اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
    سلام از کجا بوت کمپ جدید رو آپدیت کنم میخوام درایور رو بدون cd دانلود کنم
    آخر شما ميخواي درايور ها رو دانلود كني يا بوت كمپ رو!؟

نظر

• سلام

تو ویندوز two finger scrolling مثل مک خوب کار نمی کنه . برای این راحی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
        سلام

تو ویندوز two finger scrolling مثل مک خوب کار نمی کنه . برای این راحی نیست؟
        علتش اینه که اومده درایو مک رو نصب کرده ولی با ویندوز ، خیلی سازگاری نداره!(۱ درصد سازگار نیست)

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          آخر شما ميخواي درايور ها رو دانلود كني يا بوت كمپ رو!؟
          یه جا خوندم که با بوت کمپ میشه دانلود کرد درایور رو روی مک
          الان من ویندوز رو نصب کردم سی دی ندارم و بوت کمپ هم در ویندوز پیدا نمی کنم و درایور ها را هم ندارم سیسم مک بوک هم قدیمی هسا mac os 10روش هست بوت کمپش هم امکان گرفتن درایور ویندوز نداشت فکر کردم شاید لوت کمپ مک باید اپدیت شه تا این امکان را داشته باشه
          بوت کمپ رو برای ویندوز دانلود کردم هنگام install میگه ورژن بوت کمپ نیازی به اپدیت نداره
          ویرایش توسط soharbz : https://i-phone.ir/forums/member/88770-soharbz در ساعت 28-10-2012, 02:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
            یه جا خوندم که با بوت کمپ میشه دانلود کرد درایور رو روی مک
            الان من ویندوز رو نصب کردم سی دی ندارم و بوت کمپ هم در ویندوز پیدا نمی کنم و درایور ها را هم ندارم سیسم مک بوک هم قدیمی هسا mac os 10روش هست بوت کمپش هم امکان گرفتن درایور ویندوز نداشت فکر کردم شاید لوت کمپ مک باید اپدیت شه تا این امکان را داشته باشه
            بوت کمپ رو برای ویندوز دانلود کردم هنگام install میگه ورژن بوت کمپ نیازی به اپدیت نداره
            کسی نیست جواب منو بده

نظر

• کسی هست درایور مک بوک ۷.۱ رو داشته باشه

نظر

• سلام
                من با بوت کمپ ویندوز 7 روی ایر 2012 نصب کردم ولی هر وقت که سیستم رو روشن میکنم نور صفحه کلید در اخرین حدش قرار داره و مجبور میشم که بعد از هر بار روشن شدن سیستم نور صفحه کلید رو کم کنم ولی نور ال سی دی یا صدا در هر مقداری قبل از خاموش شدن هستش بعد روشن شدن هم همونه و مشکلی نداره. اگه کسی میدونه که چطور میشه این مشکل رو حل کرد راهنمایی کنه

نظر

• سلام
                  من ویندوز 7 روی ایر 2012 نصب کردم درایور هم نصب کردم ولی بلوتوثش کار نمیکنه نه میفرسته نه میگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط a67 نمایش پست ها
                    سلام
                    من ویندوز 7 روی ایر 2012 نصب کردم درایور هم نصب کردم ولی بلوتوثش کار نمیکنه نه میفرسته نه میگیره
                    ارور میده!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                      ارور میده!؟
                      توی device manager تو قسمت other devices روی bluetooth peripheral device مثلث زرد با علامت تعجب وجود داره فک کنم درایور بلوتوث نصب نشده منم دو فایل 645 و 900 مگابایتی درایور بوت کمپ رو دانلود کردم و بلوتوث انها رو نصب کردم ولی بازم نمیفرسته

نظر

• سلام
                        کسی نیست من رو راهنمایی کنه که چجور باید از سیستم عامل لیون تو ویندوز dvd bootable یا usb bootable درست کنم
                        کمک کنید

کسی تو این انجمن نیست من رو راهنمایی کنه
                        ویرایش توسط pouya : https://i-phone.ir/forums/member/2633-pouya در ساعت 09-11-2012, 05:11 PM

نظر

• سلام
                          چرا وقتي دي وي دي مك رو ميزارم (مرحله 19 اموزش صفحه اول)
                          چيزي نشون نمي ده دي وي دي رو خالي نشون ميده چرا؟
                          راهنمايي

بابا يكي جواب بده
                          ویرایش توسط pouya : https://i-phone.ir/forums/member/2633-pouya در ساعت 11-11-2012, 01:19 PM

نظر

• دی وی دی تست شده!؟
                            یه عکس از ارور بزارید.

نظر

• سلام
                              چرا دی وی دی تو محیط ویندوز برا نصب درایور ها جواب نمی ده
                              و سوال دوم چه جور می تونم از مک وارد محیط ویندوز بشم
                              دی وی دی هم سالمه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
                                سلام
                                چرا دی وی دی تو محیط ویندوز برا نصب درایور ها جواب نمی ده
                                و سوال دوم چه جور می تونم از مک وارد محیط ویندوز بشم
                                دی وی دی هم سالمه
                                برای وارد شدن به محیط ویندوز در مک:
                                System Preferences>Startup Disk برید و درایو ویندوز و انتخاب کنید و بر روی ریستارت کلیک کنید.

برای نصب درایو های مک در ویندوز:
                                شما درایو های *BootCamp دانلود کنید و دوباره نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X