اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه های education یا آموزشی با لینک دانلود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

talk writer

برنامه ای برای صحبت به زبانهای مختلف

از نکات جالب این برنامه ساپورت زبان فارسی به همراهه 100 زبان دیگر هست.

البته بدی این برنامه اینه که با وجود اینکه من کرکش رو اینجا گزاشتم اما باز هم برای کار شما به اعتبار نیاز دارین که در برنامه های کرک شده فکر نمیکنم بشه کار کرد.

ویرایش توسط zoroyejavan : https://i-phone.ir/forums/member/450-zoroyejavan در ساعت 24-04-2010, 10:29 AM

نظر

symbolic calculator

این برنامه به شما اجازه میده تا محاسبات مختلف اعم از ساده کرفته تا محاسبه پیچیده ترین انتگرال ها .
      برنامه ای ایده آل برای دانشگاهی ها و دبیرستانی ها و همچنین مناسب برای مهندسین و نیز کسانی که با ریاضیات گسترده سروکار دارند

امکانات :

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 13-05-2010, 11:06 AM

نظر

اين برنامه به نظر من يكي از كاملترين برنامه هاي ماشين حساب
        است كه توانايي حل معادلات را دارد و حتي گراف هم ميكشد

نظر

ماشین حساب قدرتمند PI83 Graphing Calculator VERSION 1.3 با قابلیت رسم نمودار
          ماشین حساب های زیادی برای آیفون وجود داره ولی من خودم همیشه کمبود ماشین حسابی که بتونه نمودار هم رسم بکنه رو احساس می کردم.
          به وسیله این برنامه قوی نه نتها می تونید از امکانات یک ماشین حساب مهندسی کامل برخوردار باشید می تونید نمودارهای مختلف هم باهاش رسم کنید.

نظر

SpaceTimeیکی از بهترین ماشین حساب های آیفون با قابلیت رسم نمودارهای سه بعدی

یکی از بهترین ماشین حساب هایی که تاکنون برای گوشی های همراه ساخته شده این برنامه هست.
            خودم قبلا ازش در پاکت پی سی استفاده می کردم واقعا حرف نداره توصیه می کنم حتما دانلودش کنید.

نظر

(Dinosaurs (US English

بخش جدا شده ای از دانشنامه بریتانیکا
              این بخش برای آشنایی با دایناسور ها برای کودکان است
              در این برنامه عکس ها و ویدیو های دقیقی برای آشنایی با دایناسور ها دارد و جدا از اون انواع بازی ها برای یادگیری هم دارد

i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تقویت گرامر انگلیسی با English Grammar in Use Activities V1.2

دوستانی که به یادگیری راحت و با مثال های متنوع گرامر علاقه مند هستند این برنامه رو حتما دانلود کنند چون واقعا کمک زیادی برای یادگرفتن به شما خواهد کرد.
                در ضمن این برنامه سازگاری کامل با ios4 داره.

نظر

iStudiez Pro

تمامی کار های درسی رو می شه باهاش انجام داد تکالیف امتحانات برنامه ها جبرانی ها و ...

ویرایش توسط dkjicsow : https://i-phone.ir/forums/member/11985-dkjicsow در ساعت 31-10-2010, 06:22 PM

نظر

Engine- An Educational Experience

توضیحات و نمایش سیکل های مختلف حرکت پیستون ها در سیلندر و مکانیزم سیستم مولد قدرت موتور خودرو و نمایش وضعیت سوپاپ ها و سیستم جرقه زنی.
                    نمایش دیاگرام و تصویر مربوط به عملکرد موتور در وضعیت های مختلف پدال گاز و سوخت مصرفی.

نظر

داشتن اطلاعات کامل با Satellite Tracker (Pro-Sat) 4.0.4

توسط این برنامه می توانید اطلاعات دقیقی از وضعیت چرخش از م اه و ا ر ه های اطراف زمین داشته باشید.

نظر

در راستای پاک سازی و منظم سازی انجمن برای آغاز سال نو خورشیدی , تمامی پست های اضافی این تاپیک حذف و تمامی پست های شامل معرفی برنامه اصلاح ( عکس های پاک شده دوباره آپلود شد و استایل پست ها به یک شکل مشخص تبدیل شد ) شد در کنار اینها تمامی لینک ها به آخرین ورژن برنامه آپدیت شدند
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

اسم برنامه : Introduction English Vol.A
                          تاریخ ارائه: 16 فوریه 2011
                          سایز دانلود: 700 مگابایت
                          قیمت برنامه: $12.99

یک برنامه فوق العاده برای یادگیری مکالمه انگلیسی
                          در این برنامه آموزش ها بصورت تصویری و نوشتاری خواهد بود .
                          این برنامه یونیورسال می باشد یعنی هم برای آیپد و هم برای آیفون میباشد

لینک دانلود:

لینک مستقیم در بخش ویژه موجود می باشد
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

با سلام
                            ظاهرا لینک دانلود expired شده. اگه بروز رسانی کنید، ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdibehzadpour نمایش پست ها

این برنامه یک برنامه بسیار کاربردی است.

حتما شما میدانید که لغات زبانهای بیگانه به چه میزان فرار است و نگهداری این لغات در حافظه چقدر سخت است.

این نرم افزار که جعبه لایتنر هم میشه اون رو نامید برنامه ای کم حجم است که شما توسط آن میتوانید به راحتی لغات زبان، فرمولها، و هر چیزی که از نظر شما احتیاج به حفظ کردن دارد را تا چندین سال و یا مادام العمر در حافظه بسپارید.

به امید موفقیت تمام افرادی که در یادگیری علم کوشا هستند.

این هم لینک دانلود:

با سلام
                              ظاهرا لینک دانلود expired شده. اگه بروز رسانی کنید، ممنون میشم.

نظر

با سلام
                                دانلود هر کدوم از برنامه ها که میزنم متاسفانه error میده
                                لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X