اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من یه برنامه میخوام برای بدست اوردن محیط یک زمین مثل برنامه gps garmin که بشه باهاش ابعاد زمین را مشخص و محاسبه کرد

نظر

• سلام
      من فردا قراره تبلتمو ببرم برام برنامه نصب کنند و جیلبریک و...ایر2 -128gهم هست به نظرتون چه برنامه هایی رو بگم بریزه؟بازی اصلا نمیخوام برای کارای درسی و نوشتن(به همه مدلا نموداری و...) و مدیریت برنامه و این مسائل میخوام
      حالا خودم لیست زیر در نظرمه البته واسه چند موردش اسمشو نمیدونم فقط چیزی که مد نظرمه رو نوشتم اگه بهترین برنامه تو این مورد رو میدونید لطفا بگید.برای لیستمم اگه میشه وقت بزارید بگید کدوماش خوبه البته اگه مشابه باشن برام مهم نیست چون نمیدونم فعلا با کدوم راحت ترم همه شو برام بریزه اگه با توجه به تیپ برنامه های منختبم تو این زمینه چیزی سراغ دارید ممنون میشم بگید چون میبرم مرکز استان سختمه رفت و امد:
      1-cam scanner
      2-sky guide
      3-star walk2
      4- wps office یا هر نرم افزاری که قابلیت افیس (ورد و پاپورپوینت) داشته باشه
      5-power server mode یا buttery doctor???
      6-ever note
      7- 30/30
      8-awesome note
      9-things
      10-دیکشنری لانگمن
      11-pdf felement
      12- fboard
      13-colurful kbd
      14-ماشین حساب پیشرفته
      15-mailbox
      16- best unit converter for ipad
      17-post-it plus
      18-portrait painter
      19-phantom camera
      20-magic measure
      21-برنامه ای که حالت چک لیست داشته باشه
      22-ux write
      23-instapaper
      24-cloadon
      25-top ose
      26-penultimate
      27-advanced english persian dictionary more than320000 words and definition
      28-annotate pdf
      29-glole convert pro
      30-dictionary.com(نسخه پولیش کامل تره از رایگانیه که هست؟)
      31-magical pad
      32-good reader for ipad
      33-note shelf
      34-دانلود منیجر
      35-ضبط صدا(اگه برنامه ای باشه که همرا پی دی اف فایل صوتی مربوط رو هم باز کنه که عالییه)
      36-create pdf
      37-artrage for ipad
      38-video lockerad
      39-persian cal(برنامه مدیرتی فارسی بهتر از این هست؟)
      40-موزیک پلیری که فایل زیرنویسم باز کنه
      پ.ن:میدونم مربوط نیست ولی شبیه ترین قلم برای ایپد که ظرافت داشته باشه و نوشتن طبیعی هست شبیه ترین به قلم و خودکار عادی؟اگه هم تبلیغه لطفا بهم پیام خصوصی بدید
      ممنون

نظر

• تاپیک درخواست برنامه (iPad)

سلام
        دوست عزیز بهترین کار اینه که شما خودتون یه اپل آیدی تهیه یا درست کنید و هر برنامه ایی که خودتون دوست دارید رو از اپل استور نصب کنید
        اگر هم برنامه ایی رایگان نبود با تهیه یک گیفت کارت ( داخل انجمن هم دوستان میفروشند ) به راحتی خرید خود را انجام دهید.
        چون اگر اپل آیدی را شخص دیگری برای شما درست کرده و روی سیستم شما ست کند به مشکل برمیخورید.
        تاپیک زیر یک نمونه از این دوستان هست.

قبل از هر کاری هم تاپیک زیر و پستهای آن را حتما مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread103104.html
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 22-08-2015, 09:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          دوست عزیز بهترین کار اینه که شما خودتون یه اپل آیدی تهیه یا درست کنید و هر برنامه ایی که خودتون دوست دارید رو از اپل استور نصب کنید
          اگر هم برنامه ایی رایگان نبود با تهیه یک گیفت کارت ( داخل انجمن هم دوستان میفروشند ) به راحتی خرید خود را انجام دهید.
          چون اگر اپل آیدی را شخص دیگری برای شما درست کرده و روی سیستم شما ست کند به مشک برمیخورید.
          تاپیک زیر یک نمونه از این دوستان هست.

قبل از هر کاری هم تاپیک زیر و پستهای آن را حتما مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread103104.html
          ممنون بابت راهنماییتون
          نه خودم اپل ایدی درست کردم با اون برام نصب کنه نه واسه خودش
          انجام میدن؟
          من کلا با نصب برنامه مشکل دارم ایتونزم که هربار میخوای استفاده کنی فکرکنم کلا هرچی داری پاک میکنه
          خیلی سخته به نسبت کار با بقیه سیستم ها
          راستی این ایپد هایی که شارژ خالی میکنند پارت نامبر خاصی هستن؟الان پستا رو دیدم نگران شدم

نظر

• خواهش میکنم.
            اگر انجام بده، خیلی خوب میشه
            فقط حواستون باشه که ایراد از اپل آیدی خودتون نگیره و شما رو نپیچونه و مجاب نکنه که اپل آیدی مشکل داره و از اینطور داستانها
            برای نصب برنامه با آیتونتز هم هربار هرچی دارید رو پاک نمیکنه. آموزش کار با آیتوتز تو انجمن هستش

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              خواهش میکنم.
              اگر انجام بده، خیلی خوب میشه
              فقط حواستون باشه که ایراد از اپل آیدی خودتون نگیره و شما رو نپیچونه و مجاب نکنه که اپل آیدی مشکل داره و از اینطور داستانها
              برای نصب برنامه با آیتونتز هم هربار هرچی دارید رو پاک نمیکنه. آموزش کار با آیتوتز تو انجمن هستش

برای اینا باهاش تعیین کردم فقط میشه راجع به قلم و این تایپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread71168-4.html هم لطفا نظرتون رو بگید؟
              چون وسایل جانبیشو هم همین فردا میخوام بگیرم
              و اینکه اون قبول کنه چطور میشه چک کرد واقعا انجام داده با اکانت خودم؟اصلا میشه یا فقط وقتی مشکل ساز بشه معلومه؟
              پ.ن:برنامه برای ثبت کالری و..فیتنس چی بهتره و کاربرد راحت تری داره با قابلیت ثبت کالری و...
              ویرایش توسط ماریانا : https://i-phone.ir/forums/member/187332-ماریانا در ساعت 22-08-2015, 10:22 PM

نظر

• شما اگه دفعات بعدی بخواهید هر برنامه ایی رو از طریق خوده آیپد آپ کنید باید کلمه عبور شما رو بخواد و اپل آیدی شما رو نمایش بده، در غیر اینصورت مشخص میشه که با اپل آیدی شما برنامه ایی ریخته نشده.
                در مورد لوازم جانبی هم چون خودم استفاده ایی نکردم، نمیتونم در این باره نظری به شما بدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ماریانا نمایش پست ها
                  سلام
                  من فردا قراره تبلتمو ببرم برام برنامه نصب کنند و جیلبریک و...ایر2 -128gهم هست به نظرتون چه برنامه هایی رو بگم بریزه؟بازی اصلا نمیخوام برای کارای درسی و نوشتن(به همه مدلا نموداری و...) و مدیریت برنامه و این مسائل میخوام
                  حالا خودم لیست زیر در نظرمه البته واسه چند موردش اسمشو نمیدونم فقط چیزی که مد نظرمه رو نوشتم اگه بهترین برنامه تو این مورد رو میدونید لطفا بگید.برای لیستمم اگه میشه وقت بزارید بگید کدوماش خوبه البته اگه مشابه باشن برام مهم نیست چون نمیدونم فعلا با کدوم راحت ترم همه شو برام بریزه اگه با توجه به تیپ برنامه های منختبم تو این زمینه چیزی سراغ دارید ممنون میشم بگید چون میبرم مرکز استان سختمه رفت و امد:

ممنون
                  تقریبا نصف برنامه هایی که شما لیست کردین رایگانه.
                  اون نصف دیگه تقریبا میشه 80 دلار که میشه 300 هزار تومن.(البته اگر بگردین نمونه مشابه رایگان میتونید پیدا کنید)
                  ایپد هم که جیلبریکه یعنی امکان نصب برنامه کرک شده رو دارید.
                  اون هزینه ای که قراره بدید به یکی دیگه که برنامه بریزه بدید گیف کارت بخرید اینطوره برنامه ها هم مال خودتونه و میتونید اپدیت کنید.
                  میتونید چندین برنامه کرک شده رو امتحان کنید و یکی رو بخرید.
                  تقریبا اکثر برنامه هایی رو که لیست کردید سالی سه چهار بار رایگان میشن!
                  iwork
                  Wunderlist
                  clear
                  merriam-webster
                  converter+
                  vlc
                  nplayer
                  math studio
                  ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 22-08-2015, 11:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                    تقریبا نصف برنامه هایی که شما لیست کردین رایگانه.
                    اون نصف دیگه تقریبا میشه 80 دلار که میشه 300 هزار تومن.(البته اگر بگردین نمونه مشابه رایگان میتونید پیدا کنید)
                    ایپد هم که جیلبریکه یعنی امکان نصب برنامه کرک شده رو دارید.
                    اون هزینه ای که قراره بدید به یکی دیگه که برنامه بریزه بدید گیف کارت بخرید اینطوره برنامه ها هم مال خودتونه و میتونید اپدیت کنید.
                    میتونید چندین برنامه کرک شده رو امتحان کنید و یکی رو بخرید.
                    تقریبا اکثر برنامه هایی رو که لیست کردید سالی سه چهار بار رایگان میشن!
                    iwork
                    Wunderlist
                    clear
                    merriam-webster
                    converter+
                    vlc
                    nplayer
                    math studio
                    درسته ولی گفتم من بلد نیستم نصب کنم تا قبل اینم ایپد 2 داشتم کار با ایتونز اصلا با ایفون باکسم فقط کتاب و عکس برنامه نشد بریزم یه بارم که خودم در تلاش بودم به کل همه چی پاک کردم مجبور شدم ببرم بدم دوباره جیلبریک و نصب نرم افزار و...
                    با سیدیا و اینکه چطور نسخه کرک هم نصب کنم مشکل دارم!!!مودمم وای فایش خرابه فعلا یه قدیمی استفاده میکنم با خود دستگاه نمیتونم دان کنم
                    اینایی که گفتم نسخه کرک شده شونم هست؟با همون امکاناته یا کم تر؟از کجا میشه پیداشون کرد؟چون خیلی شنیدم توییک هرچی نصب نکن بعدا مشکل سازه!
                    این برنامه ها چه موقع هایی رایگان میشن؟
                    ممنون که وقت گذاشتید

نظر

• من با کابل ایپدو به دستگاه متصل میکنم نشون داده نمیشه داخل ایتولز
                      دستگاهم جیلبریک نشده است
                      -----------------------------------------------------
                      یه قلم خوب که نوک بسیار باریک و برای نوشتن عالی باشه میشه معرفی کنید؟
                      خود فروشگاه adoint jot script pen 2رو داشتن 370 حدودا
                      بهترشم هست یا...؟
                      به نظرمequil smartpen 2 هم خوبه
                      ویرایش توسط ماریانا : https://i-phone.ir/forums/member/187332-ماریانا در ساعت 25-08-2015, 07:51 AM

نظر

• با عرض سلام
                        نرم افزاری مانند file manager برای ios هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط p00ryax نمایش پست ها
                          با عرض سلام
                          نرم افزاری مانند file manager برای ios هست؟
                          documents
                          file hub

نظر

• يكي دو سال پيش يك برنامه اي به اسم vitage maker بود كه باهاش ميشد فيلمهايي مثل فيلم كمدي هاي قديمي و سياه و سفيد ساخت. الان هرچي ميگردم اون برنامه نيست ، اصلا" انگار vintage maker يه برنامه ديگه اي شده.اگر كسي با اون برنامه اي كه من گفتم كار كرده ممنون ميشم اسمش رو بهم بگه.

اخطار مدیریت
                            ========
                            کاربر محترم درصورت تکرار ارسال لینکهای تبلیغاتی داخل پستهای عمومی پست شما بدون اطلاع قبلی حذف و با شما برخورد خواهد شد.
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 04-07-2018, 05:24 PM دلیل: حذف لینکهای تبلیغاتی

نظر

• نوشته اصلی توسط music87025 نمایش پست ها
                              يكي دو سال پيش يك برنامه اي به اسم vitage maker بود كه باهاش ميشد فيلمهايي مثل فيلم كمدي هاي قديمي و سياه و سفيد ساخت. الان هرچي ميگردم اون برنامه نيست ، اصلا" انگار vintage maker يه برنامه ديگه اي شده.اگر كسي با اون برنامه اي كه من گفتم كار كرده ممنون ميشم اسمش رو بهم بگه.
                              سلام. من از برنامه زیر استفاده میکنم.

8mm Vintage Camera by NEXVIO INC.
                              https://appsto.re/us/es1oy.i

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

صبر کنید ..
                              X