اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه جیلبریک و آنلاک آیفون 2g لاک بر روی فریمور ۳.۱.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط royaj نمایش پست ها
    سلام ؛ من redsnow9.0.4 رو دانلود كردم همراه با firmware3.1.3وfirmware3.1.2 و bl هاشو هم گرفتم ولي وقتي redsnowرو اجرا مي كنم و مي خوام فريمور ها رو بهش بدم هيچ كدومو نميشناسه ، ميشه تو اين روش راهنمايي كنيد
    در ضمن من آيتونز 10 رو pcايم دارم ، مي خواستم بدونم لازمه ور******ژن پايين تر مثل 9 دانلود كنم يا با همين ورزن هم ميشه؟
    الان ورژن گوشيتون چنده ؟* اگه نميدونيد مجدد ريستور و جيلبريك كنيد . از اينكه فريمورهايي كه دانلود كردين واسه 2جي هست اطمينان داريد ؟* redsnow9.0.4 هست يا redsn0w-win_0.9.4 ؟

نظر

• سلام ، من redsnow9.0.4 رو دانلود كردم و نمي دونم ور*ژن گوشين چنده ، و تو اين redsnow هم فريمور هاي 3.1.2 و 3.1.3 رو نميشناسه ، راستش الان 1 هفته شده كه گوشيم تو حالت call emergency يه، اگه راهي داريد بگيد واقعا ديگه نمي دونم چي كار كنم

نظر

سلام ، من redsnow9.0.4 رو دانلود كردم و نمي دونم ور*ژن گوشين چنده ، و تو اين redsnow هم فريمور هاي 3.1.2 و 3.1.3 رو نميشناسه ، راستش الان 1 هفته شده كه گوشيم تو حالت call emergency يه، اگه راهي داريد بگيد واقعا ديگه نمي دونم چي كار كنم
        دوست گرامي اصلا پست ها رو ميخونيد ؟* خوب وقتي نميدونيد ورژنش چنده مجدد ريستور كنيد ....

نظر

• سلام ، من پست ها رو مي خونم به خدا ولي تا جايي كه فهميدم واسه ريستور كردن بايد از آيتونز اين كارو بكنم كه آيتونز من اين دكمه رو الان نداره ، فقط ميگه سيم كارتم واسه اكتيو كردن گوشي معتبر نيست.
          حالا ممنون ميشم كه باز راهنمايي كنيد شايد اين بار فرجي حاصل شه گوشيمون درست شه

نظر

سلام ، من پست ها رو مي خونم به خدا ولي تا جايي كه فهميدم واسه ريستور كردن بايد از آيتونز اين كارو بكنم كه آيتونز من اين دكمه رو الان نداره ، فقط ميگه سيم كارتم واسه اكتيو كردن گوشي معتبر نيست.
            حالا ممنون ميشم كه باز راهنمايي كنيد شايد اين بار فرجي حاصل شه گوشيمون درست شه
            گوشی رو به dfu mode ببرید .

نحوه بردن به dfu :
            دکمه power رو ۲ثانیه نگه دارید .
            بدون رها کردن power دکمه home رو هم بگیرید .( حدود۱۰ ثانیه هر دو دکمه رو نگه دارید )
            دکمه power رو رها کنید و دکمه home رو واسه حدود۵ ثانیه نگه دارید تا آیتونر گوشی رو شناسایی کنه و ریستور کنید
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوباره ،*خواستم بپرسم گوشي براي رفتن به حالت dfu بايد به آيتونز وصل بشه يا جداگانه اين كارو بايد كرد؟
              ممنون

نظر

سلام دوباره ،*خواستم بپرسم گوشي براي رفتن به حالت dfu بايد به آيتونز وصل بشه يا جداگانه اين كارو بايد كرد؟
                ممنون
                فرقی نداره . در هر دو حالت میتونید اینکارو بکنید
                گوشی به dfu mode بره هیچ دکمه ای کار نمیکنه صفحه هم سیاه میمونه.
                نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام براي بردن به حالت dfu بايد گوشي رو به آيتونز وصل كرد يه جداگانه ميشه اين كارو كرد؟

نظر

سلام براي بردن به حالت dfu بايد گوشي رو به آيتونز وصل كرد يه جداگانه ميشه اين كارو كرد؟
                    شما لطفا به جای اینکه وقت بذارید پست بدید وقت بذارید و پست های بالا رو بخونید .

پست تکراری ندید لطفا
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

بهتره واسه بردن به dfu از آيرب استفاده كنيد :
                      *

نظر

• سلام
                        آیا این روش روی 3g لاک هم جواب میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vartan نمایش پست ها
                          سلام
                          آیا این روش روی 3g لاک هم جواب میده؟
                          اين رو دانلود كنيد

و با آموزشهايي كه توو پست 205 گذاشته شده پيش بريد .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• با عرض سلام و خدا قوت به همه شما اساتید گرامی.
                            بنده تصمیم گرفتم که فریمور 3.0 ایفون 2g خودمو به 3.1.3 ارتقا بدم ولی متاسفانه بعد از ارتقا تصویر اتصال usb به ایتونز در گوشی مونده و یک اسلاید بار emerbency call زیره تصویر ضاهر شده.
                            با اطلاع ازین که باید طبق روش ذکر شده در اینجا پیش برم ولی در یکی از مراحل ذکر شده که باید گوشی را خاموش کنم که متاسفانه گوشی بنده خاموشم نمیشه. دوستان راه حلی به من ارائه بدن متشکر میشم..
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط derocon نمایش پست ها
                              با عرض سلام و خدا قوت به همه شما اساتید گرامی.
                              بنده تصمیم گرفتم که فریمور 3.0 ایفون 2g خودمو به 3.1.3 ارتقا بدم ولی متاسفانه بعد از ارتقا تصویر اتصال usb به ایتونز در گوشی مونده و یک اسلاید بار emerbency call زیره تصویر ضاهر شده.
                              با اطلاع ازین که باید طبق روش ذکر شده در اینجا پیش برم ولی در یکی از مراحل ذکر شده که باید گوشی را خاموش کنم که متاسفانه گوشی بنده خاموشم نمیشه. دوستان راه حلی به من ارائه بدن متشکر میشم..
                              با تشکر
                              اگه گوشی لاکه باید جیلبریک کنید و بعد از اون اولترا اسنو رو از سیدیا نصب کنید تا اکتیو و آنلاک بشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                اگه گوشی لاکه باید جیلبریک کنید و بعد از اون اولترا اسنو رو از سیدیا نصب کنید تا اکتیو و آنلاک بشه !
                                مرسی از محبتتون به خاطر پاسخ دادن به سوال من.
                                بله گوشی لاک بوده و از انگلستان وارد شده بوده.
                                اگر لطف کنید کمی بیشتر راهنمایی کنید ممنون شما میشم. متاسفانه وقتی گوشی رو به itunes متصل میکنم پیغام معتبر نبودن سیمکارت در itunes نمایان میشه .
                                میشه قدم به قدم من رو راهنمایی کنید؟
                                با وجود مشکلاتی ز قبیل عدم کانکت شدن به itunes و عدم خاموش شدن گوشی برای ورود به منو dfu. با تشکر فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X