اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه iHome يه برنامه كاربردي ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه iHome يه برنامه كاربردي ...

اگر ميخواهيد قدرت تاچ اسكريني كه ازش استفاده ميكنيد رو ببنيد و ببنيد كه ميشد اين گوشي حتي بدون دكمه Home باشه ؛ كه اپل اين كار رو نكرد ولي چيني ها اين برنامه رو ساختند و به خوبي هم كار ميكنه ...

• مكان براي لمس و استفاده از برنامه قسمت اسم برنامه ها در قسمت Dock هستش ...
    • علامت اينكه يك Command از Command هاي iHome اجراء شده يك هست كه اين نوار رنگش به رنگ زرد تغيير ميكنه ...

سايت اصلي اين برنامه ...

قابليتهاشو در اين ويدئو ببينيد ...

توضيحات سازنده :
    • اسلايد كوتاه به چپ : از ديالوگ باكس جاري خارج بشيد
    • اسلايد بلند به چپ : خارج شدن كلي از برنامه فعلي
    • اسلايد كوتاه به راست : منوي Power رو باز ميكنه كه شامل Lock, respring, reboot, power off
    • اسلايد بلند به راست : قفل كردن صفحه
    • اسلايد بلند 5 ثانيه اي : بازكردن ShortCut ها

روش نصب :
    • داشتن Mobile Substrate ( با نصب WinterBoard , Mysms و يا ireal sms نصب ميشه )
    • فايل ضميمه زيپ زير رو دانلود كنيد و Extract كنيد .
    • حالا iHome.dylib رو در آدرس زير كپي كنيد :
      کد:
      / Library / MobileSubstrate / DynamicLibraries
    • Respring و يا reboot كنيد و از برنامه لذت ببريد ...

نكته : اين برنامه فقط براي 2.2 هستش و گارانتي نميكنم كه براي 2.2.1 هم كار كنه ؛ اگر گوشيتون به مشكل خورد من مقصر نيستم ...

براي حذف هم همون فايل رو از شاخه اي كه ريختيد پاك كنيد و Restart ...

iHome رو از زير بگيريد ...
    ( پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنيد ، ضرر نميكنيد ... )

سلام
    کارهایی که گفتین انجام دادم اما موفق به اجرای برنامه نشدم ... میشه بیشتر توضیح بدین

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
      سلام
      کارهایی که گفتین انجام دادم اما موفق به اجرای برنامه نشدم ... میشه بیشتر توضیح بدین
      قرار نيست چيزي نصب بشه قراره فقط يك قابليت اضافه بشه شما بعد از اينكه كارهاي بالا رو انجام داديد حالا انگشتتون رو روي Dock فقط جايي كه اسم برنامه ها هست بكشيد دقيقا اين قسمت :

به رنگ قسمت Dock دقت كن ...

رنگش ميشه زرد حالا با هر كدوم از حركات بالا دستورات گفته شده رو انجام ميده ؛ اگر ويدئو رو ببيني كاملا متوجه ميشيد دوست عزيز ... :09:

نظر

آقا خیلی ممنون

کار کرد

فقط لازم بود پرمیشنش رو 755 بکنم

نظر

من دیشب روی ۲.۲.۱ امتحان کردم راحت کار کرد و هیچ مشکلی نداشت...

نظر

فوق العاده بود
            ویدئوشو دیدم کف کردم !
            فکر کنم دیگه دکمه Power و Home هم نداشته باشیم مشکلی پیش نیاد
            فوق العاده هنوز تو کفم ! :5:

نظر

منم ریختم خیلی جالب بود ولی هنوز نمیشه دکمه home رو بزاریم کنار آخه وقتی که گوشی قفله باید با یه دکمه بازش کرد جون touch گوشی کار نمیکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط sady نمایش پست ها
                منم ریختم خیلی جالب بود ولی هنوز نمیشه دکمه home رو بزاریم کنار آخه وقتی که گوشی قفله باید با یه دکمه بازش کرد جون touch گوشی کار نمیکنه .
                با دکمه Power ميشه صفحه رو کار انداخت، پس اون مهم نيست.. ولی برای Restart نياز به دکمه Home داريم حتماً

نظر

ihome_1.2.pxl

http://www.ir-iphone.ir/forums/threa...html#post12068

نظر

ihome

چرا توسیدیا نمیتونم پیداش کنم؟قبلا بود
                    سورسی داره؟

نظر

این برنامه خیلی وقته که روی سیدیا هستش و من تقریبا" 2 ماه پیش نصبش کردم و خوب بود اما در برنامه هایی که میخواستم از کیبرد استفاده کنم کلیدهای پاین رو به خوبی نمیشه لمس کرد و میره رو iHome و به همین دلیل پاکش کردم .
                      به نظرم باید جاشو عوض کنن و یا اینکه از طرق دیگه ای بهش دسترسی پیدا کرد.

نظر

کسی نیست سورس ihome رو معرفی کنه؟فبلا رو سیدیا بودش اما الان

نظر

نوشته اصلی توسط Taraneh نمایش پست ها
                          کسی نیست سورس ihome رو معرفی کنه؟فبلا رو سیدیا بودش اما الان
                          سورس ispazio آدرس http://www.ispaziorepo.com/cydia/apt

دربخش System ورژن iHome 0.3.1

نظر

نوشته اصلی توسط naen نمایش پست ها
                            این برنامه خیلی وقته که روی سیدیا هستش و من تقریبا" 2 ماه پیش نصبش کردم و خوب بود اما در برنامه هایی که میخواستم از کیبرد استفاده کنم کلیدهای پاین رو به خوبی نمیشه لمس کرد و میره رو iHome و به همین دلیل پاکش کردم .
                            به نظرم باید جاشو عوض کنن و یا اینکه از طرق دیگه ای بهش دسترسی پیدا کرد.

شما دوست عزیز ورژن iHome 0.3.1 را نصب کنید .پس از نصب به راحتی نوارزرد رنگ مربوط به iHome را با انگشت لمس و به سمت بالای صفحه آیفون بکشید .اگه درست انجام بدید خواهید دیدکه یه نوار سفید به سمت بالا منتقل خواهدشد و تمام , دیگه بقیه داستان ,,,,

نظر

که چی نیم ساعت باید فکر بکنیم که چی کار کنیم تا فلان شه همین دکمهی هوم خودش نعمته!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X