اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش تبديل ايفون 2g به 3gs os 4!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش تبديل ايفون 2g به 3gs os 4!!!!

سلام دوستان از اول بگم كه فقط ظاهر گوشي تغيير ميكنه ولي multi tasking و vocie control فعال ميشه. خوب براي اينكار دو تا فايل براي دانلود ميزارم كه لازمه ي كاره و شما بايد از cydia برنامه ي proswitcher و تم iphone os 4 را دانلود كنيد
    حالا براي فعال كردن voice control و ايينه اي كردنه dock اين فايل رو بگيريد
    2shared - download New folder (6).rar
    خوب پوشه ي voice control.app رو به application بفرستيد( توقسمت var/mobile/application نبريد)
    براي ايينه اي شدن dock هم ايكون SBDockmask رو به ادرس زير بريزيد
    system/library/coreservis/springboard.app
    حالا براي استفادا از compass بايد فايب ضميمه را به قسمت application بريزيد درست مثل voice controk. يا از cydia قسمت toys برنانه ي compassf رو بگيريد البته بدونيد برنامه فيك هست !!!
    2shared - download Compasf.app.rar

حالا كه اينكارارو انجام داديد تم رو فعال كنيد تا گوشي رسپرينگ بشه بعد به تنظيمات گوشي برين و در قسمت activator گزينه ي any where shortand hold را از backgrunder غير فعال كنيد وvoice control را فعال كنيد. بعد در هميت activator گزينه ي duble peres اگه درست نوشته باشم رو بزنيد و تيك backgrunder رو فعال كنيد حالا به تنظيمات برگرديد وگزينه ي proswitcher بريد و در قسمت activated method duble peres ان را فعال كنيد تمام شد حالا شما يك ٢g با ظاهر 3gs os 4 داريد

اينم يه عكس از كوشيه خودم البته روي همه ي iphone ها ج ميده

اینم لینک برنامه ی voice control برای کسایی که رو گوشیشون کار نمیکرد برنامه با فرمت ipa هست
    http://www.2shared.com/file/TXl_lnZs/Desktop.html
    ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 09-05-2010, 03:43 PM

آقا رو 3g تست نکردی؟

نظر

آقا تو Activator از کدوم قسمت short Hold رو تنظیم کنم منظورم in aplication یا anywhere ?

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
        سلام دوستان از اول بگم كه فقط ظاهر گوشي تغيير ميكنه ولي multi tasking و vocie control فعال ميشه. خوب براي اينكار دو تا فايل براي دانلود ميزارم كه لازمه ي كاره و شما بايد از cydia برنامه ي proswitcher و تم iphone os 4 را دانلود كنيد
        حالا براي فعال كردن voice control و ايينه اي كردنه dock اين فايل رو بگيريد
        2shared - download New folder (6).rar
        خوب پوشه ي voice control.app رو به application بفرستيد( توقسمت var/mobile/application نبريد)
        براي ايينه اي شدن dock هم ايكون SBDockmask رو به ادرس زير بريزيد
        system/library/coreservis/springboard.app
        حالا براي استفادا از compass بايد فايب ضميمه را به قسمت application بريزيد درست مثل voice controk. يا از cydia قسمت toys برنانه ي compassf رو بگيريد البته بدونيد برنامه فيك هست !!!
        2shared - download Compasf.app.rar

حالا كه اينكارارو انجام داديد تم رو فعال كنيد تا گوشي رسپرينگ بشه بعد به تنظيمات گوشي برين و در قسمت activator گزينه ي any where shortand hold را از backgrunder غير فعال كنيد وvoice control را فعال كنيد. بعد در هميت activator گزينه ي duble peres اگه درست نوشته باشم رو بزنيد و تيك backgrunder رو فعال كنيد حالا به تنظيمات برگرديد وگزينه ي proswitcher بريد و در قسمت activated method duble peres ان را فعال كنيد تمام شد حالا شما يك ٢g با ظاهر 3gs os 4 داريد

اينم يه عكس از كوشيه خودم البته روي همه ي iphone ها ج ميده
        [ATTACH]1459[/ATTACH] [ATTACH]1460[/ATTACH] [ATTACH]1461[/ATTACH]
        [ATTACH]1462[/ATTACH]
        قسمت آخرو نفهمیدم
        من تو settings اصلا activator ندارم ( آیپاد تاچ )

نظر

نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
          قسمت آخرو نفهمیدم
          من تو settings اصلا activator ندارم ( آیپاد تاچ )
          شما proswitcher رو از سيديا نصب كرديد؟وقتي نصب كنيد سه تا فايل رو گوشيتون نصب ميشه كه مكمل هم ديگه هستن. backgrunder. proswitcher. activator. اين سه تا اتماتيك نصب ميشن

نظر

من فقط میخواستم voice control رو نصب کنم ولی نشد، آیکون میاد ولی تا باز نیشه، بسته میشه... به جز کپی کردن فلدر voice control چیز دیگه ای هم باید نصب بشه؟؟

نظر

سلام. winterboard لازمه واسه انجامش؟

نظر

نوشته اصلی توسط Derick نمایش پست ها
                من فقط میخواستم voice control رو نصب کنم ولی نشد، آیکون میاد ولی تا باز نیشه، بسته میشه... به جز کپی کردن فلدر voice control چیز دیگه ای هم باید نصب بشه؟؟
                براي درست كار كردن بايد براي دو برنامه voice control و compasf پرميشن رو به 755 ست كني.
                1- موبايل ترمينال رو باز كن و بزن su
                2- پسورد رو كه alpine هست وارد كن
                3- تايپ كن /cd /private و ريترن رو بزن
                4- تايپ كن cd var و ريترن رو بزن
                5- تايپ كن cd stash و ريترن رو بزن
                6- تايپ كن cd Applications و ريترن رو بزن
                7- تايپ كن chmod -R 755 Voice\ Control.app و ريترن رو بزن
                بين \ و Control فاصله هست.

منبع/

نظر

خوب راه دیگه ای که بتونین ظاهر گوشی رو بدون وینتر برد عوض کنین چون از وینتر برد خوشتون نمیاد وسرعت گوشی رو کم میکنه مثل من دارم ولی حوصله میخواد شما ایکن های مورد نظراون رو به اسم icon تغییر بدید و مثلا ایکن massage رئ به اسم icon تغییر بدبد و به مسیر application/MobileSMS بفرستید تمام ایکن ها رو به این شکل میتونید تغییر بدید وروی ایکن اصلی غرار میگیرن برای همین فضای اضافی اشغال نمیکن که باعث کم شدن سرعت بشن فقط از ایکنهای اصلی backup بگیرین که اگه خواستین برگردونین به حالت اول بتونین
                  خوب برای dock .dock مورد نظر رو به اسم SBDockBG و SBDockBG2 تغییر بدید و به ادرس
                  system/library/coreservis/springboard.app بفرستید
                  برای تغییر wallpaper برنامه ی set wallpaper رو از سورس xsellize دانلود کنین که قابلیت تغییر عکس springboard.sms و ایینه ای کردن داک رو داره

اینم عکس از گوشیم بدون وینتر برد

اینم لینک تمی که استفاده میکنم
                  4shared.com - online file sharing and storage - download iPhone OS 4 .0 Complet FR.theme.rar
                  اگه مشکلی بود بگین مشکلنونو رفع کنم

نظر

یه قابلیت دیگه ای که برنامه ی set wallpaper داره گذاشتن 5 ایکون روی داک هست برنامه ی عالی ای هست

نظر

جواب نداد spring board کرش کرد

نظر

نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                        جواب نداد spring board کرش کرد
                        كدوم گزينه جواب ندا؟ تمام مراحل رو خودم تست كردم حتما جايي اشتباه كردين

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                          كدوم گزينه جواب ندا؟ تمام مراحل رو خودم تست كردم حتما جايي اشتباه كردين
                          رو آیپاد تاچ وقتی دکمه home رو نگه داشتم کرش کرد

نظر

تو پست اول يه فايل زيپ گزاشتم ماله voice control اون فايل قبلي رو پاك كن اين فايل ipa كه گزاشتمو نصب كن مشكلت حل ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط abparvar
                              dock آینه ای نشد چرا؟
                              اون فایل png که دادی هم ریختم ولی نشد
                              یه سوال دیگه
                              بکگراندو چطوری عوض کنم؟
                              این voice control هم خوب کار نمیکنه
                              نوشته اصلی توسط abparvar
                              با آیتیونز سینک کردم به عنوان یه گوشیه جدید شناخت مجبور شدم با بک آپم ریستور کنم
                              چرا اینجوری میشه؟
                              نوشته اصلی توسط abparvar
                              این فایل تم که واسه دانلود گزاشتی کجا باید کپی کنیم؟
                              برای ایینه ای شدن باید set wallpaper رو نصب کنی یا reflactive dock یا shrink
                              برای عوض کردن بکگراند از set eallpaper استفاده کن
                              سومیو نفهمیدم
                              تم هم باید با استفاده از winter board فعالش کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X