اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزشی برای از بین رفتن گرده هایی که زیر صفحه نمایش رفتند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shining نمایش پست ها
    شما یه رابط هدست از بشیر یا شایان بگیر . بعد برو یه هدست creative یا logitech با کیفیت بخر.
    حالشو ببر .
    نه من همین سفید آیفنو دوست دارم.

نظر

سلام
      من هم یک هفته ای هست که دچار مشکل گرد و خاک شدم
      اگه دقت بکنین و جلوی نور خورشید بگیرین لکه سایه داره و سایه اون روی تاچ آیفون می افته یعنی فاصله بین شیشه و تاچ وجود داره
      حالا یکی راهکار نشون بده!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط aliasadi نمایش پست ها
        سلام
        من هم یک هفته ای هست که دچار مشکل گرد و خاک شدم
        اگه دقت بکنین و جلوی نور خورشید بگیرین لکه سایه داره و سایه اون روی تاچ آیفون می افته یعنی فاصله بین شیشه و تاچ وجود داره
        حالا یکی راهکار نشون بده!!!!!
        برو تو آفتاب فوتش کن پاک می شه lol
        شوخی کردم.

نظر

منم همین مشکل رو دارم اعصابم رو خراب کرده من فکر میکنم بخاطر الکتریسیته ی ساکن این غبار ها زیرش میره فکر کنم اگه یه میدان مغاطیسیه قویتر رو نزدیکش کنیم بشه گرد و غبار ها رو بگوشه ایی هدایت کنیم.میدونم در لنز دوربینهای عکاسی حرفه ایی یه همچین کاری میکنن

نظر

نوشته اصلی توسط aab_lamboo نمایش پست ها
            منم همین مشکل رو دارم اعصابم رو خراب کرده من فکر میکنم بخاطر الکتریسیته ی ساکن این غبار ها زیرش میره فکر کنم اگه یه میدان مغاطیسیه قویتر رو نزدیکش کنیم بشه گرد و غبار ها رو بگوشه ایی هدایت کنیم.میدونم در لنز دوربینهای عکاسی حرفه ایی یه همچین کاری میکنن
            جدی؟

خوب من اصلا نمیدونستم که با این کار میشه بکشیم به گوشه ها.

شما که اطلاعات داری یه آمار بگیر ببین چطوریه تا ما هم تست کنیم و انشالله جواب بگیریم...
            منتظر خبرتون هستیم...

نظر

اولا که الکتریسیته ی ساکن چه ربطی به میدانه مغناطیسی یا الکترومغناطیسی داره؟؟؟؟
              دوما که اون میدان رو از کجا میاری؟؟؟؟؟؟؟
              اهنربا؟؟؟؟؟
              خب ذراته گرد و خاک که به اهنربا واکنش نشون نمیدن.میدانه مغناطیسی قویتر میزنه بابایه ال سی دی در میاره. شما یک اهنربا رو ببر جلویه تلویزیون یا ال سی دی .ببین چی میشه.
              اون دوربین ها هم
              نکنید همچین کاری.
              تا اونجاییم که میدون اون لنز ها یک ویبراتو دارن که لنز رو تکون میده و یک قطعه که نیرویه الکترسیته ساکن ر درست میکنه اونا رو که تو فضایه بینه لنز و
              ای سی عکس برداری معلقا جذب میکنه.
              بهترین راه اینه که کسایی که روز اول میخرن باز کنن گوشی رو و منافذ درو ه السی رو با چسب نواری بزنن کپ کنن.یا اون قسمته سمته چپ که یکم فاصله دارن

برا پاک کردنش چرا ال سی دی تاچ رو باز نمکنید و با دستماله نرم تمیز کنید؟؟
              ویرایش توسط elvis presley : https://i-phone.ir/forums/member/305-elvis-presley در ساعت 16-01-2009, 03:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط elvis presley نمایش پست ها
                اولا که الکتریسیته ی ساکن چه ربطی به میدانه مغناطیسی یا الکترومغناطیسی داره؟؟؟؟
                دوما که اون میدان رو از کجا میاری؟؟؟؟؟؟؟
                اهنربا؟؟؟؟؟
                خب ذراته گرد و خاک که به اهنربا واکنش نشون نمیدن.میدانه مغناطیسی قویتر میزنه بابایه ال سی دی در میاره. شما یک اهنربا رو ببر جلویه تلویزیون یا ال سی دی .ببین چی میشه.
                اون دوربین ها هم
                نکنید همچین کاری.
                تا اونجاییم که میدون اون لنز ها یک ویبراتو دارن که لنز رو تکون میده و یک قطعه که نیرویه الکترسیته ساکن ر درست میکنه اونا رو که تو فضایه بینه لنز و
                ای سی عکس برداری معلقا جذب میکنه.
                بهترین راه اینه که کسایی که روز اول میخرن باز کنن گوشی رو و منافذ درو ه السی رو با چسب نواری بزنن کپ کنن.یا اون قسمته سمته چپ که یکم فاصله دارن

برا پاک کردنش چرا ال سی دی تاچ رو باز نمکنید و با دستماله نرم تمیز کنید؟؟
                باز کردنش مگه به این راحتیه که شما میگی؟؟؟
                مال من یه گرده خیلی بزرگ رفته که اعصابم رو خورد میکنه.همش تو چشمه...

نظر

بابا کاری نداره.
                  اینقدر سخت نگیر.
                  اگه میخوای تا با عکس برات بذارم.

نظر

البته اگر این کار کنی که خیلی حال دادی.

ببین من عکسای باز کردنش رو دارم اما برای باز کردن lcd نیست.شما برای lcd رو بزار...

نظر

کاری نداره .کناره ال سی دی چند تا پیچه ریزه. باز شون کن.

نظر

نظر

نمیدونم باز کنم یا نه...

خیلی دوست دارم باز کنم اون گرده بزرگه رو بردارم.اخه خیلی بزرگه.اما میترسم خراب کنم...
                          عکس دقیق تر هم داری؟

نظر

اولا من نگفتم اهنربا منظورم یه میدان الکتریسته ساکن بود مثلا اگه یه جسم پلاستیکی رو به پشم شیشه مالش بدید میشه اونرو ایجاد کرد ولی باید قوی باشه اونقدر که از شیشه عبور کنه.این یه طرحه و من نگفتم میشه یا نمیشه.
                            ثانیا باز کردن lcd یه داستانه بستنش یه یا داستان دیگه.اصلا به صلاح نیست برای دو تا غبار بی ارزش این ریسک رو بکنیم.کافیه حین بازو بسته کردن یکی از کابلها اسیب ببینه.فاجعه درست میشه
                            ثالثا فاصله سمت چپ گوشی دیگه چیه.

نظر

بعد باز کنم راهی هستش که اون درزا رو حسابی بگیرم تا دوباره گرده خاک نره؟؟؟نکنه پیچاش کمی سفت نیست که لاش بازه؟؟؟

نظر

بابا شما ها خیلی ترسویین.
                                کابلش که دستمال کاغذی نیست پاره شه.تازه کابله تاچ و ال سی دی که بهم نچسبیده بخوای نگران باشی.
                                انعطاف پذیری ش زیاده.
                                حالا خود دانی .
                                میگردم اگه پیدا کردم میذارم. اولیه که خوبه.

نظر

صبر کنید ..
                                X