اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش deauthorize کردن کلی اکانت itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من چند وقته كه با اتورايز كردن مشكل پيدا كردم ( 5- 6 اكانت هم امتحان كردم نميشه ) اين ارور رو ميده

تو ستينگ اكانت هم اين شكلي مياد

نظر

دوست عزیز درسته خوب مشکلی نیست
      گفته که 1 بار از 5 بار اوتورایز کردید

نظر

ولی اتورایز نمیشه باز میگه باید اتورایز کنید.

نظر

دوستان من هر 5 بار رو اتورایز کردم حالا موندم چیکار کنم.. دفعه شیشم میگه 5 با اتورایز کردین دیگه نمیشه.. من هم هروقت ویندوز عوض میکنم یادم میره این دفعه استثنا ویندوزم از دست رفت.. راه حلی چیزی وجود نداره؟ اگه راهننمایی کنین ممنون میشم..

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
            این آموزش برای دوستانی هست که قبل از نصب itunes جدید اکانتشون رو deauthorize نکردن و با پیغام مسدود بودن اکانتشون مواجه میشن.

برای استفاده مجدد از اکانت تون باید مراحل زیر رو طی کنید:

ابتدا itunes رو باز کنید و با اکانتتون sign in کنید

سپس در بخشaccount setting رفته و بر روی دکمه deauthorize all کلیک کنید. (مرحله 1)

پس از نمایش پیغام زیر دکمه deauthorize all computer را کلیک کنید.(مرحله 2)

حال میتوانید از اکانتتان مجددا 5 بار استفاده کنید.
            نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
            دوستان من هر 5 بار رو اتورایز کردم حالا موندم چیکار کنم.. دفعه شیشم میگه 5 با اتورایز کردین دیگه نمیشه.. من هم هروقت ویندوز عوض میکنم یادم میره این دفعه استثنا ویندوزم از دست رفت.. راه حلی چیزی وجود نداره؟ اگه راهننمایی کنین ممنون میشم..
            دوستمون تو پست 1 توضیح دادن

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
              دوستمون تو پست 1 توضیح دادن
              میگم 5 بار قبلا اتورایز کردم رو سیستم دیگه ای قبول نمیکنه که بتونم از اون اتورایز کنم.. الان که ویندوز جدید نصب کردم دیگه اجازه نمیده اکانتمو اتورایز کنم به اون 5 کامپیوتر قبلبی هم هیچ دسترسی ندارم..دوستان یه راهنمایی لطف بفرمایین..من پست اول رو خوندم ولی اون شامل حال من نمیشه مشکل من یه کم فرق داره..

نظر

میگم 5 بار قبلا اتورایز کردم رو سیستم دیگه ای قبول نمیکنه که بتونم از اون اتورایز کنم.. الان که ویندوز جدید نصب کردم دیگه اجازه نمیده اکانتمو اتورایز کنم به اون 5 کامپیوتر قبلبی هم هیچ دسترسی ندارم..دوستان یه راهنمایی لطف بفرمایین..من پست اول رو خوندم ولی اون شامل حال من نمیشه مشکل من یه کم فرق داره..
                کسی راهی بلد نیست؟ من 5 تا سیستم انورایز کردم و بهشون دسترسی هم ندارم.. یه کاری بکنین.. دیگه سیستم دیگه ای رو قبول نمیکنه..

نظر

شاید ادرس رو اشتباه بگم ولی با ایتونز میتونی تمام اتورایزها رو پاک کنی
                  View apple id / delete all authorize
                  ویرایش توسط Alcoholic : https://i-phone.ir/forums/member/33291-alcoholic در ساعت 06-06-2012, 06:54 AM

نظر

میگم اتورایز نمیشه که بتونم پاکشون کنم.. از قبل اتورایز نیست.. اگه بود که مشکلی نداشتم و اینجا نمیپرسیدم..

نظر

میگم اتورایز نمیشه که بتونم پاکشون کنم.. از قبل اتورایز نیست.. اگه بود که مشکلی نداشتم و اینجا نمیپرسیدم..
                      ابتدا Sign in کنید و بعد Deauthorize All رو بزنید و بعد Authorize کنید.

نظر

نياز به اتورايز كردن نيست فقط ساين باشه كافيه

نظر

بچه ها من ای او اس7 دارم ایتونز هم اپدیت کردم به اخرین ورژن ولی اون قسمتdelete all authorizeرو نداره چیکار کنم تو قسمتview id نیست چیزی

نظر

نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                            بچه ها من ای او اس7 دارم ایتونز هم اپدیت کردم به اخرین ورژن ولی اون قسمتdelete all authorizeرو نداره چیکار کنم تو قسمتview id نیست چیزی
                            itunes رو باز کنید از منوی store گذینه wiew account رو بزنید sign in شید بعد تو صفحه ای که باز میشه deauthorize all رو بزنید

نظر

دوست عزیز نگاه کن deauthoia allنیست اصلا

نظر

نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                                دوست عزیز نگاه کن deauthoia allنیست اصلا
                                خب اونجا نوشته شما فقط با یک کامپیوتر اوتورایز کردین برای همین اون گزینه نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X