اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت بازی در ویندوز برای ipad,iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساخت بازی در ویندوز برای ipad,iphone

شرکت sio2 interactive جهت ساخت بازی برای ipad,iphone و ipod تحت سیستم عامل ویندوز یک سیمولیتور با قیمت 24 دلار به بازار ارائه کرده است، این engine جهت ساخت بازی برای مدل های مذکور در PC استفاده میشود.

این پکیج خارق العاده 98% کد هایی که برای این محصولات نوشته میشوند را پشتیبانی میکند و تقریبا تمامی استاندارد ها و کتابخانه های مورد نیاز همچون OpenAL و Pthread و... را در بر دارد و به شما امکان برنامه نویسی با زبان Microsoft Visual C++ Express Edition را میدهد.

با این simulator شما به سرعت میتوانید نمونه برنامه خود را برای iphone بر روی ویندوز (++vc) آماده کنید و بر روی مک (xcode)پورت کنید .

امکانات این برنامه:
    Static Library ( 32 bits binary) of the Windows iPhone / iPad Simulator.

All the necessary dependencies to get you started right out of the box.

iPhone and iPad project template for Microsoft Visual C++.

-A collection of 5 Tutorials and templates explaining you how to use the Touch Interface callbacks, playing with OpenGLES, how to integrate OpenAL, how to use Pthread, how to migrate from VC++ to your iPhone or iPad using XCode.
    ----------------------------------------------------------------
    -Native OpenGLES v1.1 and 2.0 Support

-Creative Labs OpenAL Support

-True Tap and Touches Interface

-Dynamic Callbacks for Events, Rendering, etc...

-Easy Migration from VC++ to XCode
    --------------------------------------------------------------
    -Copy Paste iPhone / iPad Project Template

-Unix Pthread Support for multi-threading

-OpenGLES debugging functionality (PVRVFrame)

-OpenGLES profiling functionality (PVRVFrame)

-Landscape and Portrait Mode Support

سایت سازنده
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 08-05-2010, 04:31 PM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!
صبر کنید ..
X