اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون Nima-sadria... مال من درست شد

نظر

با تشکر از راهنمایی دوست عزیز bartSimpson

بنده قادر به فعال سازی و اعمال تنظیمات شخصی بر روی صندوق پستی همراه اول خود شدم

فقط زمانی که تماس گرفته شده به پیغام گیر منتقل می شود پس از اینکه پیغام گفته می شود در صورتی که تماس قطع شود هیچ پیامی به صندوق صوتی منتقل نمی شود
      در صورتی که تماس گیرنده پس از ضبط پیام کلید * و سپس کلید 2 را برای ارسال فشار دهد بنده قادر به دریافت پیام صوتی او هستم در غیر اینصورت پیام در صندوق صوتی بنده ذخیره نمی شود.

آیا این طبیعی است ؟ در سرویس صندوق صوتی ایرانسل هیچ نیازی به عملیات دیگری نیست فقط کافی است پس از گفتن پیام مکالمه را قطع کنیم.

ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط firefly : https://i-phone.ir/forums/member/15035-firefly در ساعت 13-08-2011, 05:01 AM

نظر

سلام دوستان
        شماره های سیستم پیام گیر صوتی همراه اول به شرح زیر تغییر کره:
        1. برای چک کردن پیام ها از طریق گوشی خود باید 09914 را بگیرید
        2. برای انتقال مکالمه باید شماره 09912ا همراه با سایر کدها که در پستهای قبلی توضیح داده شده را وارد نمایید.
        3.برای چک کردن پیامهای خود از طریق یک شماره دیگر باید شماره 09913 زا بگیرید.

نظر

سلام
          من بالاخره تونستم هم ایرانسل رو و هم همراه اول(919) رو فعال کنم. ((به هیچ جا هم مراجعه نکردم))
          ۹۱۹ به صورت پیش*فرض فعال بود و ایرانسل هم از طریقه سایت خودش فعال شد.برای ۹۱۹ با ۰۹۹۱۲ تماس گرفتم و ایرانسل هم با 710.
          بعد از تنظیمات پیامگیر برای ایرانسل کود #710*86*5005* با همین ترتیب یعنی* (ستاره پنج هزار پنج ستاره هشت شش ستاره هفتصدده مربع )رو بزنید (البته جالب اینجاست که اپراتور ایرانسل هم این کد رو نمیدونست و من هم این کد رو از صفحهٔ دوم همین تاپیک پیدا کردم). برای ۹۱۹ هم از همین کدهأی که تو همین تاپیک هست مثلا: #20*11*09912*61* که ۲۰ یعنی* اگر ۲۰ ثانیه به تلفنم جواب ندادم بره رو پیغامگیر؛) امیدوارم شما مثل من بین این همه با کد و سایت و پرسیدن از اپراتور گمراه نشید. ممنون از تاپیک مفیدتون

نظر

سلام
            من بالاخره تونستم هم ایرانسل رو و هم همراه اول(919) رو فعال کنم. ((به هیچ جا هم مراجعه نکردم))
            ۹۱۹ به صورت پیش*فرض فعال بود و ایرانسل هم از طریقه سایت خودش فعال شد.برای ۹۱۹ با ۰۹۹۱۲ تماس گرفتم و ایرانسل هم با 710.
            بعد از تنظیمات پیامگیر برای ایرانسل کود #710*86*5005* با همین ترتیب یعنی* (ستاره پنج هزار پنج ستاره هشت شش ستاره هفتصدده مربع )رو بزنید (البته جالب اینجاست که اپراتور ایرانسل هم این کد رو نمیدونست و من هم این کد رو از صفحهٔ دوم همین تاپیک پیدا کردم). برای ۹۱۹ هم از همین کدهأی که تو همین تاپیک هست مثلا: #20*11*09912*61* که ۲۰ یعنی* اگر ۲۰ ثانیه به تلفنم جواب ندادم بره رو پیغامگیر؛) امیدوارم شما مثل من بین این همه با کد و سایت و پرسیدن از اپراتور گمراه نشید. ممنون از تاپیک مفیدتون

نظر

سلام..دوستان برای غیر فعال کردن این سرویس#11*21## رو باید بزنیم
              ویرایش توسط majid1565 : https://i-phone.ir/forums/member/8273-majid1565 در ساعت 02-09-2011, 02:39 PM

نظر

سلام أيا ميشه مقدار ثانيه رو از يازده بيشتر زد مثلا بيست؟

نظر

میشه یکی بگه واسه همراه اول چه جوری فعال کنم؟

نظر

من میخوام زمانی که آنتن دهی گوشیم نداره بره رو پست صوتی یا وقتی گوشیم خاموشه بره . چه کدهایی رو باید بزنم رو همراه اول

نظر

نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
                      سلام..دوستان برای غیر فعال کردن این سرویس#11*21## رو باید بزنیم
                      نوشته اصلی توسط arshin2 نمایش پست ها
                      سلام أيا ميشه مقدار ثانيه رو از يازده بيشتر زد مثلا بيست؟
                      نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                      میشه یکی بگه واسه همراه اول چه جوری فعال کنم؟
                      نوشته اصلی توسط tidus007 نمایش پست ها
                      من میخوام زمانی که آنتن دهی گوشیم نداره بره رو پست صوتی یا وقتی گوشیم خاموشه بره . چه کدهایی رو باید بزنم رو همراه اول
                      سلام
                      دوستان عزیز برای پاسخ سئوالات خودشون ، پیشنهاد میکنم ( فایل ضمیمه پست 8 ) تاپیک زیر رو حتما مطالعه کنند.
                      موفق باشید

http://www.i-phone.ir/forums/thread6224.html
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 31-01-2012, 03:21 PM

نظر

سلام
                        راهی هستش که وقتی کسی برام voicemail میزاره برام نوتیفیکیشن بیاد ؟!! اینجوری همش باید برم چک کنم که پیغام دارم یا نه!

Parviz iPad

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                          سلام
                          راهی هستش که وقتی کسی برام voicemail میزاره برام نوتیفیکیشن بیاد ؟!! اینجوری همش باید برم چک کنم که پیغام دارم یا نه!

Parviz iPad
                          قاعدتا بايد براتون بياد. براي من كه اينجوريه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط akbarian-m نمایش پست ها
                            قاعدتا بايد براتون بياد. براي من كه اينجوريه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            ببخشید چجور نوتیفیکیشنی برا تون میاد؟!
                            از خود ایفون براتون میاد یا که اس ام اس همراه اول و ایرانسل؟

Parviz iPad

نظر

براي من هم نوتيفيكيشني نيومده. رو voicemail هم ميزنم شروع ميكنه به گرفتن شماره و رفتن تو منو ها ....

نظر

دوستان کسی چیزی درین مورد نمیدونه؟!!!

Parviz iPad

نظر

صبر کنید ..
                                X