اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال Hard Drive ها با اتصال usb به آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط traceur نمایش پست ها
    سلام
    ميشه اين كارو با آيفونم كرد؟
    [QUOTE=gharbill;154853]
    خیر نمیشه چون بین دستگاههای اپل فعلا فقط ipad هست که usb خارجی رو mount میکنه
    QUOTE]

نظر

نوشته اصلی توسط gharbill نمایش پست ها
      با اجازه oosin عزیز

خیر نمیشه چون بین دستگاههای اپل فعلا فقط ipad هست که usb خارجی رو mount میکنه
      جالبه بدونید تونستن کیبورد و هدست usb رو هم اجرا کنن رو ipad

شما اکر مک ندارید میتونید از برنامه winscp استفاده کنید و بعد از ssh کردن به دستگاه کد های گفته شده رو از terminal همین winscp وارد کنید

بله و flash memory ها چون احتیاجی به برق زیاد ندارند لازم نیست از اون کابل خاص براشون استفاده کنید

اگر بصورت دستی بخواهیم روش درایور بدیم چطور میشه شناسوندش مثل سیستم عامل لینوکس
      تست کردین ببینین اگر به ای پاد وصل بشه چی میشه ؟

نظر

حتما باید با فیش دوربین باشه؟؟؟

نمیشه با خود فیش usb اتصال به کامپیوتر با هارد وصلش کرد؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tafrehzan نمایش پست ها
          اگر بصورت دستی بخواهیم روش درایور بدیم چطور میشه شناسوندش مثل سیستم عامل لینوکس
          تست کردین ببینین اگر به ای پاد وصل بشه چی میشه ؟
          روی آیپاد کار نمیکنه اصلا چیزی ازش نمیفهمه

نظر

سلام.
            برای من جواب داد. هم با مموری کارت هم با فلش.
            تنها مشکلش برقه که نمیشه از هارد بدون برق جانبی استفاده کرد. اما به نظر من باتری آیپد خیلی راحت میتونه این برقو تامین کن****ه٬ اما به یه نرم افزار نیاز هست تا سیستم برق رسانی آیپد رو تغییر بده.
            کسی همچین برنامه ای رو در سیدیا میشناسه؟

----------------------------------------------------------------------
            راستی برنامه ای هم هست که خوندن فرمت ntfs رو هم ساپورت کنه؟

نظر

سلام دوستان
              منم موفق شدم این کارو انجام بدم البته من به این شیوه عمل نکردم من فقط برنامه file browser 1.6 رو نصب کردم و براحتی این کار عملی شد اما حالا مشکل تامین برق برای هارد رو دارم کسی میدونه این کابل تامین برق رو چطور باید تهیه کرد؟

نظر

flash usb رو با ifile خیلی تر وتمیز بدون هیچ ترفندی میخونه

نظر

این آموزش خیلی قدیمیه مال همون موقعیه که تازه آیپد اومده بود ! الان بله حق با شماست برنامه های زیادی این کار رو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                    این آموزش خیلی قدیمیه مال همون موقعیه که تازه آیپد اومده بود ! الان بله حق با شماست برنامه های زیادی این کار رو میکنه
                    بجز ifile با چه برنامه ای میشه این کارو انجام داد چونک ifle فعلا برای آیپد نیومده و باید از ifle مخصوص آیفون استفاده کرد و به همین دلیل برنامه کیفیت مناسبی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط imehdi نمایش پست ها
                      بجز ifile با چه برنامه ای میشه این کارو انجام داد چونک ifle فعلا برای آیپد نیومده و باید از ifle مخصوص آیفون استفاده کرد و به همین دلیل برنامه کیفیت مناسبی نداره.
                      اگه منظور از ifile همینیه که من تو عکس گذاشتم تو آیتونز که اینو جزو برنامه های آیپد و آیفون آورده. مگه این معنیش این نیست که این برنامه هم ورژن مخصوص آیپد داره و هم آیفون؟

البته من آیپد ندارم و واسه همین میپرسم

نظر

دوست عزیز من عکس رو نمیبینم ولی به هر حال ifile ی که از cydia نصب میکنید حتی کاملتر از ایفون روی ایپد با محیط زیبا کار میکنه و ساپورت خوپ ایپده.

نظر

یه موضوع مهمی رو هم بگم کسانی که میخوان عکسها و فیلمهای گرفته شده با ایفون رو انتقال بدن به ایپد یه روش سریع و جالب همین camera connection kit هست!
                          بله درسته این دستگاه با اتصال به ایپد و از طرف دیگه ایفون گوشی رو به عنوان دوربین میشناسدش و به راحتی فایلهای photo رو سریع سینک میکنه.به نظرم ایپد دارها حتما یکی از ملزوماتشون همین camera kit باید باشه

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                            دوست عزیز من عکس رو نمیبینم ولی به هر حال ifile ی که از cydia نصب میکنید حتی کاملتر از ایفون روی ایپد با محیط زیبا کار میکنه و ساپورت خوپ ایپده.
                            از کدوم سورس؟

نظر

معرفی سورس

repo.hackyouriphone.org

نظر

آیپد من 4.2.1 هست و من نمی تونم با کمرا کیت فلش یو اس بی رو بهش وصل کنم یعنی وقتی وصل میکنم میگه این دستگاه خیلی برق مصرف میکنه
                                توی ifile هم هیچی نمیبینم
                                کسی میتونه ۱ نرم افزار بهم معرفی کنه ؟؟؟ خیلی لنگم

نظر

صبر کنید ..
                                X