اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قابلیت استفاده از کیبورد در landscape در iPad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قابلیت استفاده از کیبورد در landscape در iPad

با به بازار اومدن تبدیل usb آیپد،دیگه از این به بعد دارندگان ipad میتونن از کیبورد خارجی استفاده کنند و آیپد خود رو در حالت landscape قرار بدن.
    قبلا این امکان وجود نداشت و کیبورد مخصوص آیپد فقط در حالت portrait به آیپد وصل میشد.
    به نظر من این قابلیت خیلی خوبیه که اضافه شده و استفاده از آیپد رو راحت تر میکنه.
    منبع سایت engadget

من هنوز نتونستم با بلوتوث کیبوردم رو به آیپد وصل کنم، راهی داره ؟ کیبورد وایرلس اپل دارم

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
      من هنوز نتونستم با بلوتوث کیبوردم رو به آیپد وصل کنم، راهی داره ؟ کیبورد وایرلس اپل دارم
      مگه می شه من وصل کردم

نظر

شما کیبرد رو از سیستمتون دیسکانکت کنید یه بار هم خاموشش و روشن کنید بعد زمانیکه ایپد در حال سرچ کردنه کلید پاور کیبرد رو چند بار بزنید

منم pair کردم مشکلی نداره

نظر

Pair نمیشه، راهش همینه ؟

نظر

دوستان انجام شد، ممنونم

نظر

سلام

کیبورد برای آیفون هم داریم

نظر

دوستان شاید اینجا جاش نباشه
                ولی می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه ایپد یه رم ریدر جدا داره می شه عکس های دوربینو بدون کامپیوتر روش کپی کنیم یا اینکه راه دیگه ای داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط royalpiano نمایش پست ها
                  دوستان شاید اینجا جاش نباشه
                  ولی می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه ایپد یه رم ریدر جدا داره می شه عکس های دوربینو بدون کامپیوتر روش کپی کنیم یا اینکه راه دیگه ای داره؟
                  اتفاقا یکی از کارای رم ریدر آیپد همینه اما دست شما خیلی باز نیست و فکر کنم فقط میشه عکسهای دوربین رو ریخت رو آیپد و نه برعکس

نظر

دوستان معذرت که همش سوال می کنم، اما آیا باز هم هر بار که بخوام از کیبورد برای آیپد استفاده کنم، همه ی این مسیر دوباره باید طی بشه، یا اگه یک بار اینها جفت بشن باهم دیگه حل میشه، و اینکه آیا همین کار رو با آیفون هم میشه انجام داد ؟ چون من خواستم بکنم و دیدم ازم پین کد میخواد و منم نمی دونستم پین کد چه شماره ای هست و رها کردم، ممنون

نظر

دوستان معذرت که همش سوال می کنم، اما آیا باز هم هر بار که بخوام از کیبورد برای آیپد استفاده کنم، همه ی این مسیر دوباره باید طی بشه، یا اگه یک بار اینها جفت بشن باهم دیگه حل میشه، و اینکه آیا همین کار رو با آیفون هم میشه انجام داد ؟ چون من خواستم بکنم و دیدم ازم پین کد میخواد و منم نمی دونستم پین کد چه شماره ای هست و رها کردم، ممنون
                      ببینین شما اولین باری که میخواهین Pair کنید یه کدی رو خودآیپدبه شما اعلام میکنه که شما اونو با کیبرد تایپ میکنید و Pair میشین واز اون به بعد نیازی نیست دیگه همه مراحل رو انجام بدین فقط از سیستم کیبرد رو دیسکانکت میکنید و با آیپد Pair میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط s_tabaei نمایش پست ها
                        سلام

کیبورد برای آیفون هم داریم
                        تو ورژن 4.0 میتونی از کیبورد وایرلس برای آیفون استفاده کنی

نظر

ممنون از توضیحاتتون، متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
                            تو ورژن 4.0 میتونی از کیبورد وایرلس برای آیفون استفاده کنی
                            و همچنین کیبورد داک آیپد (-;

که با کیبورد آیپد می تونی براحتی از خود کیبورد، دکمه ی Home رو بزنی و از برنامه ها بیای بیرون و یا به Sleep ببریش که این امکان توو بلوتوث کیبورد نیست. و چند تا کاره دیگه...

نظر

صبر کنید ..
                            X