اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خط عجیب رو LCD 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خط عجیب رو LCD 3gs

سلام من 1 هفته هست 3gs گرفتم به پیشنهاد اساتید روش بر چسب lcd نکشیدم چون ضد خش بود حالا چی شده : پایین گوشی سمت راست یه خط پهن افتاده که جای چیز تیزی نیست شما اگر یه دایره رو به 4 قسمت تقسیم کنید ربع بالا سمت چپ همچین خطی ولی به پهنای 2 الا 3 میل رو lcd پایین سمت راست افتاده و اینکه من همیشه گوشی رو تو جیبم میزارم به طوری که lcd گوشی به طرف پامه (lcd چسبیده به رونه پام )و تا حالا جایی نخورده خلاصه بیشتر از خودم مواظب iphone
    نکته : با دستمال که محکم روش میکشم به سختی میره و یا یه ذره شیشه پاک کن میزنم پاک میشه ولی وقتی دست روش میکشم چون چربیه پوست رو lcd میمونه دوباره نمایان میشه
    درحالت خاموش و روشن هم تست کردم تا زمانی که روش دست نکشی تمیزه دست بکشی تابلو میشه
    1- به نظرتون چی شده اینجوری شده
    2- روش چسب lcd بکشم ؟ به نظر خودم فکر کنم چون چربی پوست رو lcd نمیمونه دیگه معلوم نشه
    تو سایت هم خونده بودم اگر جنسش خوب نباشه lcd رو زرد میکنه اگر خوبه بکشم چی بکشم (چه مارکی و از کجا بگیرم )(تهران)
    ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 15-05-2010, 02:54 PM

فکر کنم از عرق دستت بوده

نظر

به نظر من که یه اینویزیبل شیلد بنداز رو گوشیت... یکم گرون هست ولی خدایی ارزششو داره...

نظر

از عرق نیست چون من 1مین رستم رو صفحه باشه انقدر عرق میکنه که صفحه خیس میشه اما اینطوری نشده!
        من میگم از چسب حالا چه چسب محافظ lcd چه چسب دیگه!

نظر

چسبی در کار نبوده که بخواد از چسب باشه .

چرا وقتی محکم روش با پازچه میکشی میره و با چربی دست بر میگرده.

من قبلا 3g داشتم اونم 1 هفته بدونه چسب lcd تو جیبم بود ولی هیچی نشد

نظر

اینو انجام بده
            یه چند روز به چند دقیقه با گوش پاکن دور تا دورش مالش بده احتمال میدم بعد از چند روز درست شه

نظر

خیلی عجیبه اما این فقط در 1 صورته تو جیبت باشه بعد بخوری به 1 جایی مثلا بین نرده های خیابون مانه هایی که نمیزاره موتور رد شه اون فقط میتونه کاری کنه که چربی صفحه از بره و این طوری شه شما وقتی دستتو میمالی بقیه صفحه چرب میشه اما اون 1 تیکه نه !

نظر

احتمالا اون لایه ضد چربی که توی 3gs هست اون تیکش رفته واسه همین اینجوری شده یه invisible shield بکش روش حله ... البته قبلش قشنگ تمیز کن تا خطه بره بعد بچسبون

نظر

من دیروز 5-6 باری با گوش پاک کن روش کشیدم به نظرم بهتر شده ولی کاملا جواب نگرفتن این و هم احساس کرده بودم که انگار قسمت پایین اصطحکاک(اگر غلط نوشتم ببخشید ) بیشتری داره به نظرتون ادامه بدم
                  ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 18-05-2010, 05:23 PM

نظر

سلام

من یه آیپاد 32g نسل دوم دارم امروز یک سری نقاط سفید رنگ روی صفحه اش دیدم هر چی با دستمال ابریشمی خودش پاک کردم پاک نشد انگار از روی شیشه نیست ولی به lcd هم ربطی نداره چون حتی وقتی که خاموشش هم می کنم باز هم این لکه ها هستند می خواستم ببینم کسی به این مشکل خورده یا نه و اگر هم اشتباه می کنم راهنماییم کنید که چه کار کنم.

نظر

من 30 رفتم پایتخت nvisible shield داشتن 49000 تومان پشت و جلو ولی من قسمت پشت و که کاور دارم براش و فقط جلو رو میخواستم هرکس که خط گوشی رو میدید کلی متعجب میشد خلاصه 15000 یه محافظ مات که ضد بخار هم هست گرفتم با مارک capdase

نظر

صبر کنید ..
                      X