اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد فایل article.bin (ویکیپدیا آفلاین)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کسی نیست جواب بده؟ ممنون میشم

نظر

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
      sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
        این قسمت فارسیش:
        index of /fawiki/latest/

اینم لینک فارسی:
        http://dumps.wikimedia.org/fawiki/la...ticles.xml.bz2
        این لینکها کار نمیکنن.میشه لطف کنید و لینک سالم بذارید؟

نظر

ممنون
          اما وقتی TransferTool.exe اجرا میکنم میپره وا نمیسه
          چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad092000 نمایش پست ها
            ممنون
            اما وقتی transfertool.exe اجرا میکنم میپره وا نمیسه
            چرا؟
            برای منم اینطوریه با دوتا سیستم عامل امتحان کردم
            کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

نظر

من الان تست کردم و هیچ مشکلی نداشت. windows 7 ultimate 64 bit هم دارم.
              آیفون به کامپیوتر وصل هست وقتی اجرا میکنی؟

نظر

image.bin در ویکی پدیا

کسی تا حالا فایل image.bin که عکسهای ویکی پدیا هستش رو دانلود و تونسته استفاده کنه ؟
                چون طبق آموزش که میرم وقتی برنامه pack.exe و فولدر images رو داخل یه فولدر اجرا میکنم اجرا نمیشه تا فایل image.bin ساخته بشه

نظر

دوستان لطفا یه لینک سالم برای دانلود فایل article.bin معرفی کنید.حجم فایل حدود 138 مگ هستش.من هرکار میکنم دانلود تا 45% بیشتر نمیره بعدش قطع میشه.فایل قدیمی که حدود 70 مگ هست رو دارم ولی به جدیدش احتیاج دارم.
                  با این سه تا لینک هم امتحان کردم منتهی مشکل داره و تا 47% بیشتر جلو نمیره

http://download.wikimedia.org/fawiki...ticles.xml.bz2
                  http://dumps.wikimedia.org/fawiki/la...ticles.xml.bz2
                  http://dumps.wikimedia.org/fawiki/20...ticles.xml.bz2

نظر

شما از لینک زیر مستقیم دانلود کن
                    Index of /fawiki/latest/
                    باید فایل fawiki-latest-pages-articles.xml.bz2 رو دانلود کنی

نظر

سهیل جان خیلی ممنون از پاسختون.
                      فایلو دانلود کردم و دقیقا طبق آموزش کانورتش کردم.فقط نمیدونم چرا اینی که جدید ساختم رو ویکی توتاچ نمیتونه بخونه؟
                      من اون لینکی که شما فرمودید رو دانلود کردم،میخاستم بدونم بقیه لینکها مربوط به چیه؟
                      برای داشتن عکسها هنوز راه حلی نیست؟
                      متاسفانه برنامه ویکی توتاچ هم از۴.۳.۳ به بالا ساپورت نمیشه و من که الان رو ۵ هستم بخاطر این برنامه میخام برگردم به ۴.۳.۳

نظر

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                        سهیل جان خیلی ممنون از پاسختون.
                        فایلو دانلود کردم و دقیقا طبق آموزش کانورتش کردم.فقط نمیدونم چرا اینی که جدید ساختم رو ویکی توتاچ نمیتونه بخونه؟
                        من اون لینکی که شما فرمودید رو دانلود کردم،میخاستم بدونم بقیه لینکها مربوط به چیه؟
                        برای داشتن عکسها هنوز راه حلی نیست؟
                        متاسفانه برنامه ویکی توتاچ هم از۴.۳.۳ به بالا ساپورت نمیشه و من که الان رو ۵ هستم بخاطر این برنامه میخام برگردم به ۴.۳.۳
                        سلام
                        شما بقیه لینکها رو بیخیال . همونی که من گفتم فایل اصلی است. راجع به عکسها هم که هر کاری کردم خودم نتونستم بیارمشون .یعنی خیلی از پست های خارجی رو گشتم ولی هیچ کدون آموزش درست ندارن ! توصیه میکنم بیخیاله عکسها بشی

نظر

من فایلو دانلود کردم ودقیقا طبق آموزش کانورت کردم که حدود 140 مگ شد.فقط برنامه نمیتونه بخونه دیتابیسو نمیدونم چرا؟
                          آقا سهیل این از 4.3.3 به بالا ساپورت نمیشه درسته؟
                          شما الان فریمورتون چنده؟

نظر

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                            من فایلو دانلود کردم ودقیقا طبق آموزش کانورت کردم که حدود 140 مگ شد.فقط برنامه نمیتونه بخونه دیتابیسو نمیدونم چرا؟
                            آقا سهیل این از 4.3.3 به بالا ساپورت نمیشه درسته؟
                            شما الان فریمورتون چنده؟
                            من 4.3.3 هستم و بدون مشکل کار میکنه . دو تا چیز هست که باید رعایت کنی :
                            1)اگه sbsetting toggler برای wiki server زدی ببین که درست کار میکنه . یعنی وقتی که روشنش میکنی سر خود خاموش نمیشه . اگه میشه از اول پاک کنی دوباره نصبش کنی درست میشه
                            2)wiki server هم باید ورژنی که تو سیدیا هستش رو نصب نکنی چون فایلهای بالای 4 گیگ رو ساپورت نمیکنه . ورژن 0.9 رو بگرد اگه پیدا نکردی بگو برات بزارم .
                            فایلها رو تو مسیر var/mobile/media/wikipedia/X بریز که X زبان مورد نظره.برای فارسی باید یه فولدر به اسم fa بسازی و فایل article.bin رو توش بریزی.
                            بعد اینکه با toggler یه بار سرور رو قطع و وصل کردی باید دیگه بیاره.
                            اگه بازم به مشکلی برخوردی بگو

نظر

برای من همه چیز ok شد فقط در قسمت آدرس بار سافاری هر چیزیرو بخوام تایپ کنم ارور زیر رو میده لطفا راهنمایی کنین
                              Not Found 404 و پایینش این اررور رو مینویسه Article Not Found
                              مراحل رو هم گام به گام رفتم خواهش میکنم زود راهنمایی کنین

نظر

لطفا یکی راهنمایی کنه بدجوری لنگش موندم

نظر

صبر کنید ..
                                X