اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب تم بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب تم بر روی آیفون

با سلام

من توی این چند ماهی که عضو شدم یک تایپیک کامل و جامع برای آموزش نصب تم رو گوشی ندیدم . چون توی چند روز اخیر دوستان عزیز برای این موضوع ایجاد تایپیک می کردند یا درخواست آموزش داشتند فکر کردم که یه آموزش تصویری برای دوستان بزارم.

اول از همه اگه جای تایپیک مناسب نیست مدیران لطف کنند و به جای مربوطه منتقل کنند.

شما اول از همه باید تم هایی میخواین رو دانلود کنین

هم میتونین از سایت ها دانلود کنین برای مثال www.mbtheme.com و یا www.5ubox.com

و هم از cydia دانلود کنین.

اول طریقه نصب تم از طریق کامپیوتر رو آموزش میدم.

اول گوشی شما باید جیلبریک شده باشه.

دوم برای اینکه بتونید با برنامه های اکسپلولر برای آیفون کار کنید(PC to suite , IFun box , Iphone Folder) باید برنامه ی afc2add رو روی گوشیه خود نصب کرده باشین.

اگه گوشیتونو با برنامه ی Redsnow جیلبریک کرده باشین این برنامه به صورت اتوماتیک نصب میشه. ولی اگه با برنامه ی Blackrain جیلبریک کرده باشین باید برنامه رو از cydia و یا از طریق فایل Deb نصب کنید.
    دانلود فایلafc2add Deb :
    4shared.com - online file sharing and storage - download afc2add_1.01.deb

آموزش نصب فایل Deb :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread412.html

از طریق cydia هم می تونید از سورس همین انجمن برنامه رو نصب کنید.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread2895.html

بعد شما نیاز به برنامه ی دارید که بتونید فایلهای آیفون رو ادیت کنید.
    من اینجا از برنامه ی Iphone Folder استفاده میکنم فکر کنم از بقیه برنامه ها راحت تر باشه.
    شما برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید.
    http://iphonefolders.com/1.0.32/iPhoneFolders.msi
    بعد از نصب برنامه آیکون برنامه به my computer شما اضافه می شه.

بعد شما باید تم هایی رو که داری انتخاب و کپی کنید برای مثال من چند تم رو انتخاب کردم و کپی میکنم.

و بعد از اینکه تم ها رو انتخاب و بعد کپی کردین از طریق آیکون برنامه به آدرس زیر میرید.

بعد از اتمام کپی کردن تم ها شما به برنامه ی Winteboard داخل گوشی میرید.
    فایل deb برای winterboard :
    4shared.com - online file sharing and storage - download winterboard_0.9.3157-1.deb

بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردین به قسمت select theme میرید.

بعد تم هایی رو که میخواین انتخاب میکنین این تم ها میتونه تم کلی گوشیه باشه و میتونه تم آنتن گوشیه و یا شکل Wifi گوشیتون باشه فرقی نمیکنه.

بعد از انتخاب تم ها دکمه ی Home گوشیتونو بزنید و بعد از یک بار ری اسپرینگ شدن گوشی تم هایی که انتخاب کردین فعال میشه.

در قسمت بعد شما میتونید تم ها رو از cydia نصب کنید . برای این کار به cydia رفته و وارد قسمت Setecions شوید تم ها رو میبینید که قسمت بندی شده اند.

برای مثال من به قسمت Themes Complete رفتم و یکی از تم ها رو انتخاب کردم.

بعد از انتخاب گزینه ی install رو میزنید

بعد روی گزینه ی Confirm می زنید و تم شروع به نصب میشه.

بعد از نصب تم مانند مرحله قبلی برای انتخاب تم به برنامه ی winterboard رفته و تم خودتونو انتخاب میکنین.

چند نکته :

1. وقتی از cydia دارید تم نصب می کنید بعضی از تم ها به رنگ آبی نوشته شده اند . این تم ها با پولی و باید خریداری شوند و یا به هر دلیل برای استفاده عموم نمی باشد.

2. تم هایی که از cydia دانلود میشوند در همان مسیر قبلی یعنی var/stash/theme/ ذخیره می شوند و شما میتونید تم ها تونو کپی کنید روی کامپیوتر و اگه مجبور به ریستور شدید دوباره از تم هاتون استفاده کنید.

با تشکر از همه ی دوستان اگه کمی و یا مشکلی داشت دوستان بگن که تصحیح کنم.

فایل های deb هم که گذاشتم یاسین عزیز در تایپیک زیر زحمتشو کشیده بودند.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread13177.html

امیدوارم که به طور کامل گفته باشم.
    51
    بله
    96.08%
    49
    خیر
    3.92%
    2
    ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 10-05-2010, 04:28 PM

اینم از آموزش نصب و دانلود تم بر روی آیفون با برنامه ی PC to Suite

خب اول از همه لینک آخرین ورژن برنامه

http://dl.mmosite.com/mobile/pcsuite...v2_8_2_126.exe

بازم میگم برای استفاده از این جور برنامه ها شما باید برنامه ی afc2add رو نصب کنیین.

این آموزش کپی کردن تم ها روی آیفون هست

بعد از نصب برنامه برنامه رو باز میکنین.

بعد از اینکه برنامه رو باز کردین میرید به قسمت Files

وقتی به قسمت files رفتید می رید به مسیر همیشگی یعنی var/stash/theme

بعد تم هاتونو باید کپی کنید توی همین مسیر به صورت زیر

بالا سمت چپ برنامه گزینه ی upload directory رو بزنید

بعد به مسیر تم ها رفته و آنها را انتخاب کنید. و بر روی ok کلیلک کنید.

وقتی تم خود را انتخاب کردین صفحه زیر ظاهر میشود و شما گزینه ی Confrim رو میزنید تا عملیات کپی انجام بشه.

کار به اتمام رسید و شما میتونید به وسیله ی برنامه ی Winterboard تم های خودتونو فعال کنید.
    ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 10-05-2010, 09:27 PM

نظر

در این قسمت آموزش دانلود و نصب تم ها Cydia به وسیله ی PC to suite رو براتون میگم

اول از همه باید بهتون بگم که در تمام این مراحل گوشیتون باید به کامپیوتر وصل باشه.

خب بعد از اجرای برنامه به قسمت App بروید.

بعد به قسمت cydia source بروید

اگه برای اولین بار گوشیتونو وصل میکنین چند دقیقه طول میکشه تا سورسهای سایدیا رو دانلود کنه.

بعد تا ویندوز خودتونو عوض نکنید سورس ها داخل برنامه سیو هست و شما میتونید با سرعت بیشتر به کارتون برسید.

بعد پوشه ی theme رو انخاب میکنید . بنا به سلیقه ی خودتون

و روی گزینه ی Download کلیک می کنید.

بعد از انتخاب گزینه ی Download شما دو تا انتخاب دارید اگه تیک زیر رو فعال کنید بعد از دانلود اتوماتیک روی گوشی شما نصب میشه . ولی اگه تیک رو بر دارید تم فقط دانلود میشه و شما می تونید بعداً ازش استفاده کنید.

بعد روی گزینه ی Confirm کلیلک میکنید تا تم شما شروع به دانلود بشه.

وقتی که شدوع به دانلود کرد تصویر زیر نمایان میشه.

و بعد از اتمام دانلود شروع به نصب میشه(اگه تیک رو زده باشین)

اینم از این.

چند تا نکته :

1. تمام تم ها و برنامه هایی که از این طریق و به وسیله ی برنامه ی Pc to suite دانلود میشه به صورت Deb هست.

2.توصیه میشه از حداقل تم استفاده کنید مثلاً 2 یا 3 مورد که یکی تم کلی گوشی باشه بقیه هم به دلخواه خودتون مثل اسلایدر یا لاک اسکرین یا تم آنتن و Wifi چون بیشتر از 2 یا 3 مورد در سرعت گوشی تاثیر منفی می گذاره.

3.تمام تم ها و فایل هایی که دانلود میکنین در مسیر زیر ذخیره میشه و شما میتونید برای خودتون بک آپ بگیرین و در صورت نیاز بتونین مجدد استفاده کنید.

My Documents\91 Mobile\iPhone\Download Packages

اینم عکسش

اینم از این باز هم اگه کمی و کاستی داشت به بزرگواریه خودتون ببخشید . بگین تا درست کنم

با تشکر rezajaambax
      ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 10-05-2010, 09:47 PM

نظر

آقايون فقط يك چيزي نقل نصب تم باpc suite بگم كه اگه ديديد بعد از نصب تم توسط وينتربورد اجرا نشد در قسمت authorization به جاي ٦٤٤ عدد ٧٥٥ رو وارد كنيد
        موفق باشيد

نظر

سلام من برنامه pc to suite رو پیدا نکردم واسه دانلود از لینک بالا

نظر

نوشته اصلی توسط saman valatabar نمایش پست ها
            سلام من برنامه pc to suite رو پیدا نکردم واسه دانلود از لینک بالا
            Codecs.com :: Download iPhone PC Suite 2.8.2.126 : iPhone PC Suite is an interesting iPhone manager

نظر

بسیار ممنونم از کمکتون دوست عزیز

نظر

برای تشکر از پست مفید دوستان بر روی دکمه ی سپاس (سمت چت پست) کلیک کنید

نظر

دکمه ی سپاس کافیست

نظر

نوشته اصلی توسط poirot نمایش پست ها
                    آقايون فقط يك چيزي نقل نصب تم باpc suite بگم كه اگه ديديد بعد از نصب تم توسط وينتربورد اجرا نشد در قسمت authorization به جاي ٦٤٤ عدد ٧٥٥ رو وارد كنيد
                    موفق باشيد
                    میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                      من هرچی تم نصب میکنم بک گراند و چیزای دیگه عوض میشه ولی آیکونها اصلا عوض نمیشن. نمیدونم اشکال کار از کجاس.
                      با تشکر

ادیت:
                      خودم متوجه شدم. گزینه summer board خاموش بود.
                      ویرایش توسط Ali T : https://i-phone.ir/forums/member/20734-ali-t در ساعت 02-07-2010, 10:05 AM

نظر

salam pc bara man ba zaban zhaponi bala miyad.chikar konam/
                        menu barnamaro az koja en konam

نظر

نوشته اصلی توسط naser_n35 نمایش پست ها
                          salam pc bara man ba zaban zhaponi bala miyad.chikar konam/
                          menu barnamaro az koja en konam
                          به قوانین احترام بگذارین و فارسی تایپک کنین

از بالای برنامه سمت چپ بزنین یه منو باز میشه گزینه ی سومی یه زیر منو داره اونجا انگلیسی انتخاب کنین

نظر

دوست من موقعی که با winterboard بیشتر از یه تم انتخاب میکنیم چطوری روی گوشی اجرا میشن

یعنی توی یه زمان مشخص روی گوشی عوض میشن

نظر

با تشکر از زحماتتون .فقط اینکه چطوری به حالت تم دیفالت گوشی میتونیم برگردیم و یه سوال دیگه اینکه ما کلا برنامه و بازیهای سیدیا رو چطوری میتونیم پاک کنیم .ببخشید من کمی مپتدی هستم و فعلا بجز نصب برنامه و بازیهای ipa سراغ چیزهای دیگه نرفتم

نظر

صبر کنید ..
                              X