اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن اینترنت Tethering

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش فعال کردن اینترنت Tethering

سلام خدمت همه ی دوستان
    همه ی شما حتما می دونید که ایفون امکانی داره که شما به وسیله ی اون می تونید از اینترنت سیم کارت خودتون از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل بشید که البته این سرویس هم فقط در صورت ارائه توسط اپراتوری که با اپل قرارداد داره امکان پذیره
    پس ما هم که بیکار نمیشینم و اینم مثل همه چیز دورش میزنیم
    من تو خیلی از سایت ها سرچ کردم تو سایت های فارسی که چیزی نیود تو خارجی هام که واسه ورژن 3.1.2 کار نمیکرد خلاصه پیدا کردیم اما مرحل کار:
    1- حتما باید به ورژن 3.1.2 آپدیت و جیل کرده باشین که سایدیا رو داشته باشین
    2- به سایدیا میرین و برنامه MyWi رو میگردین در ضمن این برنامه ROCKAPP رو هم نصب می کنه
    3- برنامه ROCKAPP رو باز می کنید و یک اکانت ایجاد می کنید
    4- بعد از ساین این کردن گوشی رو یک بار ریستارت می کنید
    5-برنامه MyWi رو اجرا می کنید و USB/Bluetooth tethering رو on می کنید
    6- بعد به مسیر Settings->General->Network->Internet Tethering میرید و اون رو هم روشن (on ) می کنید
    7- مرحله ی اخر هم که با اتصال به کامپیوتر میتونید از EDGE ایرانسل براحتی استفاده کنید
    امیدوارم که این آموزش مفید بوده باشه

مراحل کار به صورت تصویری

نظر

ادامه

نظر

در ضمن اگر مشکلی داشتید مطرح فرمایید

نظر

میشه از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد و با گوشی به اینترنت وصل شد(البته با usb )؟؟؟؟

نظر

نه دوسا عزیز این قابلیت برای اتصال به اینترنت آیفون از طریق وایفای و usb هست که با برنامه MyWi حتی می تونید یک اکسس پوینت تو آیفنتون ایجاد کنید که می تونید اینترنت بیسیم بدید

نظر

ایا در ورژن ۳.۱.۳ ایفون ۲جی هم میشه نصب کرد

نظر

من mywiنصب کرده ام اما وقتی باز میکنی فرمت صفحه به شکلی نیست که ساین این داشته باشد ویا craete new rock id داشته باشد
                متشکر میشم که بیشتر راهنمایی کنید

نظر

اول باید بری توی network و cellular data رو on کنی . قدم یعدی اینه که برنامه mywi رو باز کنی و از اون بالا ایکن کابل usb رو انتخاب کنی و بعد گزینه mywi usb رو on کنی . نکته قبلش حتما باید آیفن رو با کابل به کامپیوتر وصل کنی .

نظر

تو iOS5 قسمتی Personal Hotspot فقط لود می کنه اما باز نمی شه.
                    کسی می دونه جریان چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
                      تو ios5 قسمتی personal hotspot فقط لود می کنه اما باز نمی شه.
                      کسی می دونه جریان چیه؟
                      دوست عزیز من فعال هم کردم کارهم میکنه

نظر

این personal hotspot کجای ios5است من پیدا نکردم

نظر

من برنامه pdanet رو به شما معرفي ميكنم.كه ميتونيد با اينترنت سيم كارت هم به صورت وايرلس هم كابل usb به كامپيوتر متصل بشين.
                          برنامه pdanet رو از سيديا نصب كنيد و cellular data و wireless گوشي رو روشن كنيد و از كامپيوتر به وايرلس گوشي وصل بشين.اما براي ارتباط كابلي بايد برنامه pdanet desktop را هم روي كامپيوتر نصب كنين.كار باهاش خيلي راحته.اگه كسي سؤالي داشت در خدمتم
                          ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 05-11-2011, 10:56 PM

نظر

سلام دوستان. شرمنده كه سوال نا مربوط ميپرسم. من خطم ايرانسله ولي gprs كار نميكنه. ميشه راحتماييم كنيد. ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اینترنت

سلام
                              من چطور میتونم به اینترنت همراه اول وصل بشم . Gprs رو فعال کردم ولی بازم نمیتونم.

نظر

صبر کنید ..
                              X