اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب تم به دو صورت دستي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

روشهای پاک کردن

من چندتا فایل دب که همه تم هایی هستند که مربوط میشه به یه برنامه رو از طریق برنامه ifile نصب کردم،اما با یه سری از اونها مشکل دارم می خوام پاکشون کنم
    چه روشی رو برای پاک کردن اونها پیشنهاد میکنید؟من از سیدیا نتونستم پاک کنم ،هر کاری میکنم پاک نمیشن که نمیشن.!!!!
    ایرادی داره به ادرس تمها برم و کل فولدر تم مورد نظر رو دستی پاک کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط gh0st نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اين آموزش براي دوستاني هست كه با نصب تم مشكل دارن

الف)نصب با استفاده از winscp

1.ابتدا تم هايي رو كه دانلود كرديد را extract كنيد و فلدر اصلي كه داخلش فايل ها است رو روي دسكتاپ يا هر جاي ديگري كه دوست داريد بريزيد....

2.برنامه winscp رو اجرا كنيد و به گوشي وصل كنيد.

3.حالا در قسمت سمت راست winscp كه مال فايل هاي گوشي است بريد به فلدر اول كه / نام داره و سپس بريد به library و بعد به themes كه آدرسش به صورت زير مي شه
      private/var/stash/themes.xxxxx كه با همون راه بالا يكي است

4.خوب حالا فلدره تم تون را از قسمت سمت چپ winscp كپي كنيد و پرميشنش رو 0777 كنيد.

5.حالا بريد سراغ گوشي و برنامه وينتر بوردي كه قبلا از روي cydia نصب كرديد رو بياريد و روي اسم تمي كه گذاشتيد بزنيد و بعد دگمه home رو بزنيد حالا تم دلخواهتون اجرا مي شه.

ب))نصب با استفاده از pc suite

1.ابتدا فایلها را از حالت فشرده خارج کنید.
      2.بعد فولدر را از طریق برنامه document management به این ادرس بریزید private/var/stash/themes.qnlphm البته این فلدر اخر themes.qnlphm که با حروف بزرگ نوشتم در گوشیهای مختلف متفاوته.
      3.بعد از اینکه فولدر را درون این ادرس ریختید سوالی از شما میپرسه شما تو قسمت permission عدد 755 را وارد کنید بعد گزینه identified را بزنید .تم شما کامل ریخته میشود.
      4.بعد در اخر تو گوشی داخل winterboard میشید تم خودرا انتخاب میکنید بعد با زدن کلید home از برنامه خارج بشید.

با تشكر gh0st

لطفا کمک
      تم نصب کردم با وای فایپبعد با وینتر بورد اجراش کردم و هومو زدم
      حالا ای÷ادم افتضاح کند شده یعنی هیچی روش نمی اد حتی صفحه اصلی
      چجوری به حالت اولش برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

آقا اين winterboard كه ميگين توي cydia هست هرچي ما دنباش گشتيم كه پيدا نكرديم .
        چي كار كنيم

نظر

سلام ...

در pc suite اون فولدر آخری theme.qnlphm اصلا وجود نداره ..... (آیفون 3g )

چه کنم ؟

نظر

var/stash/Themes.xxx که اون که رنگی کردم هرچی می تونه باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
              var/stash/Themes.xxx که اون که رنگی کردم هرچی می تونه باشه.
              اصلا فولدری به نام theme نیست ....!!!!

اینا هست :

Applications.f2CVBQ
              Ringtones.kIDf7C
              Wallpaper.V60ton
              include.G6O8Ng
              libexec.EjOwMz
              pam.MRJkz2
              share.UEp8RY
              ویرایش توسط active2011 : https://i-phone.ir/forums/member/36547-active2011 در ساعت 19-12-2010, 12:19 AM

نظر

شما winterboard رو نصب نکردید احتمالا درسته؟

نظر

آره نصب نکردم/ مگه با pc suite نمیشه این راهو دنبال کرد ؟؟؟

ممنون میشم لینکشو بزارید....

نظر

چرا میشه ولی winterboard برای هر کی یک پوشه با نام خاص خودش میذاره ؛ این فایل deb
                    راحت ترین راه اینه که یک تم مثلا Great Cyrus theme رو از سورس من نصب کنید خودش همراهش winterboard رو هم براتون دانلود می کنه.
                    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 19-12-2010, 12:49 AM

نظر

این برنامه رو searching iphone... میمونه که !!! جریان چیه؟

میشه با همون برنامه pc suite مسیرشو کامل بگید/10 تا برنامه نصب کردم / از همون pc suite بگید لطفا......ممنونم
                      ویرایش توسط active2011 : https://i-phone.ir/forums/member/36547-active2011 در ساعت 19-12-2010, 02:27 AM

نظر

pc suite خودش این قابلیت رو داره که بهش فایل deb بدید نصب کنه مشکل کجاست؟

نظر

عذر میخام من زیاد وارد نیستم/منظورتون اینه که winterbord رو روی گوشی نصب کنم ؟

ولی روی searching iphone میمونه و نصب نمیشه ! این عکسو ببینید..... http://up.iranblog.com/images/1gx1nbizt829cf6kt9u.png

میشه آموزش نصب تم رو کامل از pc suite بگید ؟؟ ممنون میشم
                          ویرایش توسط active2011 : https://i-phone.ir/forums/member/36547-active2011 در ساعت 19-12-2010, 11:34 AM

نظر

روی گوشی af2add نصبه؟ برای این که pc suite درست کار کنه باید این رو از cydia نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                              روی گوشی af2add نصبه؟ برای این که pc suite درست کار کنه باید این رو از cydia نصب کنید.
                              نصب کردم / تمامی سورس هار و نصب کردم

راستی من برنامه وینتر بورد رو نصب کردم ولی گوشی رفت رو سافت مد و مجبور به پاک کردنش شدم/ همراه این برنامه دیگه چه چه چیزایی واسه نصب میخاد ؟؟؟؟
                              ویرایش توسط active2011 : https://i-phone.ir/forums/member/36547-active2011 در ساعت 20-12-2010, 01:24 AM

نظر

روی 4.1 و نسخه های بعد هنوز مشکل داره.
                                این ها رو می خواد:
                                کد PHP:
                                mobilesubstrate (>= 0.9.2958-1), killallpreferenceloaderlibhide (>= 2.0.4), findutilsnet.howett.pincrush (>= 0.0.1-23) | pincrush 

نظر

صبر کنید ..
                                X