رایگان تماس صوتی گرفته و پیامک ارسال کنید.
          با استفاده از این برنامه پیام رسان امکان برقراری تماس صوتی و تصویری با دیگران نیز وجود دارد.
          از دیگر امکانات این برنامه کاربردی میتوان به امکان یافتن افراد در نزدیکی شما، امکان ارسال پیام خصوصی و ایجاد گروه، امکان لایک و کامنت گذاشتن، امکان ارسال صدا، فیلم، موزیک و... برای دیگران و .... اشاره کرد.

ویژگی های اپلیکیشن موبایل Wispi:

- امکان برقراری تماص صوتی با دیگران در سراسر جهان با کیفیت بالا
          - تماس مستقیم با کاربرانی که ویسپی را نصب نکرده اند به صورت رایگان در بیش از 48 کشور دنیا
          - تماس با شماره های ثابت و همراه در سراسر دنیا با هزینه کم
          - امکان خرید اعتبار تماس در داخل ایران
          - امکان ارسال صدا، فیلم، موزیک و... برای دیگران
          - امکان لایک و کامنت گذاشتن
          - دارای رادیو اینترنتی و دسترذسی به ده ها کانال رادیویی از جمله رادیو جوان
          - امکان ارسال پیام خصوصی و ایجاد گروه
          - امکان یافتن افراد در نزدیکی شما
          - و قابلیت های فراوان دیگر...

نظر

صبر کنید ..
          X