اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه جیلبریک و آنلاک آیفون 2g لاک بر روی فریمور ۳.۱.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هیچ راه دیگه ای واسه آنلاک 3.1.3 آیفون 2g نیست؟

نظر

• دوستان یه راهنمایی کنید.
      من ایفون 2g دارم میخوام فریم ورشو عوض کنم.
      اخرین وریم وری که میتونم بریزم چنده؟
      چطور انلاک و جلییبریکش کنم.
      ممنونم
      فقط زود جواب بدین.

نظر

• سلام
        ببخشید یه سوال داشتم
        چرا برنامه هایی که که از سایت های غیر از اپل دانلود میکنم رو نمیتونم از طریق ایتونز نصب کنم تو گوشیم ؟
        باید با برنامه ای دیگه انستال شه ؟
        ممنون میشم اگه جواب بدید

نظر

• سلام و خسته نباشید، تمامی مراحل جیل بریکی که توضیح دادین بدون خطا اجرا شده اما 2تا مشکل داره که قبلا هم داشت، 1- سیم کارت ایرانسل میندازم میزنه no service یدونه همرا اول هم انداختم میگه sim locked
          2- مشکله عمدش اینه که تو لاک اول گوشی گیر میکرد یعنی نمیشد slide کرد تا برم تو منو اما میشه خاموشش کرد

لطفا راهنمایی کنید :-)

نظر

• گوشی شما اکتیو نشده باید با سیم کارتی که پین کد نداره وصل کنی به iTunes بعد خودش اکتیو میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Neysan نمایش پست ها
              سلام و خسته نباشید، تمامی مراحل جیل بریکی که توضیح دادین بدون خطا اجرا شده اما 2تا مشکل داره که قبلا هم داشت، 1- سیم کارت ایرانسل میندازم میزنه no service یدونه همرا اول هم انداختم میگه sim locked
              2- مشکله عمدش اینه که تو لاک اول گوشی گیر میکرد یعنی نمیشد slide کرد تا برم تو منو اما میشه خاموشش کرد

لطفا راهنمایی کنید :-)
              اونجایی که install cydia رو میزنید تیک unlock هم باید بزنید

نظر

• زدم، بعدش bood loaderaro هم انتخاب کردم

نظر

• اما بازم نشد

نظر

• شما الان وارد منو ها میشید و فقط مشکل آنلاک دارید
                    در 2g همه چیز قابل حل است . در صورت امکان دوباره ریستور کنید و مراحل رو درست انجام بدید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• مشکلم همینه دیگه، اصلا وارد منو نمیشه، از قسمتی که باید لاک رو باز می کنید دیگه آنلاک نمیشه

نظر

• شما برای جیلبرک کدوم تیک ها رو زدید
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

• ببینید، من جیلبرک رو عین خود آموزش انجام دادم و با اروری مواجه نشدم، همون 2تا تیک رو
                          چه کنم دوستان؟؟؟؟
                          عزیز اونجا وقتی unlock رو تیک میزنم بوت لودر میخواد، و بلعکس!!!!
                          ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 20-08-2011, 03:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط neysan نمایش پست ها
                            ببینید، من جیلبرک رو عین خود آموزش انجام دادم و با اروری مواجه نشدم، همون 2تا تیک رو
                            چه کنم دوستان؟؟؟؟
                            عزیز اونجا وقتی unlock رو تیک میزنم بوت لودر میخواد، و بلعکس!!!!
                            شما اگر از ورژن ۳ به بالا باشید نیازی نیست تیک آنلاک رو بزنید
                            خوب عرض کردم یکبار دیگه ریستور کن و مراحل رو انجام بده قاعدتا نباید به مشکل بربخوری
                            من ده ها بار این کار رو کردم 
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

• back up نگرفتم، به چه ورژنی ریستور کنم؟ لینکشو میتونید بدید؟؟؟

نظر

• با سلام و درود خسته نباشید به شما اساتید محترم..

بنده یک گوشی 2جی دارم که این آموزشی که گذاشیتین رو موبه مو انجام میدم .. ولی توی برنامه RedSnow توی Waiting for reboot گیر میکنه و گوشی هم روشن میشه و باز Emergency Call میده ..

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید..

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X