اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه جیلبریک و آنلاک آیفون 2g لاک بر روی فریمور ۳.۱.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فقط یک نکته ؟؟ من با همین redsnow و فریمور 1.3.2 که گذاشته بودید گوشیمو آنلاک کردم با sprit هم جیلبریک کردم حتی سورس SiNfuL iPhone Repo رو هم اضافه کردم و appsync for 1.3.x رو هم نصب کردم ولی باز بازی یا نرم افزا نصب نشد . مشکل از کجاست ؟؟

نظر

• با همون redsn0w هم آنلاک و هم جیلبریک میتونستید بکنید

مشکل از ورژن appsync هستش احتمالا از سورس همین انجمن نصب کنید اون ورژن قبلی رو اول پاک کنید

اخطاری که میده چی هستش ؟

به نظر من با همین برنامه جیلبریک و آنلاک میکردی بهتر بودش از ۲ تا برنامه استفاده نمیکردی

نظر

• ادریس جان من 2جی دارم.از لینک اول همین تاپیک فرمویر رو گرفتم(3.1.2) ولی توی فایل زیپ کلی فایل های دیگس و حتی یه فایل با پسوندipsw نیست!!من اولین باره که میخام اینکار رو بکنم و کلی مطالب انجمن رو خوندم اگه یه لینک دانلود 3.1.2 برای 2جی بزاری کلی لطف کردی.اون لینک اول مطلب هم کلی حجم اینترنتمو پروند اگه لطف کنی یه لینک مطمئن 3.1.2 برای 2جی گیر بیاری ما رو شرمنده ساختی.مرسی از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط دقیانوس نمایش پست ها
          ادریس جان من 2جی دارم.از لینک اول همین تاپیک فرمویر رو گرفتم(3.1.2) ولی توی فایل زیپ کلی فایل های دیگس و حتی یه فایل با پسوندipsw نیست!!من اولین باره که میخام اینکار رو بکنم و کلی مطالب انجمن رو خوندم اگه یه لینک دانلود 3.1.2 برای 2جی بزاری کلی لطف کردی.اون لینک اول مطلب هم کلی حجم اینترنتمو پروند اگه لطف کنی یه لینک مطمئن 3.1.2 برای 2جی گیر بیاری ما رو شرمنده ساختی.مرسی از شما
          اون فایل زیپ رو لازم نیست اصلا بازش کنید ..
          فقط پسوندش رو از zip به ipsw تغییر بدید

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• همون کاری رو که امید جان گفتند انجام بده

این فرمور ها تست شده اند خیلی ها استفاده کردند مشکلی نداشته

نظر

• با سلام و تشکر از هر دوی شما.دوستان نمیدونم جای این مطلب اینجاس یا نه اما من یه 2جی دیگه پیشم هست که مال اشناییه و باطریش تا ته خالی شده وقتی به شارژر وصل میکنم یا به کاپمیوتر برای شارژ متصلش میکنم تا یک ساعت علامت شارژ باطری میاد بعد که اونقدر شارژ شد که روشن بشه هنگ میکنه و صفحه سبز یا ابی میشه و پر از خطوط رنگی بسیار ریز افقی یا عمودی.از روزبه جان که همشهری هم هستیم پرسیدم گفت که درحالی که خاموشه دکمه هوم رو نگه دارم و به کامپیوتر درحالی که ای تیونز بازه وصلش کنم در حالی که کامپیوتر به اینترنت وصله.اینکارو کردم اینبار علامت شارژ هم نمیاد و همون طور صفحه پر از خطوط رنگی میشه.اکانت ایتیونز هم دارم و کامپیتر اتورایز هست بقول معروف و ساین این نمیخاد.اینترنت هم 2مگ هستش مشکل ارتباط ضعیف ندارم.یو اس بی 2 هم هست.چندباری به روزبه پ.خ دادم نخواستم دیگه وقتشو بگیرم اگه شما کمکم کنید واقعا لطف کردید.شاید این مطلب جاش اینجا نیست.اگه منتقلش کردید لینکشو بذارید لطفا.ببخشید دیگه من مستاصل شدم و هیچ کاری به ذهنم نمیرسه.در ضمن بنده آبادان هستم و به دفتر سایت دسترسی ندارم.ممنون از کمک شما
              .................................................. .................................................. .......................................
              کسی نیست کمکی کنه؟مشکلم جدیه!البته شاید بخاطر الکامپ دوستان درگیرند.
              ویرایش توسط دقیانوس : https://i-phone.ir/forums/member/14326-دقیانوس در ساعت 13-11-2010, 07:03 AM دلیل: در انتظار جواب

نظر

• خب مثل اینکه سوالم یا بچگانه س یا اساتید وقت ندارن.دوستان مورد مهمه!اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

نظر

• باطریش تا ته خالی شده ؟

چند مدت از باطریش استفاده نشده ؟

امکان داره باطری خوابیده باشه باید یه شک الکتریکی بهش بدن

باطری رو تعویض کردید ببینید بازم این مشکل رو داره ؟

نظر

• ادریس جان بله تا ته خالی شده.الان که سه ماه پیش منه!پس بیش از سه ماهه.به حدود ده ماه میشه مطمئن بود که خالی بوده.مثل اینکه قبل از خالی شدن باطری این مشکل پیش اومده و باعث شده ازش استفاده نشه.یعنی مشکل خطوط رو روز سالم بودن باطری! براش پیش اومده حالا اگر باطری سالم باشه مشکلش کجاس؟چون روشن میشه وقتی شارژر رو وصل میکنم ولی سیستم عامل که میخاد بالا بیاد اون صفحه و خطوط پیدا میشن.ممکنه مثلا از بردش باشه و سخت افزاری باشه؟چه کارای دیگهای قبل از تعویض باطری میتونم روش تست کنم.اگه بخاد باطری رو عوض کنه چقدر هزینه داره؟(پست قبلی گفتم که به دفتر سایت دسترسی ندارم).کلا ارزش صرف هزینه و وقت داره یا باید فکر یکی دیگش بود.مرسی اقا ادریس.ممنون از وقتی که میزاری

نظر

• اینطور که میگی مشکل سخت افزاری هستش به احتمال زیاد lcd مشکل پیدا کرده که این خصوط رنگی ایجاد میشه

نظر

• این مشکل مربوط میشه به lcd دوست عزیز

به نظر من اگه بخوای lcd رو عوض کنی ارزش نداره خرجش کنی.
                        ویرایش توسط redbook : https://i-phone.ir/forums/member/34832-redbook در ساعت 15-11-2010, 12:03 PM

نظر

• ممنون از شما.ولی وقتی شارژر رو وصل میکنم تصویر باطری در حال شارژ تا یک ساعت هست و رزولوشن کاملا عادیه.ولی وقتی میخاد روشن شه اینطور میشه.گاهی اوقات لوگوی اپل میاد برای چند ثانیه ولی هنگ میکنه و ریستارت میشه.اما این اتفاق همیشه نمیفته.از صاحبش که پرسیدم میگفت اویا وقتی روشن بود اینجوری میشد ولی کم کم مشکلش به قبل از روشن شدن میرسه.من فکر میکردم با ریستور درست میشه!خبر بدی بود واقعا.جدا راهی نداره؟اخه lcdسالم به نظر میاد!میشه بگی ایراد lcd چه جوری پیدا شده؟منظورم اینه که معموله؟ممنون از شما
                          ویرایش توسط دقیانوس : https://i-phone.ir/forums/member/14326-دقیانوس در ساعت 16-11-2010, 03:17 PM

نظر

• red snow 0.9.4 کسی داره ؟ هیچ جا نیستش!!!

نظر

• redsn0w 0.9.4 for Windows

لینک مستقیم :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

redsn0w 0.9.4 for Mac

لینک مستقیم :

نظر

• رو آیفون ۲ می*شه فریمور 4.x ریخت؟

نظر

صبر کنید ..
                                X