اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزشی برای از بین رفتن گرده هایی که زیر صفحه نمایش رفتند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چرا برو 1500 بده یه پروتگتور دیگه بخر!

ضمنآ من تا الان 60 تا iphone هم معمولی هم 3G دیدم حتی یه دونشم خاک زیرش نرفته مال شما حتمآ قبلآ باز شده که اینطوریه وگرنه گوشی خودمو هم خاموش هم روشن تست کردم هیچ مشکلی نداشت همچنین گوشی دوستام . شاید اونجا گردو خاک زیاده

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      چرا برو 1500 بده یه پروتگتور دیگه بخر!

ضمنآ من تا الان 60 تا iphone هم معمولی هم 3G دیدم حتی یه دونشم خاک زیرش نرفته مال شما حتمآ قبلآ باز شده که اینطوریه وگرنه گوشی خودمو هم خاموش هم روشن تست کردم هیچ مشکلی نداشت همچنین گوشی دوستام . شاید اونجا گردو خاک زیاده

راستی پس چرا از من 10 تومن گرفت برا screen protector؟ ارزون شده؟

دوست عزيز در دادن پست دقت كنيد ...
      ok
      ویرایش توسط ikkunaprincessa : https://i-phone.ir/forums/member/265-ikaprincessa در ساعت 25-12-2008, 01:39 PM

نظر

والا من تاحالا 4 تا خریدم ارزونترینش 1500 بوده گرونترینش 2 تومن همشونم مثل همند و جنسشونم خیلی خوب بود

نظر

من هم خودم ایپاد تاچ جدید داشتم و هم از نو قدیمی ولی همچین چیزی رو در مورده ایفون تا حالا ندیم ولی یک مورد رو در hi-phone دیدم من حتی جلوی نورم گرفنم ولی همچین چیزی ندیدم خدایی نکرده ایفون که 7610 یا n70 که نیست!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
            والا من تاحالا 4 تا خریدم ارزونترینش 1500 بوده گرونترینش 2 تومن همشونم مثل همند و جنسشونم خیلی خوب بود
            شاید پارسال تا حالا ارزون شده. یا اینکه مثل همه چیزای دیگه به خانوما گرون می دن.

نظر

نوشته اصلی توسط ikkunaprincessa نمایش پست ها
              شاید پارسال تا حالا ارزون شده. یا اینکه مثل همه چیزای دیگه به خانوما گرون می دن.
              چرا از Invisible Shield استفاده نميكنيد ؟؟؟
              هم پشت رو ميگيره و هم جلو و مقاومت بالايي داره و همچنين چسبندگي فوق العاده اي داره

www.Zagg.com

نظر

این رو میدونم که مشکل از من نیست این 3ومین دستگاهم هست که اینجوری شده تا n96 هم که خریدم همینجوری شده بود اون توی 2 روز اینجوری شد...

اما مطمئن هستم مال شما هم رفته شما با دقت نگاه نکردید من این رو مطمئنم تازه اصلا بگیم برای من اینجا کردن تو پاچم برای دوستم که آیفون 3 جیش رو از سویس آورد چی؟
                برای اون چرا رفته؟
                نمیدونم شاید از منطقه باشه دوستان.من جمشیدیم.که اینم اهتمالش کم نیست اما اگر این باشه خیلی باید مشکل مسخره ای باشه که بخاطر منطقه زیر صفحه گوشی گرد و خاک میره...

نظر

شاید پارسال تا حالا ارزون شده. یا اینکه مثل همه چیزای دیگه به خانوما گرون می دن
                  آره خوب اونموقع جنس اصلیش بود گرون بود الان چین زده همشو واسه همین ارزونه

نظر

نوشته اصلی توسط RealUnknown نمایش پست ها
                    چرا از Invisible Shield استفاده نميكنيد ؟؟؟
                    هم پشت رو ميگيره و هم جلو و مقاومت بالايي داره و همچنين چسبندگي فوق العاده اي داره

www.Zagg.com
                    Invisible Shield چیه؟ ندیده تا حالا. پایتخت داره؟ از این قاب سیلیکن ها بهتره؟ آخه من هی می زنم زمین گوشیرو .

نظر

invisible shield چیه؟ ندیده تا حالا. پایتخت داره؟ از این قاب سیلیکن ها بهتره؟ آخه من هی می زنم زمین گوشیرو .
                      از قاب سيليكون بهتر نيست چون از ضربه جلوگيري نميكنه اما يه محافظ هستش كه ديده نميشه و رو گوشيت خش نميوفته ؛ من تو
                      پايتخت براي 2g رو ديدم ، خودتون يه سر بزنيد ...

به سايت زير سر بزن ...

www.zagg.com
                      ویرایش توسط RealUnknown : https://i-phone.ir/forums/member/63-realunknown در ساعت 26-12-2008, 03:14 PM

نظر

الان مشکل من اینه که زیر صفحه گرده رفته...
                        من با روش کاری ندارم...

نظر

نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
                          از قاب سيليكون بهتر نيست چون از ضربه جلوگيري نميكنه اما يه محافظ هستش كه ديده نميشه و رو گوشيت خش نميوفته ؛ من تو
                          پايتخت براي 2g رو ديدم ، خودتون يه سر بزنيد ...

به سايت زير سر بزن ...

www.zagg.com
                          دیدم. باحاله می شه اینو بذارم روشم سیلیکن فکر کنم. حالا یه سر می رم پایتخت اگه امروز باز باشه.
                          منم 2g دارم.
                          ویرایش توسط ikkunaprincessa : https://i-phone.ir/forums/member/265-ikaprincessa در ساعت 26-12-2008, 04:23 PM

نظر

دیدم. باحاله می شه اینو بذارم روشم سیلیکن فکر کنم. حالا یه سر می رم پایتخت اگه امروز باز باشه.
                            منم 2g دارم.
                            وقت نذار چون امروز نيستن تازه بهت چون خانمي دوباره گرون ندن ...
                            قيمتش هم 25 هزار تومن هستش ... و يك مغازه تو همكف بيشتر نداره الكي نگرد ...
                            در ضمن بله Invisible Shield اونقدر ضخيم نيست و از روش ميتوني از سيليكوني استفاده كني ...
                            ویرایش توسط RealUnknown : https://i-phone.ir/forums/member/63-realunknown در ساعت 26-12-2008, 04:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
                              وقت نذار چون امروز نيستن تازه بهت چون خانمي دوباره گرون ندن ...
                              قيمتش هم 25 هزار تومن هستش ... و يك مغازه تو همكف بيشتر نداره الكي نگرد ...
                              در ضمن بله invisible shield اونقدر ضخيم نيست و از روش ميتوني از سيليكوني استفاده كني ...
                              آره رفتم تعطیل بود. دوباره باید برم. یه هرفونم بهم انداختن به اسم اوریجینال الان همش تیکه تیکه شده سیمش

نظر

آره رفتم تعطیل بود. دوباره باید برم. یه هرفونم بهم انداختن به اسم اوریجینال الان همش تیکه تیکه شده سیمش
                                شما یه رابط هدست از بشیر یا شایان بگیر . بعد برو یه هدست creative یا logitech با کیفیت بخر.
                                حالشو ببر .

نظر

صبر کنید ..
                                X