اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اون که ایجاد میشه منظورم آیکون برنامه مجزا تو قسمت application بودش بازش کنی تا بتونه کانکت کنه باشه اون گزینه واسه من هم ایجاد شده

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 16-05-2010, 05:00 PM

نظر

درسته دیدم توی اسکرین شات اولی هم که گذاشتین اون آیکون بالا هست گفتم شاید متوجهش نشدید
      البته حتما wifi sync خود اپل که قراره بیاد خیلی تروتمیزتر از این برنامه خواهد بود و جذابتر و همین یه آیکون رو هم نخواهد داشت

نظر

100 درصد جذابتر خواهد شد دیگه نیاز به نصب برنامه جانبی تو مک و یا ویندوز نخواهد بود چون این قابلیت به خود آیتونز اضافه خواهد شد

و نیز نیازی هم به برنامه واسه گوشی نخواهد بود کافیه فقط wifi روشن شه

نظر

کسانی وقتی اینترنت از طریق WIFI وصل نیستند باید یک network با MAC خود بسازند و دستگاه خود را بهش کانکت کنند تا بتوانند از این طریق sync کنند

نظر

دوستان شما بعد نصب کلاینت wifi sync مخصوص مک حتما با مشکل زیر روبرو خواهید شد

من که روبرو شدم موقع ریستور همه چیز خوب پیش میره ولی به ۸۰ ٪ مرحله ریستور که میرسید همه چی فریز شده و سر هموه ۸۰ ٪ گیر میکنه و ادامه ریستور متوقف میشه خلاصه مجبور شدم با ویندوز ریستور کنم

ولی امروز از سایت های خارجی فهمیدم که مشکل همون کلاینت نصب شده بودش

فعلا تنها راه چاره اینه که اول اون کلاینت رو پاک کنید سپس ریستور کنید و بعد ریستور مجدد نصبش کنید  

نظر

دوستان برای پاک کردن این برنامه از روی مک خود میتونید فایل زیر رو دانلود کنید

Uninstall

دانلود ورژن های مختلف برای مک :

Download For Snow Leopard ---> Mac Os X 10.6

Download For Leopard ---> Mac Os X 10.5

دانلود ورژن ویندوز قابل به ذکر میباشد ورژن ویندوز با آیتونز 9.1 کار خواهد کرد

Download for Windows

پست ۲ ویرایش شد لینک ها قرار داده شد این پست رو جهت اطلاع زدم
              ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 28-05-2010, 11:06 AM

نظر

برنامه ی جالبیه ولی یه خورده سرعتش توی سینک کمه

نظر

اگه قراره تا ماه جولای بیاد که ورژن 4 اومده و ما داریم چه ویندوز و یا مک از این برنامه استفاده میکنیم تازه فابریک هم هستش و عوارض نداره

نظر

خبر بسیار مهم این برنامه برای ویندوز و ایپد ریلیز شد برای دریافت به سایت Wi-Fi Sync for iPhone, iPod touch, and iPad مراجعه کنید
                    لینک برنامه برای ویندوزFree File Hosting Made Simple - MediaFire

نظر

من ویندوزو تست کردم عالی شد ممنون
                      فقط یه سوال هم دارم که تو ویندوز هم این برنامه برای ریستور مشکل ایجاد میکنه ؟

نظر

توی خود سایتش نوشته برای ریستور باید با کابل usb این کارو کنید

نظر

بچه ها اينم فايل IPA از اين برنامه.
                          دانلود:
                          Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

نظر

آقا اگه مودم وایرلس داشته باشی نمیشه استفاده کرد؟؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط visarrasiv
                              میتونی به عنوان مثال از اینترنت هم share کنی اینترنتتو
                              من گیج شدم برنامه رو گوشیم نصب کردم. برنامه مخصوص ویندوز هم نصب کردم مودم وایرلس هم دارم.
                              وقتی برنامه رو گوشی اجرا میکنم سرچ میکنه و هیچی پیدا نمیکنه البته خیلی گذاشتم توی حالت سرچ میمونه
                              .الان باید چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط visarrasiv
                                ورژن آیتونزت چنده ؟ + نسخه مربوط به ویندوز رو دانلود کردی ؟
                                آیتونز ورژن 9.1.1.
                                آره نسخه مربوط به ویندوزه حتی توی تسکبار هم یه آیکون اضافه شده که امکان ena و dis ( قطع و وصل کردن ) هم بهم داده

نظر

صبر کنید ..
                                X