اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند های جالب در آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه نکته جالب
    امید وارم تکراری نباشه
    وقتی که دارید متن تایپ میکنید 2با ایپد رو سمت بالا حرکت بدید گذینه Undo text میاد

نظر

تویه سافاری اون قسمتی رو که میزنید تا همه پنجره های باز شده رو ببینید و بین اونا سوییچ کنید،اگه به مدت چند ثانیه دستتون رو رویه اون تب نگه دارید دو گزینه میاد که همگی متوجه میشید چه کاری رو انجام میده.امیدوارم مفید باشه.....

نظر

در هنگام تایپ در ایپد هنگامی که دارید حروف رو تایپ میکنید، اگر دستتون رو روی شیفت نگه دارید صفحه کیبورد اعداد میاد. میتونین کماکان دستتون رو روی شیفت نگه دارید، عدد مربوط رو انتخاب کنید. وقتی دستتون رو ول کنید صفحه کیبورد بطور اتوماتیک دوباره به حروف برمیگرده. اگر پستم مفید بود تشکر یادتون نره. D:

نظر

تو آیفون اگر دوبار روی دکمه شیفت کلیک کنیم(کلیک پشت سر هم) دیگه مثل این میمونه که Caps Lock رو روشن کردیم و همه حروف بزرگ تایپ میشن

اما تو آیپد اینطور نیست، کسی میدونه که چه جوری میشه این کار رو تو آیپد انجام داد تا حروف بزرگ تایپ بشن؟

نظر

سلام شما به قسمت تنظيمات برو و از قسمت كيبورد گزينه زير رو فعال كن
            Enable caps lock
            موفق باشيد

نظر

یه نکته جالب که برای خودم خیلی مفید بوده میگم که اگه دوستان هم نیاز داشتند مطلع بشند. در ستینگ در قسمت جنرال در منوی یوزج می تونین میزان استفادتون از اینترنت رو مطلع بشین همچنین میزان دقیق تر ارسال ها و دریافت ها هم تو این قسمت مشخص شده

نظر

ترفند در ۴.۲.۱
                وقتی برای مولتی تسکینگ دکمه ی هوم را دوبار فشار میدهید نوار مولتی تسکینگ ظاهر میشه به یک حرکت انگشت از چپ به راست می توانید
                ۱.آهنگ پلی/پاس کنید.
                ۲.برید آهنگ قبلی/بعدی
                ۳.نور صفحه را کم/زیاد کنید.
                ۴.صدا زیاد/کم کنید.
                ۵.قفل کردن چرخش صفحه.

و دکمه ای که تا به الان برای قفل کردن چرخش صفحه بوده تبدیل میشود به دکمه ای برای قطع کردن صدا.
                ویرایش توسط salar : https://i-phone.ir/forums/member/356-salar در ساعت 31-12-2010, 01:06 PM

نظر

یک ترفند خیلی جالب که به درد خودم خیلی می خوره میگم تا دوستان هم فیض ببرند اگه voice over رو توی ستینگ فعال کرده باشین می تونین با سه بار زدن سه انگشتتون نمایشگر را بدون قفل کردن خاموش کنین! یه کاربردش اینه که می خواین یه فیلم صداش کار بکنه اما نیاز به تصویر ندارین و اینجوری توی شارژ هم صرفه جویی م یکنین !!!!!!

نظر

یه ترفند حیاتی در اینترنت برای دوستانی که اطلاع ندارند در صفحات وبی که یک قسمت رو باید بالا و پایین کنی اما با حرکت دادن انگشتتون کل صفحه جابجا می شه باید از دو انگشتتون که به هم چسبیده اند استفاده کنی و اون قسمت را جابجا کنی !!!
                    اگر منظورمو متوجه نشدین دو تا توضیح براتون می دم:
                    ۱- منظورم اون قسمتاییه که توی کامپیوتر با جابجا کردن اسکرول جابجا می شن.
                    ۲- یه نمونه از این صفحات توی لینک مقابله که عکسای مجلس مشروطه همشون دیده نمی شن و باید با جابجا کردن دو انگششتون اون قسمت رو بالا و پایین کنین... http://parliran.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=2919

نظر

امنیت آیپد

تجربه ای امنیتی
                      اگر به آیپد رمز عبور بدهید ، هنگام زدن رمز برای ورود به آیپد در صورت ۳ بار اشتباه زدن آیپد به مدت ۱ دقیقه قفل شده و اجازه هیچ کاری به شما نمی دهد. بعد از یک دقیقه شما این بار فقط برای ۱ دفعه فرصت دارید رمز صحیح را امتحان کنید و در صورت اشتباه زدن رمز این بار آیپد برای مدت زمان ۵ دقیقه قفل می شود. ! . !
                      این روند ادامه دارد و با هربار اشتباه زدن رمز آیپد برای ۱۵ ، ۴۵ و ... دقیقه قفل می شود.
                      پس در انتخاب رمز عبور دقت لازم را داشته باشید.
                      همچنین یک گزینه در قسمت امنیت دارد که اگر فعالش کرده باشید با ۱۰ بار اشتباه زدن رمز دستگاه تمامی اطلاعات را حذف می کند!!!

پس حواستون جمع مسائل امنیتی آیپد باشه. ! .

نظر

با سلام
                        اگر میشه یک ترفندی هم برای کلیک روی متن بگین!!
                        مثلا گاهی اوقات من آدرس سایت www.i-phome.ir رو در آدرس بار سافاری وارد میکنم، بعدش میخوام m رو پاک کنم و جاش n بنویسم ولی هر چی روی نوشته با انگشت میزنم، نشانگر بعد از m قرار نمیگیره!!!
                        نمیشه راحت تر روی متن جلو و عقب رفت؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                          با سلام
                          اگر میشه یک ترفندی هم برای کلیک روی متن بگین!!
                          مثلا گاهی اوقات من آدرس سایت www.i-phome.ir رو در آدرس بار سافاری وارد میکنم، بعدش میخوام m رو پاک کنم و جاش n بنویسم ولی هر چی روی نوشته با انگشت میزنم، نشانگر بعد از m قرار نمیگیره!!!
                          نمیشه راحت تر روی متن جلو و عقب رفت؟؟؟
                          برای این کار کافی است انگشتتون رو یه ثانیه روی اون قسمت نگه دارید بعد با ذره بینی که میاد می تونید براحتی بین حروف جابجا شین. :d 

نظر

نوشته اصلی توسط saghiemeikade نمایش پست ها
                            تجربه ای امنیتی
                            اگر به آیپد رمز عبور بدهید ، هنگام زدن رمز برای ورود به آیپد در صورت ۳ بار اشتباه زدن آیپد به مدت ۱ دقیقه قفل شده و اجازه هیچ کاری به شما نمی دهد. بعد از یک دقیقه شما این بار فقط برای ۱ دفعه فرصت دارید رمز صحیح را امتحان کنید و در صورت اشتباه زدن رمز این بار آیپد برای مدت زمان ۵ دقیقه قفل می شود. ! . !
                            این روند ادامه دارد و با هربار اشتباه زدن رمز آیپد برای ۱۵ ، ۴۵ و ... دقیقه قفل می شود.
                            پس در انتخاب رمز عبور دقت لازم را داشته باشید.
                            همچنین یک گزینه در قسمت امنیت دارد که اگر فعالش کرده باشید با ۱۰ بار اشتباه زدن رمز دستگاه تمامی اطلاعات را حذف می کند!!!

پس حواستون جمع مسائل امنیتی آیپد باشه. ! .

ممنون اطلاعات عالي بود
                            مي خواهم من هم يه تجربه امنيتي اضافه كنم، فقط شرمنده كه هنوز كيبورد ايبد ام عربي است
                            حتما بريد apple id بسازيد و در سايت www.me.com عضو شويد كه اكه ايبدتون دزديده شد بتونين از اونجا بيداش كنين يا اطلاعاتشو باك كنين يا روش بيقام بنويسيد و اهنكم مي زنه اكه تو خونه خودتون كمش كردين
                            جون من macbook pro ام رو كه ١ ماه بود خريده بودم ازم دزديدن و بليس هم كفت نميشه از رو سريال نامبر بيكيري كنيم جون ايران تحريم است
                            بس حتما ايبد ٣جي هم بخريد تا واسه بيدا كردنش نياز نباشه اقا يا خانم دزد به نت وصل باشه 

نظر

سلام
                              دوستان همه چي رو گفتن ، جز يه مطلب
                              وقتي دارين با يه برنامه كار ميكنين ( هر چي مي تونه باشه ) ، اگر 2 بار home رو بزنين ، يه صفحه باز ميشه كه ميتونين بين برنامه ها يوئيچ كنين و يه برنامه ديگه باز كنين و برنامه قبلي در بك باز باشه.
                              و اگه خواستين دوباره رو برنامه قبلي برگردين home رو دوباره 2 بار بزنين و برنامه قبلي رو انتخاب كنين

نظر

نوشته اصلی توسط vivanews نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان همه چي رو گفتن ، جز يه مطلب
                                وقتي دارين با يه برنامه كار ميكنين ( هر چي مي تونه باشه ) ، اگر 2 بار home رو بزنين ، يه صفحه باز ميشه كه ميتونين بين برنامه ها يوئيچ كنين و يه برنامه ديگه باز كنين و برنامه قبلي در بك باز باشه.
                                و اگه خواستين دوباره رو برنامه قبلي برگردين home رو دوباره 2 بار بزنين و برنامه قبلي رو انتخاب كنين
                                به اين قابليت ميگن مولتي تسكينگ و فقط در ورژن هاي 4 به بالا به صورت پيش فرض موجوده
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X