اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط R.I.P-UNKNOWN
    Agha bar name eebaraye search va download free e musicaye iTunes hast?
    به قوانین سایت احترام بذارید

نظر

• برنامه galilio میخواهم که بشه offline نقشه هارو دید و نخواهد که بخریم ....

نظر

• درخواست برنامه برای Categories کردن

نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
        یه برنامه برای categories و یا فولدر بندی
        متاسفانه categories ۲.۹۹ روی iPad 3g ۳.۲.۱ جواب نداد
        اساتید بزرگ ، من واقعا به این برنامه احتیاج دارم. فکر میکنم خیلی از دوستان هم احتیاج دارند.
        اگه برنامه ای برای ipad میشناسید که بشه فولدربندی کرد و یا مثل Categories عمل بکنه لطفا معرفی کنید.
        در غیر این صورت لطفا ورژنی که با ipad سازگاره رو معرفی کنید.
        بیصبرانه منتظر جواب شما هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
          اساتید بزرگ ، من واقعا به این برنامه احتیاج دارم. فکر میکنم خیلی از دوستان هم احتیاج دارند.
          اگه برنامه ای برای ipad میشناسید که بشه فولدربندی کرد و یا مثل Categories عمل بکنه لطفا معرفی کنید.
          از روی cydia فکر کنم بتونین پیدا کنید.

نظر

اگه برنامه ای برای ipad میشناسید که بشه فولدربندی کرد و یا مثل categories عمل بکنه لطفا معرفی کنید.
            من متاسفانه به دلیلی یه چند وقتی آیپدم دستم نیست، خیلی دوست داشتم که بتونم کمک کنم، ولی متاسفانه نمیتونم.

ان شاءالله که بقیه بچه ها بتونن مشکل شما دوست عزیز رو حل کنن. اوننرم افزار هم گشتم، متاسفانه پیدا نکردم.

نظر

• سلام دوستان. The Elements: A Visual Exploration کرک شده غیر از لینک hotfire چون اون ف یلتره. اگر ورژن 1.0.2.1 باشه که بهتر.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
                سلام دوستان. The Elements: A Visual Exploration کرک شده غیر از لینک hotfire چون اون ف یلتره. اگر ورژن 1.0.2.1 باشه که بهتر.ممنون
                دوست عزیز تورتن کار شما رو راه میاندازه ؟

گشتم فقط تورنت شو دیدم،

لینک دانلود تورنت Peers: 44 seeders, 8 leechers, 52 total

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  دوست عزیز تورتن کار شما رو راه میاندازه ؟

گشتم فقط تورنت شو دیدم،

لینک دانلود تورنت Peers: 44 seeders, 8 leechers, 52 total
                  آره داداش اونکه عالیه.من خوراکم تورنته.تازه قابلیت resume هم داره.دست مریزاد کار بزرگی برام کردی.ممنونتم.
                  ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 21-08-2010, 07:19 PM

نظر

آخرين ورژن categories 2.99.9-2 هست اونو از cydia نصب كن ببين چي ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط e123han نمایش پست ها
                      آخرين ورژن categories 2.99.9-2 هست اونو از cydia نصب كن ببين چي ميشه
                      عزیز تو که گشتی و خوبی رو کردی، لااقل سورس رو هم میگفتی که دیگه زحمتت تکمیل شه.

ممنون.

نظر

• سلام دوستان
                        والا من یه مدت پیشتر برنامه ای رو برای ارسال و دریافت فایل از طریق بلوتوث رو در خواست کرده بودم و یکی از دوستان برنامه iFile رو معرفی کرد.
                        من این نرم افزار رو گرفتم منتها حالا نمی دونم من ورژن اشتباهی گرفتم یا کلا این نرم افزار از پس این کار بر نمیاد.
                        خلاصه که الان من یه همچین نرم افزاری می خوام.کسی سراغ داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          عزیز تو که گشتی و خوبی رو کردی، لااقل سورس رو هم میگفتی که دیگه زحمتت تکمیل شه.

ممنون.
                          سورسش bigboss هست كه از سورس هاي پيش فرضه و نياز به add نداره شما يه بار cydia رو refresh كن بعد از سرچ categories رو پيدا كن

نظر

• دوستان برنامه On the Grill v1.0.ipa رو کسی داره؟ خیلی برنامه عالیه
                            من شدیدن دومبالشم

نظر

• نوشته اصلی توسط sambol نمایش پست ها
                              دوستان برنامه On the Grill v1.0.ipa رو کسی داره؟ خیلی برنامه عالیه
                              من شدیدن دومبالشم
                              متاسفانه من این نرم افزار رو پیدا نکردم، ولی به جاش اینو پیدا کردم.

The Photo Cookbook – Quick & Easy Version 2.1

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 79 مگ

در ضمناین برنامه هم مخصوص آیپد هستش.
                              ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 22-08-2010, 07:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sambol نمایش پست ها
                                دوستان برنامه On the Grill v1.0.ipa رو کسی داره؟ خیلی برنامه عالیه
                                من شدیدن دومبالشم
                                Weber’s On the Grill™ for ipad ver 1.0

FileDude - Super Simple File Hosting

نظر

صبر کنید ..
                                X