اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه iHome يه برنامه كاربردي ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mchpour نمایش پست ها
    شما دوست عزیز ورژن ihome 0.3.1 را نصب کنید .پس از نصب به راحتی نوارزرد رنگ مربوط به ihome را با انگشت لمس و به سمت بالای صفحه آیفون بکشید .اگه درست انجام بدید خواهید دیدکه یه نوار سفید به سمت بالا منتقل خواهدشد و تمام , دیگه بقیه داستان ,,,,
    دوست عزیز کاملا" در جریان هستم با کاربرد این برنامه . نکته ای که بنده به اون اشاره کرده بودم این بود که : زمانی که میخواهید از کیبرد برای تایپ استفاده کنید , دکمه های پایینی از جمله اسپیس یا همان فاصله به راحتی نمیشه لمسشون کرد به خاطر همون نوار زرد رنگ و کسانی که از کیبرد زیاد استفاده میکنن مشکل دارن.
    این چیزی که من میگم زمانی میفهمین که از کیبرد به خوبی استفاده کنید برای تایپ اس ام اس یا غیره.

نظر

نوشته اصلی توسط naen نمایش پست ها
      دوست عزیز کاملا" در جریان هستم با کاربرد این برنامه . نکته ای که بنده به اون اشاره کرده بودم این بود که : زمانی که میخواهید از کیبرد برای تایپ استفاده کنید , دکمه های پایینی از جمله اسپیس یا همان فاصله به راحتی نمیشه لمسشون کرد به خاطر همون نوار زرد رنگ و کسانی که از کیبرد زیاد استفاده میکنن مشکل دارن.
      این چیزی که من میگم زمانی میفهمین که از کیبرد به خوبی استفاده کنید برای تایپ اس ام اس یا غیره.
      با احترام به نظر شما
      من هیچ مشکلی با این برنامه ندارم و اتفاقا با کیبورد هم خیلی سر و کله میزنم
      کمی دقت می خواد.خیلی کم

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
        که چی نیم ساعت باید فکر بکنیم که چی کار کنیم تا فلان شه همین دکمهی هوم خودش نعمته!!!!
        شما درست میگی ولی اگه خدایی نکرده مثل من بدبخت دکمه پاور گوشیت سوخت ارزش این برنامه رو میفهمی.
        من الان دو ماه بدون دکمه پاور دارم با گوشیم کار میکنم.فعلا وقت نکردم عوضش کنم.
        واقعا از اونی که این برنامه رو درست کرده سپاسگذارم

نظر

منظور من هم از انجام کارهای بالا این بود که بخش اکتیو iHome را از نوار StatusBar پایین به StatusBar بالا ی صفحه آیفون منتقل کنید و بدون هیچ مزاحمت از کیبرد استفاده کنید .
          موفق باشید!

نظر

سورس ispazio آدرس http://www.ispaziorepo.com/cydia/apt

دربخش System ورژن iHome 0.3.1
            دوست عزیز این سورس رو اد کردم اما خبری از این برنامه نیست
            کسی سورس دیگه ای سراغ نداره

نظر

منظور من هم از انجام کارهای بالا این بود که بخش اکتیو iHome را از نوار StatusBar پایین به StatusBar بالا ی صفحه آیفون منتقل کنید و بدون هیچ مزاحمت از کیبرد استفاده کنید .
              موفق باشید!
              کاملا" درسته و تمام این نکاتی که من به اون اشاره کردم راجع به همون اولین ورژن iHome بود .
              داشتم تو سیدیا میگشتم که برنامه ای به نام mQuickDo دیدم که دقیقا" کار iHome رو انجام میده و بسیار جالبه.
              و اون مشکلاتی که قبلا" اشاره کرده بودم بهش هم نداره حتی زمانی که صفحه زرد رنگ در پایین باشه.
              علاوه بر اون امکانات برنامه های مهم رو نیز در دسترس قرار میده . به عنوان مثال چندتا از برنامه ها رو در صفحه لوک اسکرینتون میتونید قرار بدین.
              ویرایش توسط naen : https://i-phone.ir/forums/member/176-naen در ساعت 17-05-2009, 10:35 PM

نظر

کاملا" درسته و تمام این نکاتی که من به اون اشاره کردم راجع به همون اولین ورژن iHome بود .
                داشتم تو سیدیا میگشتم که برنامه ای به نام mQuickDo دیدم که دقیقا" کار iHome رو انجام میده و بسیار جالبه.
                و اون مشکلاتی که قبلا" اشاره کرده بودم بهش هم نداره حتی زمانی که صفحه زرد رنگ در پایین باشه.
                علاوه بر اون امکانات برنامه های مهم رو نیز در دسترس قرار میده . به عنوان مثال چندتا از برنامه ها رو در صفحه لوک اسکرینتون میتونید قرار بدین.
                داداش ما ریختیم خیلیم عالی بو بعد از چند روز از کار افتادو ریجیستر کد می خواد؟؟؟؟
                این جا چه کمکی به ما می کنی؟؟؟من از شما سپاس گزارم؟؟؟

نظر

از این جا کرک رو بگیر
                  RapidShare: Easy Filehosting

نظر

آقا من دكمه پاور گوشيم از كار افتاده ميخوام ريستور كنم ولي نميدونم موقع جيلبريك چطور گوشيو ببرم به dfu اگه ميشه راهنماييم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
                      آقا من دكمه پاور گوشيم از كار افتاده ميخوام ريستور كنم ولي نميدونم موقع جيلبريك چطور گوشيو ببرم به dfu اگه ميشه راهنماييم كنيد
                      جور دیگه ای من سراغ ندارم!

عزیز این سوال شما بیشتر مربوط میشه به بخش سخت افزاری. لطفا اونجا مطرح کن.

نظر

براي 3gs و فرم ور 3.0 و 3.1 هم هست و كار ميكنه؟
                        ویرایش توسط lord_voldmort : https://i-phone.ir/forums/member/9716-lord_voldmort در ساعت 28-10-2009, 12:06 AM

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید اقا ممنون مشیم کمکم کنید
                          مشکل من این است که دکمه home خراب شده ورژن گوشیمم 3.1.2 هست میخاستم ببینم فایلی یا نرم افزار هست براش که کاره اونو انجام بده ؟ممنون مشم واقعا گوشیمم ایفن 2g ????
                          ویرایش توسط kkiiaa : https://i-phone.ir/forums/member/3401-kkiiaa در ساعت 25-07-2010, 01:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kkiiaa نمایش پست ها
                            با عرض سلام و خسته نباشید اقا ممنون مشیم کمکم کنید
                            مشکل من این است که دکمه home خراب شده ورژن گوشیمم 3.1.2 هست میخاستم ببینم فایلی یا نرم افزار هست براش که کاره اونو انجام بده ؟ممنون مشم واقعا گوشیمم ایفن 2g ????

برنامه QuickDo رو از سورس xSellize نصب کن مثه توووووووپ کار میکنه

iHome رو بیخیال شو

نظر

مشابه این کارها رو برنامه Activator هم انجام میده که قابلیتهای تنظیم خیلی زیادی رو هم داره و کلا انعطاف پذیریش عالیه.
                              می تونید از سیدیا دانلود و امتحانش کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X