اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    طی صحبتی که با یکی از دوستان داشتم متوجه شدم که برخی دوستان از سیم کارت ایرانسل استفاده میکنند و این کدها برای آنها کارساز نیست ، به همین خاطر این توضیحات مربوط به سایت ایرانسل و نحوه فعال سازی سرویس پیامگیر صوتی را برای آن دسته از دوستان قرار میدم.

منبع : سایت رسمی ایرانسل
    لینک : پيام گير صوتی
    ================

پيام گير صوتی
    بجاي استفاده از سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده كه تنها ليستي از شماره هاي تماس گيرندگان را در اختيار شما قرار مي دهد، مي توانيد با فعال نمودن سرويس پيام گير صوتي اختصاصي خود در مواقعي كه در دسترس نيستند، پيام هاي گفتاري تماس گيرندگان را دريافت كنيد.
    سرويس پیامگیر صوتی قابليت ذخيره ۳۰ پيام ۱۲۰ ثانيه ای را دارد.

مدت باقیماندن پیام ها در پیام گیر صوتی به شکل زیر است:

پيام هايی كه شنيده نشده باشند تا ۷ روز؛
    پيام هایی که شنيده شده و ذخيره نشده باشند تا ۷ روز؛ و
    پيام هایی که شنيده شده و ذخيره شده باشند تا ۲ روز در پيام گير باقی می مانند.

چگونه سرويس پيام گير صوتي خود را فعال كنيد؟

شما مي توانيد در هر زمان با شماره گیری کد های دستوری زیر پیام گیر صوتی خود را فعال کنید:
    سیم کارت اعتباری #1*1*3*140*
    سیم کارت دائمی #1*1*3*130*

از آن به بعد هر زمان كه خارج از محدوده پوشش شبكه ام تي ان ايرانسل بوده و يا تلفن همراهتان را خاموش كرده باشيد، سيستم پيام هاي گفتاري تماس گيرندگان را ضبط خواهد كرد.

چگونه سرويس پيام گير صوتي خود راغير فعال كنيد؟

شما مي توانيد در هر زمان با شماره گیری کد های دستوری زیر پیام گیر صوتی خود را غیر فعال کنید:
    سیم کارت اعتباری #4*1*3*140*
    سیم کارت دائمی #4*1*3*130*

چگونه به پيامهاي خود گوش دهيد؟
    شما مي توانيد با شماره ۷۱۰ تماس بگيريد تا از طريق تلفن همراهتان به پيامهاي گفتاري ضبط شده گوش دهيد.
    نكته: درصورت انتقال تماسهايتان به پيام گير صوتي و يا سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده، ديگر نمي توانيد آنها را به يك شماره ديگر منتقل نماييد.

هزينه تماسها:
    تماس گيرندگان براي استفاده از سرويس پيام گير صوتي شما هزينه پرداخت مي كنند. شما براي دريافت پيامهاي صوتي تان از خط ام تي ان ايرانسل خود هزينه اي نمي پردازيد.

براي انتقال تماس تنها مي توان يك شماره ديگر و يا سرويس "ذخيره شماره تماس گيرنده" را انتخاب نمود. به عبارت ديگر انتقال به هر دو گزينه به صورت همزمان امكانپذير نمي باشد.

نظر

خیلی دوندگی داره

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        میتونید بگید کدوم سرویس رو انجام دادید...؟
        من مشغول بودن و جواب ندادن رو فعال کردم.

Parviz iPad 2

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
          من مشغول بودن و جواب ندادن رو فعال کردم.
          Parviz ipad 2
          سلام
          متاسفانه من الان متوجه شدم که سرویس پبام گیر صوتی خودم هم دچار اشکال شده و با اینکه از روی گوشی تنظیمات انجام میشه ... ولی فرد تماس گیرنده به صندوق صوتی منتقل نمیشه....!!!
          فردا پیگیر این قضیه میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
            خیلی دوندگی داره
            دوندگی زیادی نداره ... فقط به نزدیکترین امور مشترکین مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنید... در اولین قبض بعد از دایر شدن سرویس هم هزینه آن دریافت میشه.

نظر

برای ایرانسل فعال می شه اینجوری که گفتین اما چطوری میشه که خود آیفون هم نوتیفیکیشن بده ؟

نظر

برای ایرانسل فعال می شه اینجوری که گفتین اما چطوری میشه که خود آیفون هم نوتیفیکیشن بده ؟ ؟؟؟

نظر

مرسی بابت آموزشت

من بدون مراجعه به دفتر های همراه اول راه انداختم

نظر

سلام
                    قابل توجه دوستانی که از خطوط ثابت همراه اول استفاده میکنند.
                    برای اینکه صندوق صوتی بطور کامل قابل استفاده باشه باید بعد از فعال کردن سرویس از طریق دفاتر امور مشترکین
                    خط تلفن خودتان را روی شماره 09912 دایورت کنید.
                    Setting\Phone\Call Forwarding\Call Forwarding -> ON\Forward to +98 9912
                    بعد از دایورت کردن هم مطابق دستورات فایل ضمیمه لینک زیر کدها رو روی گوشی وارد کرده و استفاده کنید
                    مشکل بیشتر دوستانی که موفق به استفاده از صندوق صوتی خود نمیشدند همین دایورت نکردن خط تلفن به شماره مذکور بوده.
                    امیدوارم بعد از این دوستانی که از خطوط همراه اول استفاده میکنند مشکلی در این زمینه نداشته باشند.
                    موفق باشید.

دریافت فایل ضمیمه

نظر

نوشته اصلی توسط hellfire_france نمایش پست ها
                      برای ایرانسل فعال می شه اینجوری که گفتین اما چطوری میشه که خود آیفون هم نوتیفیکیشن بده ؟ ؟؟؟
                      سلام دوست عزیز
                      برای ایرانسل رو نمیدونم که با این دستورات فعال بشه یا خیر ولی بهتره که پستهای 73 و 76 همین تاپیک رو مطالعه کنید
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط hellfire_france نمایش پست ها
                        تا اونجایی که من متوجه شدم نوتیفیکیشن ندادن ایرانسل رو ایفون به دلیل اینه که ایرانسل برای صندوق صوتی به شما اس ام اس نمیزنه اگه راهی باشه که بشه این اس ام اس رو فعال کرد رو ایرانسل هم نوتیفیکیشن میده.

نظر

ايرانسل من كه نوتيفيكيشن نميده كه اصلاً جالب نيست و كلاً كاراييش رو ميبره زير سوال
                          همراه اول نوتيفيكيشن ميده؟
                          رايتل چطور؟ اصلا راه افتاده ؟

نظر

سلام دوستان
                            من بصورت عكس زير تو كانتكتم سيو كردم فكر ميكنم راحتترين راهه ( همراه اول )

⬅ 🌺 "جاودان بادسايه دوستانى كه شادى راعلتند نه شريك و غم راشريكند نه دليل" - "شادى وتندرستيتان را آرزومندم"-"نوروزتان پيروز"

Sent from iPad (Tapatalk)

نظر

من صندوق پستی ایرانسل رو فعال کردم. وقتی روی Voicemail میزنم میگه شما اعتبار دسترسی به اکانتتون رو ندارید. باید recharge کنید تا بتونید تماس برقرار کنید!! قضیش چیه؟؟ قبلا که اینطوری نبود!!

نظر

دوستان من وقتی دکمه voice mail رو میزنم به صندوق صوتی وصل میشه و میگه پیغامی ندارید.یعنی اینکه فعال هستش.
                                اون کد مخصوص جواب ندادن رو هم زدم منتهی هیچکس نمیتونه برام پیغام بزاره و وقتی که کسی بهم زنگ میزنه و من جواب نمیدم میگه شماره مورد نظر فاقد صندوق صوتی میباشد.
                                چیکار باید بکنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X