اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان هنوزم رایتل voicemail نداره ؟

نظر

• سلام دوستان گل منم همین مشکل رو دارم voicemailروی گوشی من هم نمیاد میخوام از اونجا چک کنم صدا ها رو ولی نمیشه نوتیفیکیشن میاد ولی Call failed میزنه وقتی میزنم روش اصلا راه حلی وجود نداره ؟؟؟!!!!
      گوشیم ایفون6 ios9.1

نظر

• من خطم همراه اول پيغام گير صوتيمم فعاله اما بايد با٠٩٩١٠ تماس بگيرم تا پيامم رو بشنوم چون داخل voice mail ميزنه cannot connect

نظر

• سلام من خطم همراه اول فعالشم كردم ولي وقتي كسي پيغامي برام ميزاره توي voice mailمياد كه يك نفر پيغام گذاشته اما وقتي ميرم داخلش ميزنه call failedچطور بايد فعالش كنم؟

نظر

• بله منم رو ٩١٩ فعال كردم كه داخل voicemail گوشي قابل دسترسي نيست و بايد با تماس كدي شنيدش

نظر

• اين سيستم با پیغامگیر صوتی که روی تلفن هست فرق داره
              در اصل باید روی دیوایس باشه نه دست اپراتور
              اونی که به اسم پیغام گیر صوتی در اپراتور فعال میشه که به گوشی ربطی نداره
              با هر گوشی میشه فعال کرد و برای گوش دادن باید به سرشماره معرفی شده تماس گرفته بشه و دو تا هزینه بشه یکی برای پیغام گذار یکی هم براش شما برای گوش دادن
              اگر بخواهیم روی گوشی فعال باشه چه برنامه ای نیاز هست
              و خود گوشی این قابلیت رو نداره

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• سلام این voicemail خود ایفون رو نمیشه راه اندازی کنیم؟

نظر

• آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
                  سلام این voicemail خود ایفون رو نمیشه راه اندازی کنیم؟
                  سلام دوباره کسی از اساتید نیست راهنمایی کنه!
                  البته بدون جیلبریک کردن گوشی. صندوق پستی ایرانسل منظورم نیست چون هزینه داره هم واسه کسی که تماس میگیره هم واسه من
                  ویرایش توسط khedri112 : https://i-phone.ir/forums/member/190049-khedri112 در ساعت 02-08-2016, 08:40 PM

نظر

• من میخواهم روی خط ایرانسلم بعد 10 ثانیه جواب ندادن به صندوق پستی انتقال بده تماس گیرنده را هر کدی زدم جواب نمیده ظاهرا کدها عوض شده کسی کد جدید را داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط resa_n نمایش پست ها
                      سلام
                      من بالاخره تونستم هم ایرانسل رو و هم همراه اول(919) رو فعال کنم. ((به هیچ جا هم مراجعه نکردم))
                      ۹۱۹ به صورت پیش*فرض فعال بود و ایرانسل هم از طریقه سایت خودش فعال شد.برای ۹۱۹ با ۰۹۹۱۲ تماس گرفتم و ایرانسل هم با 710.
                      بعد از تنظیمات پیامگیر برای ایرانسل کود #710*86*5005* با همین ترتیب یعنی* (ستاره پنج هزار پنج ستاره هشت شش ستاره هفتصدده مربع )رو بزنید (البته جالب اینجاست که اپراتور ایرانسل هم این کد رو نمیدونست و من هم این کد رو از صفحهٔ دوم همین تاپیک پیدا کردم). برای ۹۱۹ هم از همین کدهأی که تو همین تاپیک هست مثلا: #20*11*09912*61* که ۲۰ یعنی* اگر ۲۰ ثانیه به تلفنم جواب ندادم بره رو پیغامگیر؛) امیدوارم شما مثل من بین این همه با کد و سایت و پرسیدن از اپراتور گمراه نشید. ممنون از تاپیک مفیدتون
                      این تاپیک مال 6 سال پیشه. من الان هرکاری کردم نشد. سیم کارتم ایرانسله. کد #710*86*5005* که میگیرم خیلی سریع کدی که نوشتم از روی صفحه میره ولی اتفاقی نمیفته. از قبل هم صندوق صوتی ایرانسل فعال کردم ... چیکار کنم؟ الان شماهایی که فعال کردین هنوز دارین از طریق voicemail خود آیفون کار میکنید یا با 710؟

نظر

• سلام دوستان وقت بخیر
                        من هر چه تلاش کردم نتونستم این شماره ها جواب نمیده.
                        گوشیم ایفون 7 و خطم همراه اول.
                        قیمت voicemail غیر فعاله

نظر

• سلام خسته نباشید آیا این روش هنوز هم کار میکنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                          X