اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

فعلا واسه مک ارائه شده ابتدا باید فایل مخصوص مک رو از زیر که واستون آپلود کردم دانلود کنید و تو مک نصبش کنید هیچ آیکونی هم ایجاد نمیشه و نیز برنامه رو از سورس دانلود کنید کافیه wifi گوشی و مک روشن باشه برنامه رو تو گوشی اجرا میکنید به محض اینکه آیتونز رو باز میکنید در قسمت Device آیفون share شده رو خواهید دید و به راحتی میتونید عکس ، فیلم ، برنامه ، رینگتون و غیره سینک کنید

wifi sync for mac os

به دنبال فایل deb کرک شده هستم پیدا کردم همین جا میزارم

خوب فایل deb هم پیدا کردم کافیه تو قسمت Var>Mobile بریزید و توسط ترمینال نصبش کنید و گوشی رو روشن و خاموش کنید

کنسول ویندوز هم به زودی ریلیز میشه

اینم فایل deb کرک شده :

wifi deb file

دوستان برای پاک کردن این برنامه از روی مک خود میتونید فایل زیر رو دانلود کنید

Uninstall

دانلود ورژن های مختلف برای مک :

Download For Snow Leopard ---> Mac Os X 10.6

Download For Leopard ---> Mac Os X 10.5

دانلود ورژن ویندوز قابل به ذکر میباشد ورژن ویندوز با آیتونز 9.1 کار خواهد کرد

Download for Windows
    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 28-05-2010, 11:04 AM

دوستان معرکه شده الان تستم کردم از طریق wifi گوشی به آیتونز وصل میشه و گوشی به قسمت device اضافه میشه سینک هم کردم

اینم اسکرین شات

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 14-05-2010, 07:09 PM

نظر

دوستان واسه ویندوز نیومد؟

نظر

نوشته اصلی توسط parviz abed نمایش پست ها
        دوستان واسه ویندوز نیومد؟
        کنسول ویندوز هنوز نیومده

نظر

با تشکر فراوان ، بنده هم بدون هیچ مشکل قادر به استفاده شدم

نظر

خدا کنه زودتر برای ویندوز بیاد...خیلی برنامه به درد بخوریه..

نظر

نوشته اصلی توسط mazi_z نمایش پست ها
              خدا کنه زودتر برای ویندوز بیاد...خیلی برنامه به درد بخوریه..
              من که دارم لذت میبرم فوق العاده هستش

ایشالله واسه ویندوز هم بیاد طی خبرهایی که خوندم ماه بعد میاد

نظر

چجوری باید در terminal نصبش کرد؟چی باید بنویسم؟

نظر

نوشته اصلی توسط neeb نمایش پست ها
                  چجوری باید در terminal نصبش کرد؟چی باید بنویسم؟
                  ترمینال رو که بازکردی مینویسی su اینتر میزنی

ازت پسورد و یوزر میخواد اگه قبلا تغییر ندادی root مینویسی به جای user و به جای پسورد alpine مینویسی دقت کن هنگام نوشتن پسورد چیزی دیده نمیشه سعی کن درست بنویسی چون نوشته ها رو نخواهی دید

بعد دستور زیز رو میزنی البته من اسم فایل رو به اسم خودم عوض کردم تا تو ترمینال راحت بتونی بنویسیش

کد:
                  dpkg -i edris2.deb
                  بعد اینتر میزنی تا نصب شه سپس گوشی رو خاموش روشن میکنی اوکی میشه آیکونش ظاهر میشه
                  ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 15-05-2010, 10:14 PM

نظر

ممکنه برا ویندوز هم بیاد

نظر

برنامه دستگاهمو میشناسه ولی در itunes چیزی نمیاد!مشکلش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها
                        من که دارم لذت میبرم فوق العاده هستش

ایشالله واسه ویندوز هم بیاد طی خبرهایی که خوندم ماه بعد میاد

فقط قابلیت سینک داره یا آپدیت از سایت اپل رو نیز ساپورت میکنه ؟
                        منظورم اینه که وقتی کانکت میشی سوالی درمورد آپدیت فیرم ویر نمیپرسه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ccpj_uk نمایش پست ها
                          فقط قابلیت سینک داره یا آپدیت از سایت اپل رو نیز ساپورت میکنه ؟
                          منظورم اینه که وقتی کانکت میشی سوالی درمورد آپدیت فیرم ویر نمیپرسه ؟
                          آره دیگه باید بپرسه ولی چون من همه چی رو قبلا آپدیت کردم دیگه اخطار آپدیت نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط neeb نمایش پست ها
                            برنامه دستگاهمو میشناسه ولی در itunes چیزی نمیاد!مشکلش چیه؟
                            خوب فایل دب رو که نصب کردی تو گوشی باید اجراش کنی و در حال اجرا بزاری بمونه

راستی تو پست دوم برنامه مخصوص مک رو نصب کردی ؟

و نیز هم wifi گوشی و هم wifi مک باید روشن باشه

بعد اینکه برنامه مخصوص مک و گوشی رو نصب کردی و از روشن بودن wifi اطمینان حاصل کردی اول برنامه رو تو گوشی اجرا میکنی و بعد آیتونز رو تو مک باز میکنی باید گزینه آیفون تو قسمت device اضافه شه

راستی شما openssh رو از سدیا نصب کردی ؟ این برنامه هم فکر کنم نیاز باشه

نظر

خیلییییییییییی باحاله منم امتحان کردم شد
                              جالیه توی iTunes دیگه آیکون باتری کوچیک سمت چپ بغل اسمه device که میاد روش علامت شا*رژ شدن نیست ولی کاش بشه وایرلس هم باطری شارژ بشه

یه مطلب دیگه اینکه گفتین

تو مک نصبش کنید هیچ آیکونی هم ایجاد نمیشه
                              ولی ایجاد میشه

ویرایش توسط hshariati : https://i-phone.ir/forums/member/5027-hshariati در ساعت 16-05-2010, 02:55 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X