اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد فایل article.bin (ویکیپدیا آفلاین)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
    من 4.3.3 هستم و بدون مشکل کار میکنه . دو تا چیز هست که باید رعایت کنی :
    1)اگه sbsetting toggler برای wiki server زدی ببین که درست کار میکنه . یعنی وقتی که روشنش میکنی سر خود خاموش نمیشه . اگه میشه از اول پاک کنی دوباره نصبش کنی درست میشه
    2)wiki server هم باید ورژنی که تو سیدیا هستش رو نصب نکنی چون فایلهای بالای 4 گیگ رو ساپورت نمیکنه . ورژن 0.9 رو بگرد اگه پیدا نکردی بگو برات بزارم .
    فایلها رو تو مسیر var/mobile/media/wikipedia/X بریز که X زبان مورد نظره.برای فارسی باید یه فولدر به اسم fa بسازی و فایل article.bin رو توش بریزی.
    بعد اینکه با toggler یه بار سرور رو قطع و وصل کردی باید دیگه بیاره.
    اگه بازم به مشکلی برخوردی بگو
    خیلی ممنون آقا سهیل.من از برنامه wiki2touch که توی سورس bigboos هستش استفاده میکنم.دو تا گوشی آ؟یفون هستش یکی برای خودم و یکی هم مال برادرم هست.
    1- خودم روی فریمور 5 هستم و متاسفانه برنامه wiki2toch روی 4.3.3 به بالا نصب نمیشه.خیلی گشتم که یه برنامه جایگزین پیدا بکنم که توی فرومهای خارجی هم به این نتیجه نرسیدم.هنوزم دارم میگردم امیدوارم یا این برنامه با 5 سازگار بشه و یا برنامه جایگزین پیدا کنم.

2گوشی برادرم 4.3.3 هستش و برنامه wiki2toch روش نصبه و یک فایل 75 مگی که با همین برنامه ساخته شده و مربوط به دیتا بیس پارسال هستش رو روی گوشی ریختم.منتهی الان که دیتابیس رو دانلود کردم و فایل رو ساختم برنامه نمیتونه فایل آرتیکل بین رو بخونه.مطمئنم مشکل از فایله چون فایل جدید رو که توی همون مسیر ریخته بودم پاکش کردم و فایل قبلی رو ریختم و با همون دیتابیس قدیمی مشکلی ندارم.

امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم سهیل جان
    ویرایش توسط ttr : https://i-phone.ir/forums/member/30081-ttr در ساعت 14-11-2011, 07:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط yahya66 نمایش پست ها
      لطفا یکی راهنمایی کنه بدجوری لنگش موندم
      شما اون آیکون ویکیپدیا رو تو سافاری میتونین ببینین یا یه علامت سوال جاش نشون میده ؟ چون اگه علامت سوال باشه wiki server رو درست نصب نکردی و به اون خاطره که not found میاره

نظر

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
        خیلی ممنون آقا سهیل.من از برنامه wiki2touch که توی سورس bigboos هستش استفاده میکنم.دو تا گوشی آ؟یفون هستش یکی برای خودم و یکی هم مال برادرم هست.
        1- خودم روی فریمور 5 هستم و متاسفانه برنامه wiki2toch روی 4.3.3 به بالا نصب نمیشه.خیلی گشتم که یه برنامه جایگزین پیدا بکنم که توی فرومهای خارجی هم به این نتیجه نرسیدم.هنوزم دارم میگردم امیدوارم یا این برنامه با 5 سازگار بشه و یا برنامه جایگزین پیدا کنم.

2گوشی برادرم 4.3.3 هستش و برنامه wiki2toch روش نصبه و یک فایل 75 مگی که با همین برنامه ساخته شده و مربوط به دیتا بیس پارسال هستش رو روی گوشی ریختم.منتهی الان که دیتابیس رو دانلود کردم و فایل رو ساختم برنامه نمیتونه فایل آرتیکل بین رو بخونه.مطمئنم مشکل از فایله چون فایل جدید رو که توی همون مسیر ریخته بودم پاکش کردم و فایل قبلی رو ریختم و با همون دیتابیس قدیمی مشکلی ندارم.

امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم سهیل جان
        پس حتما مشکل از article.bin جدیدته. یه بار دیگه تبدیل کن دوباره امتحان کن.چون من هر دو ماه یک بار فارسی رو آپدیت میکنم و راحت استفاده میکنم .
        ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 02-02-2012, 10:58 PM

نظر

شما اون آیکون ویکیپدیا رو تو سافاری میتونین ببینین یا یه علامت سوال جاش نشون میده ؟ چون اگه علامت سوال باشه wiki server رو درست نصب نکردی و به اون خاطره که not found میاره
          منظورت از ايكون همون صفحه اول هست كه با زدن ايپي مورد نظر وارد ويكي ميشه كه عكس ذره بين هستش روي لوگوي ويكيپديا بله اونو ميبينم لطفا بيشتر راهنماييي كن و دقيقا هم نميفهمم منظورت از درست نصب نكردي چيه؟
          چيزي نيست كه بخواد ادم اشتباه نصبش كنه يه فايل بود تو سايديا نصبش كردم فايل sb setting هم نصبيدم و در اخر ريبوت
          لطفا براي حل اون ارور راهنمايي بفرماييد
          با تشكر

نظر

پس حتما مشکل از article.bin جدیدته. یه بار دیگه تبدیل کن دوباره امتحان کن.چون من هر دو ماه یک بار فارسی رو آپدیت میکنم و راحت استفاده میکنم .
            اینم بگم که فکر نکنم wikiserver برای ios 5 بیاد(اگه تا حالا نیامده باشه).چون خارجیا که همشون اینترنت بی سیم همه جا دارن . لزومی نداره که 7 گیگ آفلاین بزنن و فضای idevice شون رو بی خودی پر کنن
            سهیل جان شما طبق آموزشی که توی صفحه اول هستش جلو میرید؟چیز اضافه نداره؟

من از برنامه wiki2touch استفاده میکنم با wikiserver فرق داره؟اگر فرق داره لطفا آدرس سورس رو لطف کن.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط yahya66 نمایش پست ها
              منظورت از ايكون همون صفحه اول هست كه با زدن ايپي مورد نظر وارد ويكي ميشه كه عكس ذره بين هستش روي لوگوي ويكيپديا بله اونو ميبينم لطفا بيشتر راهنماييي كن و دقيقا هم نميفهمم منظورت از درست نصب نكردي چيه؟
              چيزي نيست كه بخواد ادم اشتباه نصبش كنه يه فايل بود تو سايديا نصبش كردم فايل sb setting هم نصبيدم و در اخر ريبوت
              لطفا براي حل اون ارور راهنمايي بفرماييد
              با تشكر
              به احتمال زیاد مشکل از permission فایلته اگه از pc suit استفاده میکنی permission فایلی رو که به ویکی میزنی روی 755 بزار.
              اگه نشد بگو من یه آموزش ساده و 100% عملی بزارم

نظر

سهیل جان شما طبق آموزشی که توی صفحه اول هستش جلو میرید؟چیز اضافه نداره؟

من از برنامه wiki2touch استفاده میکنم با wikiserver فرق داره؟اگر فرق داره لطفا آدرس سورس رو لطف کن.ممنون
                نه . wiki2touch server همون سرور ویکی پدیا هست. و wiki2touch sbsetting toggler هم اون سرور رو خاموش روشن میکنه .فقط همین.

نظر

به احتمال زیاد مشکل از permission فایلته اگه از pc suit استفاده میکنی permission فایلی رو که به ویکی میزنی روی 755 بزار.
                  اگه نشد بگو من یه آموزش ساده و 100% عملی بزارم
                  پرميشن هم هيچ مشكلي نداره من با ifunbox ريختم لطفا كسي در مورد اين ارور و مشكل بنده راهنمايي داره ممنون ميشم بينصيب نزاره
                  با تشكر

نظر

سلام
                    بلاخره بعد ازمدت ها موفق شدم عکسهای wikipedia رو هم بیارم.الان هم فایل article.bin و هم images.bin رو هم دارم و کار میکنه.
                    به زودی آموزش رو هم میزارم

نظر

به سلامتی.
                      خبر بسیار خوبی بود.
                      آقا سهیل یه فکری هم برای ما ios5 ها بکن

نظر

به سلامتی.
                        خبر بسیار خوبی بود.
                        آقا سهیل یه فکری هم برای ما ios5 ها بکن
                        از یه سایتی خوندم که گروه Dev داره روی پورت ios5 کار میکنه. پس حتمی روی ios5 هم کار خواهد کرد

نظر

آقا سهیل آموزش رو کی میزاری؟

نظر

آموزش رو تو پست زیر قرار دادم
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread53721.html

نظر

مشکل در اجرای TransferTool

بعد دانلود Wiki2TouchUtils_Win_065 هر چی سعی می کنم فایل TransferTool رو اجرا کنم ارور زیرو میده ...
                              could not find itunes support dlls. you must have itunes installed.
                              من آیتونزمم نصبه و کار می کنه نمی دونم مشکل از چیه ...
                              ویرایش توسط msobhi : https://i-phone.ir/forums/member/80444-msobhi در ساعت 23-12-2011, 07:23 AM

نظر

Wiki2Toch برای ios 5 هم ریلیز شد
                                ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 11-02-2012, 10:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X