اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط nima-sadria نمایش پست ها
    من برای فعال کردن voivemail در ایفون برای ایرانسل راه حلشو پیدا کردم.
    کافیست تا کد زیر را send کنید (ممکن است اصلا نفهمید send شده است چون خیلی زود این sending انجام می شود) و voicemail را فشار دهید تا به voicemail خط ایرانسل شما متصل شود.
    ظاهرا این تماس هم در ایرانسل رایگان است!:d
    کد: *5005*86*710# (از راست به چپ وارد کنید)
    به حروف (ستاره پنج صفر صفر پنج ستاره هشت شش ستاره هفت یک صفر مربع)
    امیدوارم به کارتون بیاد.
    چطوری که شماره با عدد و حروف به هم نمی خوره ؟؟؟؟؟؟ عدد درسته یا حروف البته مینو که از راست به چپه میدونم ولی باز درست نیست

نظر

این کد بر روی چند ایفون از جمله ایفون خودم تست شده و کاملا جواب داده.
      این را در نظر داشته باشید که باید سرویس voicemail شما از قبل فعال باشد.
      یه سوال چجوری باید صندوق صوتی سیم کارت اعتباری ایرانسلو از قبل فعال کنیم ؟؟

این عسکو ببنید ؟؟؟

صوتی ایرانسل در این مورد نمی دونم کدومش فعاله کدوم غیرفعاله؟؟؟؟؟

به نظر غلط املایی میاد ؟؟؟

نظر

من برای فعال کردن Voivemail در ایفون برای ایرانسل راه حلشو پیدا کردم.
        کافیست تا کد زیر را Send کنید (ممکن است اصلا نفهمید Send شده است چون خیلی زود این Sending انجام می شود) و Voicemail را فشار دهید تا به Voicemail خط ایرانسل شما متصل شود.
        ظاهرا این تماس هم در ایرانسل رایگان است!
        کد: *5005*86*710# (از راست به چپ وارد کنید)
        به حروف (ستاره پنج صفر صفر پنج ستاره هشت شش ستاره هفت یک صفر مربع)
        امیدوارم به کارتون بیاد.

با تشکر از شما من مدتی بود دنبال این بودم که با گزینه voicemail خود گوشی فعال کنم الان و با این کد انجام شد

قابل تو جه دوستان اول باید این سرویس روی خط فعال کنید بعد این کد را وارد کنید

نظر

نوشته اصلی توسط jimboo نمایش پست ها
          یه سوال چجوری باید صندوق صوتی سیم کارت اعتباری ایرانسلو از قبل فعال کنیم ؟؟

این عسکو ببنید ؟؟؟

صوتی ایرانسل در این مورد نمی دونم کدومش فعاله کدوم غیرفعاله؟؟؟؟؟

به نظر غلط املایی میاد ؟؟؟
          شما این کد را امتحان کنید:
          از چپ به راست
          ستاره صدوچهل ستاره یک ستاره یک مربع
          همچنین می توانید با شماره 700 تماس بگیرید و سرویس خود را فعال کنید.(خوده اپراتور به صورت اتوماتیک راهنمایی می کنه)

نظر

نوشته اصلی توسط jimboo نمایش پست ها
            چطوری که شماره با عدد و حروف به هم نمی خوره ؟؟؟؟؟؟ عدد درسته یا حروف البته مینو که از راست به چپه میدونم ولی باز درست نیست
            من اینو سه بار خوندم اما اشتباهی ندیدم!!!!!

نظر

من مال خودم را از کد فعال نکردم از اینجا فعال کردم کنترل حساب اینترنتی

نظر

ممنون از دوستان
                چجوری غیرفعال میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezaee نمایش پست ها
                  وقتی رو voicemail میزنم بعد از بوق خوردن میگه please input your voicemail number چی باید بزنم ؟
                  ماله من هم همین مشکل رو داره راه حل رو باید از مخابرات پیگیری کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezaee نمایش پست ها
                    وقتی رو voicemail میزنم بعد از بوق خوردن میگه please input your voicemail number چی باید بزنم ؟
                    کسی این مشکل و حل نکرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bartSimpson نمایش پست ها
                      سلام امروز می خوام یک آموزش کامل از پیغام گیر صوتی از دقیقه اول تا ۹۰ بزارم:
                      تا بحال شده که دوست داشتین به تلفن جواب ندین و در عوض انسرینگ داشته باشین و یا هنگام استراحت دستگاه انسرینگ با بهتر بگیم برنامه انسرینگ این کار رو انجام بده!
                      این کار در بیشتر گوشی ها به وسیله برنامه های جانبی قابل اجرا هست ولی در آیفون تنها گزینه ما استفاده از پیام گیر صوتی هست!

اما مراحل کار:
                      ۱- به یکی از دفاتر خدمات تلفن همراه مراجعه کنید و یک کپی از کارت ملی صاحب خط رو همراه داشته باشین در ضمن قبض آخرین پرداخت رو هم ببرین
                      اگر مثل خیلی ها به صورت آنلاین این کار رو انجام میدین فقط کافی برین اونجا و بگین بعد خودشون چک می کنن

۲-مرخله دوم پر کردن قرم هست که در اون شما درخواست خودتون رو می دین این کار شاید ۲ دقیقه از وقت شما رو بگیره و بعد از تجویل فرم شما ۱ ساعت بعد این سیستم رو خواهید داشت

۳- مزحله سوم که تنظیمات آیفون هست رو انجام می دیم.
                      متاسفانه به صورت خودکار خود آیفون سیستم صوتی رو در ایران فعال نمی کنه و باید به صورت دستی این کار رو انجام بدیم!

در قسمت شماره گیر دستگاه کد زیر رو وارد کنید تا سیستم در گوشی شما راه اندازی بشه:
                      *5005*86*09912 #از راست به چپ وارد کنید (پنج هزار و پنج ستاره هشتاد و شش ستاره صفر نود و نه دوازده مربع)

حالا در قسمت تماس با فشار دادن ویس میل شما به مرکز وصل شده و .....

اما برای بهینه سازی :
                      شاید شما بخواهین موقعی که در دسترس نباشین به انسرینگ وصل شین یا شاید هنگام جواب ندادن یا حتی هنگام اشغال بودن برای این کار کد ها وارد کنید:

انتقال تمام پیام ها:
                      Activate: *21*09912*11#
                      Cancel & Retain: #21*11#
                      Re-establish: *21*11#
                      Cancel & Forget: ##21*11#
                      Status: *#21*11#

وقتی خط شما شلوغ بود:
                      Activate: *67*09912*11#
                      Cancel & Retain: #67*11#
                      Re-establish: *67*11#
                      Cancel & Forget: ##67*11#
                      Status: *#67*11#

هنگام جواب ندادن به گوشی:
                      Activate: *61*09912*11*[نانیه]# (ستاره شصت و یک ستاره صفر نود و نه دوازده ستاره یازده ستاره ثانیه مریع)
                      Cancel & Retain: #61*11#
                      Re-establish: *61*11#
                      Cancel & Forget: ##61*11#
                      Status: *#61*11#

در هنگام در سترس نبودن:
                      Activate: *62*[dest]*11#
                      Cancel & Retain: #62*11#
                      Re-establish: *62*11#
                      Cancel & Forget: ##62*11#
                      Status: *#62*11#

امیدوارم مفید بوده باشه!
                      سوال داشتین بپرسین
                      اون [ثانیه] و [dest] رو چه جوری باید وارد کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sacred نمایش پست ها
                        کسی این مشکل و حل نکرد ؟
                        بعد از این پیغام چکار باید بکنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bartsimpson نمایش پست ها
                          سلام امروز می خوام یک آموزش کامل از پیغام گیر صوتی از دقیقه اول تا ۹۰ بزارم:
                          تا بحال شده که دوست داشتین به تلفن جواب ندین و در عوض انسرینگ داشته باشین و یا هنگام استراحت دستگاه انسرینگ با بهتر بگیم برنامه انسرینگ این کار رو انجام بده!
                          این کار در بیشتر گوشی ها به وسیله برنامه های جانبی قابل اجرا هست ولی در آیفون تنها گزینه ما استفاده از پیام گیر صوتی هست!

اما مراحل کار:
                          ۱- به یکی از دفاتر خدمات تلفن همراه مراجعه کنید و یک کپی از کارت ملی صاحب خط رو همراه داشته باشین در ضمن قبض آخرین پرداخت رو هم ببرین
                          اگر مثل خیلی ها به صورت آنلاین این کار رو انجام میدین فقط کافی برین اونجا و بگین بعد خودشون چک می کنن

۲-مرخله دوم پر کردن قرم هست که در اون شما درخواست خودتون رو می دین این کار شاید ۲ دقیقه از وقت شما رو بگیره و بعد از تجویل فرم شما ۱ ساعت بعد این سیستم رو خواهید داشت

۳- مزحله سوم که تنظیمات آیفون هست رو انجام می دیم.
                          متاسفانه به صورت خودکار خود آیفون سیستم صوتی رو در ایران فعال نمی کنه و باید به صورت دستی این کار رو انجام بدیم!

در قسمت شماره گیر دستگاه کد زیر رو وارد کنید تا سیستم در گوشی شما راه اندازی بشه:
                          *5005*86*09912 #از راست به چپ وارد کنید (پنج هزار و پنج ستاره هشتاد و شش ستاره صفر نود و نه دوازده مربع)

حالا در قسمت تماس با فشار دادن ویس میل شما به مرکز وصل شده و .....

اما برای بهینه سازی :
                          شاید شما بخواهین موقعی که در دسترس نباشین به انسرینگ وصل شین یا شاید هنگام جواب ندادن یا حتی هنگام اشغال بودن برای این کار کد ها وارد کنید:

انتقال تمام پیام ها:
                          Activate: *21*09912*11#
                          cancel & retain: #21*11#
                          re-establish: *21*11#
                          cancel & forget: ##21*11#
                          status: *#21*11#

وقتی خط شما شلوغ بود:
                          Activate: *67*09912*11#
                          cancel & retain: #67*11#
                          re-establish: *67*11#
                          cancel & forget: ##67*11#
                          status: *#67*11#

هنگام جواب ندادن به گوشی:
                          Activate: *61*09912*11*[نانیه]# (ستاره شصت و یک ستاره صفر نود و نه دوازده ستاره یازده ستاره ثانیه مریع)
                          cancel & retain: #61*11#
                          re-establish: *61*11#
                          cancel & forget: ##61*11#
                          status: *#61*11#

در هنگام در سترس نبودن:
                          Activate: *62*[dest]*11#
                          cancel & retain: #62*11#
                          re-establish: *62*11#
                          cancel & forget: ##62*11#
                          status: *#62*11#

امیدوارم مفید بوده باشه!
                          سوال داشتین بپرسین
                          سلام و متشکر از پستخیلی مفید شما
                          یک مسئله
                          اون هم این که شماره 09912 کار نمی کنه و میگه که تلفن مشترک خاموش است.
                          من هم از شماره 09914 استفاده کردم که خیلی خوب داره کار می کنه و عالیه.
                          این رو جهت اطلاع بقیه گفتم
                          ممنون

نظر

آقا منظور از ثانيه تو اكتيو كردن حالت وقتي جواب نميديم چيه ؟ من ثانيه رو نزدم و كد*61*09912*11*# (از راست به چپ ( رو وارد كردم يعني فقط اونجايي كه نوشته ثانيه رو جا انداختم ولي ارور داد گفت اين سرويس نميتونه فعال بشه ؟؟!!؟ اگر كسي چيزي ميدونه لطفا راهنمايي كنه

نظر

من با شماره 09914 تماس گرفتم و بدون نیاز به انجام کاری، صندوق فعال بود. پسورد گذاشتم و کدهای اینجا رو به کار بردم تا در زمان جواب ندادن یا اشغال بودن کار کنه. چند نفر هم تست کردن و به درستی کار می کنه. با تماس با 09914 تونستم پیامها رو بشنوم و مدیریت کنم.

فقط یه سوال دارم.

چطور میشه خود قسمت Voicemail گوشی رو که تو اپ Call هست فعال کرد؟ یه بار یکی از دوستام که آزمایشی پیام ضبط می کرد، گوشی خودش اطلاع داد که voicemail جدید اومده و آلارم Listen / Cancel اومد، اما وقتی رفتم تو اون قسمت نوشت که Cannot connect to voicemail

کسی می تونی راهنمایی کنه؟
                              ویرایش توسط FCBarcelona.ir : https://i-phone.ir/forums/member/22078-fcbarcelona-ir در ساعت 24-07-2011, 02:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها
                                من با شماره 09914 تماس گرفتم و بدون نیاز به انجام کاری، صندوق فعال بود. پسورد گذاشتم و کدهای اینجا رو به کار بردم تا در زمان جواب ندادن یا اشغال بودن کار کنه. چند نفر هم تست کردن و به درستی کار می کنه. با تماس با 09914 تونستم پیامها رو بشنوم و مدیریت کنم.

فقط یه سوال دارم.

چطور میشه خود قسمت voicemail گوشی رو که تو اپ call هست فعال کرد؟ یه بار یکی از دوستام که آزمایشی پیام ضبط می کرد، گوشی خودش اطلاع داد که voicemail جدید اومده و آلارم listen / cancel اومد، اما وقتی رفتم تو اون قسمت نوشت که cannot connect to voicemail

کسی می تونی راهنمایی کنه؟
                                سلام من خطم اعتباری هست و صندوق صوتی 09914 فعال هست و من بعد از رمز گذاری و فعال کردن صندوق صوتی هر کی زنگ میزنه رو صندوق صوتی که میره میگه رمز خود را وارد نمایید و اصلا پیغام خوش آمدی که من ظبط کردم پخش نمیشه لطفا راهنمایی کنین .......
                                ویرایش توسط ali3D : https://i-phone.ir/forums/member/7764-ali3d در ساعت 08-08-2011, 12:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X