اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط salar
    من اولین بار هست در این انجمن در خواست برنامه میکنم!!!!کسی برنامه ای مخصوص جام جهانی برای آیپد نداره؟!؟!؟!
    ممنونم!
    جدول و اعلام نتایج بازیهای جام جهانی برای آیپد

FileDude - Super Simple File Hosting

نظر

نوشته اصلی توسط persianhawk
      سلام دوستان میخواستم بدونم آیا برنامه ی حسابداری برای آیپد هست؟ اگر هست لطف کنید ولینکش رو بذارید
      نوشته اصلی توسط isamweb
      میشه این سوالمو جواب بدید؟ ممنون.
      دوستان عزیز هنوز به همچین برنامه هایی بر نخوردم.به محض مشاهده لینکش رو میزارم.فقط خواستم بدونید اگه کسی جواب نمیده بخاطر اینه که هنوز برنامه مورد نظر شما توی نت بصورت کرک شده نیومده.موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط salar
        دوست عزیز من با این سایت مشکل دارم لینک دیگری ندارید؟!؟!
        خدمت شما
        Live Soccer HD
        Live_Soccer-2.0-digital21-MCIndonesia.ipa
        ---------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

برنامه ibooks كرك شده

برنامه ibooks كرك شده

iBooks-113-Imana41.ipa

نظر

نوشته اصلی توسط nn7710nn
            سلام من دنبال برنامه ای برای اضافه شدن قابلیت دانلود فیلم به یوتیو... آیپد هستم .یک فایل deb برای ایفون بود که از cydia میشد گرفت و با نصبش تو آیفون میشد فیلمهارو از یوتیو... دانلود کرد اما برای آیپد کار نمیکنه اگر کسی چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
            شما برنامه mxtube رو از سیدیا دانلود کنید.

نوشته اصلی توسط emad01
            سلام دوستان ، میخواستم بدونم میشه از آیپد بعنوان یک میدی کیبورد midi keyboard استفاده کرد برای cubase؟ من سرچ کردم برای لاجیک پرو چند تا ویدیو توی ی و ت و ب بود که آیپد رو از طریق وایرلس میدی کیبود کرده بود ... اما برای کیوبیس ویندوز میخواستم ...ممنون میشم اگه دوستی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه...

با برنامه crazy remote میتونید این کار رو به صورت جامع تر انجام بدین .
            اسم برنامه رو در قسمت سرچ بنویسید تو انجمن موجوده.
            البته با ابن برنامه علاوه بر استفاده از ایپد به عنوان کیبرد میتونید کارهای دیگه هم امجام بدین

نظر

نوشته اصلی توسط isamweb
              ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ایپد چندان تفاوتی در کارایی و برنامه با گوشیه ایفون نداره .
              پس برنامه هایی که برای ایفون اومده معمولا با کیفیت بالاتری برای ایپد ساخته شده.

خیلی ها هم فکر میکنن ایپد میتونه جای کامپیوتر و لپتاب رو بگیره که اصلا این طور نیست و با خرید ایپد نیاز مبرم به کامپیوتر وجود داره.

نظر

کسی میتونه یک سایت برای دیدن آنلاین و زنده بازیهای جام جهانی رو آیفون یا آیپد معرفی کنه؟ یک سایتی که بر مبنای flash نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
                  کسی میتونه یک سایت برای دیدن آنلاین و زنده بازیهای جام جهانی رو آیفون یا آیپد معرفی کنه؟ یک سایتی که بر مبنای flash نباشه
                  مگه سرعت اینترنتتون چنه؟

نظر

میشه لطف کنید گید کجا دارید زندگی میکنید

نظر

آره اگر کسی می دونه بگه شدیدا احتیاج دارم منم

نظر

نوشته اصلی توسط agoli نمایش پست ها
                        میشه لطف کنید گید کجا دارید زندگی میکنید
                        ایران دیگه!! اما مشکلی ندارم فیل....شکن دارم

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                          آره اگر کسی می دونه بگه شدیدا احتیاج دارم منم
                          سایت الجزیره و bbc english نشون میده اما دوتاش پولیه.
                          اما برای ایران پیشنهادم اینه که از شبکه 3 نگاه کنی.
                          چون فعلا کاملترین شبکه به همراه گزارش فارسی هست.به اون صورت هم بازیها صانس ور نمیشه.هیچ هزینه ای هم پرداخت نمیکنی .
                          ویرایش توسط zoroyejavan : https://i-phone.ir/forums/member/450-zoroyejavan در ساعت 15-06-2010, 01:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط zoroyejavan نمایش پست ها
                            چون فعلا کاملترین شبکه به همراه گزارش فارسی هست.به اون صورت هم بازیها صانس ور نمیشه.هیچ هزینه ای هم پرداخت نمیکنی .
                            ما دنبال آدرس سایت اینترنتی هستیم نه تلویزیون!! سایت شبکه 3 موقع پخش بازیها،بازیهارو پخش نمیکنه و فقط صدا داره هم با netTv و هم با TVUplayer امتحان کردم!

نظر

دستد درد نکنه من از طریق نت تونستم از شبکه سه ببینم بازی رو کیفیتش هم بد نیست حالا مال بقیه رو نمی دونم راستی برای دیدن حتما باید از شیلتر استفاده کنین وگر نه مثل تلویزیون نشون نمیده

نظر

با برنامه crazy remote میتونید این کار رو به صورت جامع تر انجام بدین .
                                اسم برنامه رو در قسمت سرچ بنویسید تو انجمن موجوده.
                                البته با ابن برنامه علاوه بر استفاده از ایپد به عنوان کیبرد میتونید کارهای دیگه هم امجام بدین
                                با تشکر از شما دوست عزیز...اما:
                                منظور من کیبورد نبود...میدی کیبورد بود...میدی کیبورد جزو ابزایی است که ارتباط کیبورد (ساز کیبورد) و کامپیوتر رو برقرار میکنه و آهنگسازا استفاده میکنن ازش...
                                میخواستم مثلا درام پد یا پیانست رو از طریق میدی به کامپیوتر وصل کنم...که از طریق وایرلس شده بود اما رو مک و تحت لاجیک پرو و من تحت ویندوز روی کیوبیس میخواستم...
                                میدونم سوالم یه ذره تخصصی شده اما جایه دیگه ای برای مطرح کردن پیدا نکردم...
                                برای توضیح دقیق تر ، اگه به این ویدیو نگاه کنید آیپد رو از طریق میدی به کنتاکت 4 با وایرلس وصل کرده...
                                [ame="http://www.youtube.com/watch?v=mCTI0nx-s3s"]آیپد به کنتاکت 4.[/ame]
                                ویرایش توسط emad01 : https://i-phone.ir/forums/member/422-emad01 در ساعت 15-06-2010, 02:07 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X