اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برسی Iphone Os 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط a_tabaei نمایش پست ها
    آیپاد 3g چی کامل ساپورت میشه

آيپاد 3g جديدترين محصوله اپله از ايفون 3gs هم جديدتره بايد هم ساپورت بشه

نظر

فريمور رو نريزيد صبر كنيد گروهاي هكر نظرشون رو اعلام كنند

نظر

visarrasiv جان گل میتونی این عکس پیشفرض os4,0 رو گیر بیاری؟
        اورجینالش؟

نظر

نوشته اصلی توسط visarrasiv
          عزیزان میتونند از سایت اپل و در 3 کیفیت مراسم دیشب رو ببینند !
          apple - quicktime - april 2010 apple special event
          یه جا با کیفیت مناسبشو بی زحمت آپلود کن ما هم بیبینیم

نظر

یافتمش خودم
            مرسی

نظر

با سلام خدمت همه و تشکر از دوستان تحریریه و روزبه و سهیل عزیز بابت کاور زنده ی کنفرانس دیشب.
              دوستان میخواستم بدونم کسی خبر نداره که آیا مولتی تسکینک به کلی در 3g وجود نداره و یا هست و و خیلی امکاناتش محدوده؟
              آیا هکر ها میتونن کاری بکنن؟
              خبری از 3.2 نیست؟
              و بازم ممنون بابت دیشب و خبرای خوب امروزتون... خسته نباشید دوستان.

نظر

نوشته اصلی توسط imohsen نمایش پست ها
                با سلام خدمت همه و تشکر از دوستان تحریریه و روزبه و سهیل عزیز بابت کاور زنده ی کنفرانس دیشب.
                دوستان میخواستم بدونم کسی خبر نداره که آیا مولتی تسکینک به کلی در 3g وجود نداره و یا هست و و خیلی امکاناتش محدوده؟
                آیا هکر ها میتونن کاری بکنن؟
                خبری از 3.2 نیست؟
                و بازم ممنون بابت دیشب و خبرای خوب امروزتون... خسته نباشید دوستان.

طبقه گفتهٔ خود اپل اصلا 3g مولتی تسکینگ رو ساپورت نمی کنه

نظر

منتظر ریلیز این فرم ور هستم ( هستیم ) البته امیدوارم خیلی زود جیلبرک و آنلاکش بیاد چون اگه نیاد من نمیتونم استفاده کنم
                  دقت کرده باشین Folders مثل Stack تو مک او اس هستش و میتونه تو داک هم قرار بگیره چه خوب شده
                  Passcode هم دیگه نیازی نیست مثل قبل 4 تا عدد باشه اگه بخوایم میتونیم عوضش کنیم و فکر کنم یا تعداد اعداد بیشتر میشه یا کاراکتر هم میشه استفاده کرد

پیشنهاد های سرچ گوگل هم دیگه تو سافاری دیده میشه
                  موقع فرستادن عکس با میل هم اگه بخواین میتونین حجمشو کمتر کنین برای فرستادن سریع تر
                  تو Spotlight هم اگه چیزی سرچ کنین و پیدا نشه گزینه های جستجو در وب و جستجو در ویکیپدیا ظاهر میشن
                  من تو بعضی عکس ها از برنامه Photos فقط Faces رو میبینم بعضی جاها Places هم هست
                  ولی برای استفاده از Faces باید مک او اس داشته باشیم ( شایدم بشه تو آیفون عکس ها رو تگ کرد )
                  به نظر من این دیگه یه جورایی اوج آیفون هستش ، فکرشو بکنین آیفون رو انقدر توپش کردن آیپد چی میشه

نظر

اگه کسی لینک دانلود کنفرانس رو مثل کنفرانس معرفی آیپد که iAmir جان لینکشو داده بودن پیدا کنه ا بذاده خیلی خوب میشه Medium Quality هم فکر کنم برای همه معقول باشه

نظر

درسته که توی هر فولدر فقط 9 تا میشه گذاشت؟

نظر

بله فقط ۹تا

نظر

طبق گفته ی اپل support نکردن مولتی تسکینگ در 3g سخت افزاریه! چه ربطی داره.فقط اپل میخواد کم کم 3G رو هم مثل 2G حذف کنه

نظر

نوشته اصلی توسط lord mysterious نمایش پست ها
                            درسته که توی هر فولدر فقط 9 تا میشه گذاشت؟
                            با اوجه به این عکسا می فهمیم که ...

نظر

منم دو تا سوال داشتم:
                              1-الان تو 3GS نمي شه بدون iTunes موزيک ها رو پاک کرد.تو ورژن جديد همچين امکاني فراهم شده يا نه؟
                              2-عکس هايي که از کامپيوتر ريخته مي شن هم با خود آيفون نمي شه پاک کرد.تو ورژن 4 امکان هست يا نه؟

نظر

کسی اطلاعاتی راجب بلوتوس نداره ؟ تو این ورزن فابریکی هست یا باز باید نرم افزار بریزیم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X