اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از این قاب ها هست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از این قاب ها هست؟

سلام من تو نت داشتم یه چرخی می زدم که به این قاب بر خوردم می خواستم بدونم هست؟ اگه هست از کجا تهیه کنم ؟ یا کسی اره بفروشه به هر حال اگه باشه راهنمایم کنید از کجا تهیه کنم ممنون
    [ATTACH]1370[/ATTACH برای 2g
    ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 28-04-2010, 01:45 PM

فکر نکنم باشه،اگرم باشه اصلی نیست چون 2 جی فقط نقره ایی داره.

نظر

اين قاب هاي چيني هستند و در رنگ هاي مشكي، قرمز، صورتي، سبز و ... توليد مي كنند.
      ولي به دليل كيفيت پايين فنر هاي دورش و برش هاي توش كلا چيز خوبي نيست! قيمتي هم فكر كنم دونه ي 7،8 تومن در بياد اگر كسي بياره...!

نظر

نقره اي اصليش چند قيمته؟

نظر

كلا ديگه نيست مگر كسايي داشته باشن كه پارسال بهشون فروختيم (مغازه)
          الآن چون حدود 2 سال هست كه توليد نميشه اصلش قيمت خريدش از چين اگر گير بياد حدود 110 دلار ميشه كه + هزينه هاي آوردنش اصلا به صرفه نيست...

نظر

این ها چینی اند.....کلا پیداست از شکل ظاهریش
            ویرایش توسط MoHaMaD021 : https://i-phone.ir/forums/member/10824-mohamad021 در ساعت 28-04-2010, 05:11 PM

نظر

بابا چيه 400 هزار تومن تو پايتخت چند ماه پيش يكي از دوستام ٢ جي خريد 4 gig نو 400 بعد به خاطر يه قاب انقدر پول بديم؟

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                بابا چيه 400 هزار تومن تو پايتخت چند ماه پيش يكي از دوستام ٢ جي خريد 4 gig نو 400 بعد به خاطر يه قاب انقدر پول بديم؟
                اما بعضی ها پولشون به زیاده میخرند...

راستش منم هر وقت از در مغازهه رد میشم میگم ملت چه پولایی دارند..
                (خیلی ها دارند...مثل ما با جیب خالی نمیمونم بیرون از خونه )

نظر

صبر کنید ..
                X