اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه جیلبریک و آنلاک آیفون 2g لاک بر روی فریمور ۳.۱.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط مهشید نمایش پست ها
    ببخشید اونجا جوابی دریافت نکردم ممنون میشم اینجا جواب بدین:
    دوستان ممنون میشم جواب بدین اگه بتونم اینرنت رو با گوشی شر کنم عالی میشه ولی تو لیست همش تو waiting for users مونده تو لیست view your active networks هم فقط کلنکشن دیال آپو دارم در حالی که رو گوشی هم شناسایی شده تو رو خدا کمک کنید
    lن که مک دارم زیاد ویندوز تو خاطرم نیست ولی اگر از همون آموزش های شر کردن وای فای کمک بگیرید مشکل حل میشه
    در هر جال دوستان ویندوزی می تونن کمک کنن
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• میشه بفرمایید از چه اینترنتی استفاده میکنید ؟
      ویرایش توسط مهشید : https://i-phone.ir/forums/member/33699-مهشید در ساعت 29-10-2010, 10:18 PM

نظر

میشه بفرمایید از چه اینترنتی استفاده میکنید ؟
        من؟ Adsl وای فای دارم
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

• ممنونم از شما جناب روزبه
          عزیز همون adsl رو به گوشی شر کردین دیگه مگه نه ؟
          در ضمن چند تا فایل با پسوند ipa ئانلود کردم اینها رو جحوری نصب رو گوشی ؟

نظر

• دیگه شر کردن نمی خواهدوای فای گوشی را باز میکنی بعد وای فای مودم را پیدا میکنه بعد وصل میشه
            اما سوال دوم:
            ۱.اول باید ایتونز را نصب کنید.
            ۲.بعد روی فایل مورد نظر دابل کلیک بزنی تا بره داخل برنامه های ایتونز
            ۳.بعد appsync ورژن گوشیتو بزنی بعد از قسمت app ایتونز برنامه هارو نصب کنی

نظر

• تشکر خوب همون اینترنت معمولی adsl دیگه نه ؟یا مودمتون فرق میکنه ؟از همون برای pc هم میتونید استفاده کنید یا فقط برای گوشی خوب وقتی برای کامپیوتر استفاده میشه باید شر کنید دیگه نه ؟

نظر

تشکر خوب همون اینترنت معمولی adsl دیگه نه ؟یا مودمتون فرق میکنه ؟از همون برای pc هم میتونید استفاده کنید یا فقط برای گوشی خوب وقتی برای کامپیوتر استفاده میشه باید شر کنید دیگه نه ؟
                بزار برات دقیق توضیح بدم یه مودمی که دارای وای فای باشه می گیری از طریق کابل به پی سی وصل می کنی و از طریق وای فای به گوشی وصل میشه یعنی همزمان دوتاشم اینترنت داره

نظر

• یعنی این مودم اینترنت رو به هر دو شر میکنه ؟
                  در مورد لب تاپ چجوریه ؟

نظر

• بالاخره موفق شدم از طریق آیتونز چند تا بازی رو نصب کنم حالا من که اینترنت ندارم بهترین کار چیه برم از بیرون برنامه دانلود کنم ؟
                    میشه آدرس خوب برای دانلود برنامه رو بفرمایید؟

نظر

• یعنی این مودم اینترنت رو به هر دو شر میکنه ؟
                      در مورد لب تاپ چجوریه ؟

نظر

بالاخره موفق شدم از طریق آیتونز چند تا بازی رو نصب کنم حالا من که اینترنت ندارم بهترین کار چیه برم از بیرون برنامه دانلود کنم ؟
                        میشه آدرس خوب برای دانلود برنامه رو بفرمایید؟
                        مهشید جان این بخش مربوط به جیلبرک آیفون 2G است
                        برای سوالات می توانید در این بخش سوال بفرمایید

سؤالات و مشکلات در مورد آیفون - انجمن تخصصی آیفون

یا دقیق تر

http://www.i-phone.ir/forums/thread20762.html

اونجا بصورت کامل جوابگو هستیم
                        برای نرم افزار ها هم اصلی ترین سایت apptrackr home است
                        یا می توانید در بخش ویژه انجمن عضو بشید و از لینک مستقیم آن استفاده کنید
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

• سلام دوستان
                          می خواستم از اطلاعات موجود در تاپیک استفاده کنم اما توی صفحه اول هیچ عکسی باز نمیشه..و نمیتونم بفهمم چطوری میتونم گوشیمو اپدیت کنم...
                          ورژنش 2.2.1 هست
                          از 2-3 سال پیش خریدم بهش دست نزدم...میتونید کمکم کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abbasi نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            می خواستم از اطلاعات موجود در تاپیک استفاده کنم اما توی صفحه اول هیچ عکسی باز نمیشه..و نمیتونم بفهمم چطوری میتونم گوشیمو اپدیت کنم...
                            ورژنش 2.2.1 هست
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط abbasi نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              ورژنش 2.2.1 هست

الان چک شد در صفحه اول همه عکس ها باز میشن موردی نیست

نظر

• اجر الهی

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
                                آیفون ۲ جی خودتونو اشتباهی به فریمور اصلی ۳.۱.۳ بردید spirit نمیتونه کاری واسه شما بکنه چون گوشیتون lock هستش و در حالت emergency call گیر میکنه

حال واسه آنلاک کردنش توضیح میدم :

۱- خوب الان که رو فریمور ۳.۱.۳ اصلی هستید

۲- حالا redsnow رو باز کنید

۳- حالا browse رو انتخاب کنید و فریمور ۳.۱.۲ رو open کنید
                                این بدین صورت است که برنامه فقط ۳.۱.۲ رو تشخصی می دهد یعنی شما وقتی ۳.۱.۲ رو به این برنامه معرفی می کنید براتون ۳.۱.۳ رو جیلبرک می کنه
                                پس با اینحساب باید فرم ور ۳.۱.۲ هم دانلود کنید

۴- redsnow عملیات شناسایی فریمور رو شروع میکنه

۵- بر روی دکمه next کلیک کنید تا redsnow مراحل رو طی کنه

۶- تیک ۲ تا گزینه ای که در عکس زیر میبینید بزنید

توجه : اگه یادتون رفت گزینه unlock رو هم تیک بزنید مراحل اضافی زیر رو هم باید طی کنید

باید bootloader گوشیتونو به برنامه معرفی کنید

در مرحله بعد اگه تیک unlock رو نزده باشید پنجره زیر رو خواهید دید

۷- گوشی خودتونو به کامپیوتر وصل کنید و خاموش کنید و سپس دکمه next رو بزنید

۸- حالا باید گوشی رو به حالت dfu ببرید مطمئن باشید گوشی که گوشی رو خاموش کردید و همچنان توسط کابل به سیستم وصله

برای این کار دکمه پاور رو به مدت ۳ ثانیه نگه دارید

۹- همزمان که دکمه پاور رو نگهخ داشتید دکمه home رو فشار بدید و درحالی که ۲ تا دکمه home و power رو فشاردادید به مدت 10 ثانیه صبر کنید

۹- دکمه پاور رو رها کنید ولی دکمه home رو همچنان به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید

بعد ۳۰ ثانیه redsnow شروع به عملیات زیر میکنه

۱۰ -حالا دکمه finish رو بزنید کار تمومه و حالا شما ۳.۱.۳ جیلبریک شده و آنلاک دارید

در قسمت توجه که بالا نوشتم مربوط به کسایی میشه که یادشون رفته تیک unlock رو بزنن ولی اونایی که تیک رو زدن ادامه رو از مرحله ۷ پی گیری کنند

دانلود redsnow 0.9.4

دانلود redsnow 0.9.4 مخصوص مک

دانلود فریمور 3.1.2 مخصوص 2g

دانلود بوت لودر 4.6 و 3.9
                                یعنی مطمئن باش با این راهنمایی هات دعای خیلی ها پشت سرته چون تعمیر کارا دزدن و واقعا پولی که حقشون هستو نمیگیرن و شما به اونایی که پول دزدی ندارن بدن بهشون لطف می کنید . من همین فریم ور رو داشتم با همین اسم با همین حجم ولی نمیشد نمیدونم چجوری این شد . منظورم فریم ور 1.3.2 هست . بازم مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X