اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب تم به دو صورت دستي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب تم به دو صورت دستي

سلام دوستان
    اين آموزش براي دوستاني هست كه با نصب تم مشكل دارن

الف)نصب با استفاده از winSCP

1.ابتدا تم هايي رو كه دانلود كرديد را Extract كنيد و فلدر اصلي كه داخلش فايل ها است رو روي دسكتاپ يا هر جاي ديگري كه دوست داريد بريزيد....

2.برنامه winSCP رو اجرا كنيد و به گوشي وصل كنيد.

3.حالا در قسمت سمت راست winSCP كه مال فايل هاي گوشي است بريد به فلدر اول كه / نام داره و سپس بريد به library و بعد به themes كه آدرسش به صورت زير مي شه
    private/var/stash/Themes.xxxxx كه با همون راه بالا يكي است

4.خوب حالا فلدره تم تون را از قسمت سمت چپ winSCP كپي كنيد و پرميشنش رو 0777 كنيد.

5.حالا بريد سراغ گوشي و برنامه وينتر بوردي كه قبلا از روي cydia نصب كرديد رو بياريد و روي اسم تمي كه گذاشتيد بزنيد و بعد دگمه Home رو بزنيد حالا تم دلخواهتون اجرا مي شه.

ب))نصب با استفاده از pc suite

1.ابتدا فایلها را از حالت فشرده خارج کنید.
    2.بعد فولدر را از طریق برنامه document management به این ادرس بریزید private/var/stash/THEMES.QNLPHM البته این فلدر اخر themes.qnlphm که با حروف بزرگ نوشتم در گوشیهای مختلف متفاوته.
    3.بعد از اینکه فولدر را درون این ادرس ریختید سوالی از شما میپرسه شما تو قسمت permission عدد 755 را وارد کنید بعد گزینه identified را بزنید .تم شما کامل ریخته میشود.
    4.بعد در اخر تو گوشی داخل winterboard میشید تم خودرا انتخاب میکنید بعد با زدن کلید home از برنامه خارج بشید.

با تشكر gh0st
    ویرایش توسط gh0st : https://i-phone.ir/forums/member/89-gh0st در ساعت 23-06-2009, 12:02 PM

ببخشید winscp رو باید تو ویندوز چطور نصب کرد قسمت پسورد باید چی بزنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط barzin70 نمایش پست ها
      http://www.i-phone.ir/forums/thread352.html

نظر

نوشته اصلی توسط barzin70 نمایش پست ها
        لازم نیست که حتما از Winscp استفاده کنید
        میتونید از برنامه DiskAid به جاش استفاده کنید که به پرمیشن دادن نیاز نداره و برنامه ای کاملا مجانی است و محصول شرکت DigiDNA می باشد.

نظر

از iFunBox هم میتونید استفاده کنید ، چون تم نیاز به پرمیشن نداره حتی اگه به پرمیشن نیاز داشتید می تونید با iFunBox بریزید بعد با SBSettings از توی خود آیفون پرمیشن بدید
          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
          I cannot put my finger on It now
          The Child is Grown , The Dream is Gone
          I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

سلام خسته نباشيد.ممنون از راهنمايياتون.من با pc suite تمهارو ريختم رو گوشيم.تو وينتر بورد هم اجراش كردم اما وقتي كليد home رو زدم مكس كرد خارج شد اما تم اجرا نشد. لطفا راهنماييم كنيد.خيلي ممنونم.

نظر

نوشته اصلی توسط haaaaaaaamid نمایش پست ها
              سلام خسته نباشيد.ممنون از راهنمايياتون.من با pc suite تمهارو ريختم رو گوشيم.تو وينتر بورد هم اجراش كردم اما وقتي كليد home رو زدم مكس كرد خارج شد اما تم اجرا نشد. لطفا راهنماييم كنيد.خيلي ممنونم.
              سلام:
              سلام:

ببینید محتویات داخل فولدر تم شما باید اینها باشد وگرنه تم اجرا نمی شه:

1. فولدر آیکون

2. عکسهایی برای والپیپر و نوار وضعیت با فرمت png.

3. احتمالا فولدری برای تغییر شکل باطری در هنگام شارژ.

موفق باشید.

نظر

ممنون از راهنماييتون.اما اين محتويات داره.من چند نفري ميشناسم كه اين مشكل دارن.به نظر شما ميشه از چيزه ديگه اي باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط haaaaaaaamid نمایش پست ها
                  ممنون از راهنماييتون.اما اين محتويات داره.من چند نفري ميشناسم كه اين مشكل دارن.به نظر شما ميشه از چيزه ديگه اي باشه؟
                  اگر به غیر از این فولدر هایی که گفتم به شما فولدر دیگه ای در داخل فولدر باشه وینتر بورد اونو اجراش نمیکنه!

هرچی به غیر از این مواردی که گفتم اگه تو فولدر تم هست حتما پاکش کن وگرنه به همین مشکلی که گفتی بر میخوری.

منم قبلا مثل شما همین مشکل رو پیدا کردم ولی با این کار مشکلم حل شد..

نظر

بازم از شما ممنونم.

نظر

میشه راهنمایی کنید چه جوری می تونم برنامه pc suit یا winscp رو پیدا کنم

مدیریت : لطفا به قوانین احترام بزاریم و فارسی تایپ کنید ، اینبار پست شما ویرایش شد و فارسی شد ولی بار بعد برخورد خواهد شد
                      ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 14-08-2009, 02:22 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Arash_iphone نمایش پست ها
                        mishe rahnamayem konid chejori mitonam barnameye pc suit ya winscp ro peyda konam?
                        از گوگل استفاده کنید!
                        WinSCP :: Download

نظر

وینتر بورد رو از کجا باید دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
                            وینتر بورد رو از کجا باید دانلود کنم؟
                            از سدیا
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان یه سوال داشتم.من ازبرنامه pc suite نمیتو.نم استفاده کنم.یعنی وقتی گوشیم رو بهش وصل میکنم یه پیغام میده که گوشیم جیلبریک نیست و برنامه رو میبنده.در صورتی که من گوشیم رو جیلربریک کردم و همه نوع بازی هم روش نصبه.من 3gs دارم ورژن 3.1 و ازبرنامه pc suite ورژن 2.6 استفاده کردم.لطفا یکی راهنمایی کنه چیکار کنم.
                              در ضمن من وایرلس ندارم و از برنامه winscp نمیتونم استفاده کنم.دوستان اگه میشه یه کمکی کنن یا یه راه دیگه ای نشونم بدن.

نظر

صبر کنید ..
                              X