اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش deauthorize کردن کلی اکانت itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش deauthorize کردن کلی اکانت itunes

این آموزش برای دوستانی هست که قبل از نصب itunes جدید اکانتشون رو deauthorize نکردن و با پیغام مسدود بودن اکانتشون مواجه میشن.

برای استفاده مجدد از اکانت تون باید مراحل زیر رو طی کنید:

ابتدا itunes رو باز کنید و با اکانتتون sign in کنید

سپس در بخشaccount setting رفته و بر روی دکمه deauthorize all کلیک کنید. (مرحله 1)

پس از نمایش پیغام زیر دکمه deauthorize all computer را کلیک کنید.(مرحله 2)

حال میتوانید از اکانتتان مجددا 5 بار استفاده کنید.
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

البته اینکارو سالی یه بار بیشتر نمیشه انجام داد.

نظر

نوشته اصلی توسط elvis presley نمایش پست ها
      البته اینکارو سالی یه بار بیشتر نمیشه انجام داد.

من یه بار فقط ازش استفاده کردم اونم یکی دو ساله قبل بود الان دیگه با هیچ کدوم از یوزرهام نمیتونم deautorize کنم.

نظر

تعریف کامپیوتر ها به چه دردی میخوره ؟
        وقتی نمیشه برنامه روشون ریخت
        مال من فقط یه کامپیوتر رو اجازه میده برنامه و آهنگ بریزم
        هرکاری هم کردم نمیشه آهنگهام پاک شد

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
          این آموزش برای دوستانی هست که قبل از نصب itunes جدید اکانتشون رو deauthorize نکردن و با پیغام مسدود بودن اکانتشون مواجه میشن.

برای استفاده مجدد از اکانت تون باید مراحل زیر رو طی کنید:

ابتدا itunes رو باز کنید و با اکانتتون sign in کنید

سپس در بخشaccount setting رفته و بر روی دکمه deauthorize all کلیک کنید. (مرحله 1)

پس از نمایش پیغام زیر دکمه deauthorize all computer را کلیک کنید.(مرحله 2)

حال میتوانید از اکانتتان مجددا 5 بار استفاده کنید.

استاد ارجمند - جناب enzevaee

سوالی برام پیش اومد ، خواستم مطمئن بشم

آیا iTunes Store authorization بعد از هر بار نصب ویندوز باید انجام گردد

اگر بلی ، پس یعنی نمی توان بیشتر از 5 مرتبه ویندوز کامپیوتری که iTunes روی آن نصب شده است تعویض نمود ؟؟؟

و آیا deauthorize تنها یک بار قابل انجام است ؟ یا نه ؟ یا سالی 1 بار آیا ؟؟!

ممکنه کسی تست نکرده باشه ، اما اگه چیزی راجع به این موضوع می دونید ، ممنون می شوم که راهنمایی بفرمائید

با تشکر

نظر

بله رو هر ویندوز جداگانه که ساین کنید این مشکل پیش میاد

نظر

سلام من همچین گزینه ای ندارم چرا فقط نوشته هاش هست

http://www.i-phone.ir/forums/uploade...eb995d760f.jpg

نظر

شما authorize رو بزن از منوی store
                ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 31-05-2010, 03:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط happy maker نمایش پست ها
                  سلام من همچین گزینه ای ندارم چرا فقط نوشته هاش هست

همونطور که در عکسی که قرار دادید ذکر شده شما 3 بار از 5باری که مجاز هستید رو استفاده کردید. این آموزش مخصوص اون دسته از دوستانی هست که 5 بار اکانتشون رو آتورایز کردن.

من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                  (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

آخه من نمیتونم با itunes sync کنم پیغام میده من 2g با ورژن 3.1.2 دارم و جیل بریک کردم از سایدا هم AppSync for OS 3.1 نصب کردم و خاموش روشن کردم و از SBsettings reboot هم کردم ولی با همه برنامه هایی که دارم مشکل داره برنامه های free که دارم ممنون میشم کمکم کنید

نظر

ممنون داره میریزه مشکلش چی بوده یعنی

نظر

ممکنه لینک overboard رو در سایدا بدین ممنون من 2 تا پیدا کردم ولی فکر کنم اشتباه باشه چون به جای inestall ایکون purchase میاد و اون یکی هم پیغام Queue میده میشه راهنمایی کنید
                        ویرایش توسط happy maker : https://i-phone.ir/forums/member/7492-happy-maker در ساعت 31-05-2010, 04:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط happy maker نمایش پست ها
                          ممکنه لینک overboard رو در سایدا بدین ممنون من 2 تا پیدا کردم ولی فکر کنم اشتباه باشه چون به جای inestall ایکون purchase میاد و اون یکی هم پیغام Queue میده میشه راهنمایی کنید
                          چه ارتباطی با این تاپیک داره ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread606.html

نظر

Deauthorize

deauthorize رو فقط میشه سالی یکبار انجام داد.
                            اگه کوپنتون تموم شده و نیاز دارین که دوباره از اول اکانت ها رو بازسازی کنین ، به support شرکت اپل تو سایتش در قسمت itunes ایمیل بزنین و یک دلیل خالی بندی واسش توضیح بدین که نیاز به انجام این کار دارین. بهتره که بگین مثلا پسورد اکانت شما لو رفته و شما باید همه account ها رو deauthorize کنین البته به انگلیسی بنویسین.
                            اول یک ایمیل واستون میاد که میل شما دریافت شده و بعد از 24 ساعت یک ایمیل دیگه میاد که اکانت شما deauthorize شده و البته کلی هم نصیحت میکنه که فقط این یکبار واسه خاطر روی گل شما این کار رو میکنن و دیگه تکرار نمیشه.
                            موفق باشید.

نظر

ممنون بهش احتیاج داشتم

نظر

صبر کنید ..
                              X