اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش قرار دادن برنامه در App store

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

كسي نيست جواب منو بده؟

نظر

سلام
      برای قرار دادن کتاب در اپ استور باز هم باید این مراحل را طی کرد 99دلار پرداخت کرد؟؟؟

نظر

سلام
        من یک برنامه با Ibuild App درست کردم
        حالا چه کار کنم که بره تو APP Store من میخاهم free باشه
        همان باید ۹۹ دلار بدم ؟!؟!؟!؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش پست ها
          سلام
          من یک برنامه با ibuild app درست کردم
          حالا چه کار کنم که بره تو app store من میخاهم free باشه
          همان باید ۹۹ دلار بدم ؟!؟!؟!؟!؟
          بله شما باید عضو رسمی گروه برنامه نویسان باشید که یکی از شرتاش 99 دلار در سال

نظر

اگه صادرکننده کارت ویزا یا مستر مربوط به یه کشور دیگه ای غیر آمریکا باشه باید فروشگاه همون کشوررو انتخاب کرد یا میشه فروشگاه آمریکا رو انتخاب منیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              اگه صادرکننده کارت ویزا یا مستر مربوط به یه کشور دیگه ای غیر آمریکا باشه باید فروشگاه همون کشوررو انتخاب کرد یا میشه فروشگاه آمریکا رو انتخاب منیم؟

ببینید به این راحتیا نیست باید با همون کشر عضو بشید بعدش شما با ویزا کارت پرداخت میکنید ولی بعدش حتما باید حساب بانکی معتبر و پیرینت حساب و... و کارت شنااسی رو برای شرکت فکس یا ایمیل کنید البته تا اونجای که من میدونم چون یکی از دوستان براش مشک پیش اومد و آخر سر از طریق یکی از فامیل هاشون تو آمریکا کاراش رو درست کردند

نظر

در صورتی که برنامه ای نوشتین و با قوانین اپل برای AppStore مشکلی نداره و فقط مشکلتون اکانت دولوپر هستش می تونین به من پیام خصوصی بدین

نظر

بهتره سایت یه اکانت دولوپر داشته باشه که از طریق اون کاربران vip بتونن برنامه های خودشون بذارن و دیگه لازم نباشه هر نفر یه اکانت داشته باشه...
                  اینطوری همه به صرف طرف میشه و هم برای اعتبار سایت بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                    بهتره سایت یه اکانت دولوپر داشته باشه که از طریق اون کاربران vip بتونن برنامه های خودشون بذارن و دیگه لازم نباشه هر نفر یه اکانت داشته باشه...
                    اینطوری همه به صرف طرف میشه و هم برای اعتبار سایت بهتره
                    پیشنهاد خوبیه.

هم باعث میشه که تعداد زیادی از کاربران اپ ثبت کنن، هم امتیاز ویژه ای واسه خود انجمن هست

نظر

کاش بحث رو در همون مسیر ادامه می دادید... آقا من یه مشکل دارم با Application Loader میخوام بفرستم ارور میده
                      There is no embedded java executable

راهی هست؟؟!؟!؟

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

چه نسخه ای هستید ؟ (mac) ? اگه لاین هستین باید از سایت اپل دانلود کنید یه سرچ بزنی پیدا میشه

نظر

10.7.2 هستم و Xcode 4.2 Beta چند بار تلاش کردم از Mac Appstore بگیرم وسط کار ارور میده و Resume هم ک نداره دوباره میپره از اول. الان دارم از X-Code.ir دانلود میکنم. البته اونجا هم سوال پرسیدم در مورد اینکه الان اون ورژن جواب میده و اجازه میده برنامه رو بزارم توی AppStore؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                            10.7.2 هستم و Xcode 4.2 Beta چند بار تلاش کردم از Mac Appstore بگیرم وسط کار ارور میده و Resume هم ک نداره دوباره میپره از اول. الان دارم از X-Code.ir دانلود میکنم. البته اونجا هم سوال پرسیدم در مورد اینکه الان اون ورژن جواب میده و اجازه میده برنامه رو بزارم توی AppStore؟؟؟
                            فرقی نداره، شما فقط cert معتبر و باینری آیدی معتبر داشته باشید + اکنت دولپر معتبر کافیه

نظر

نه دوست من ب ورژن بتای Xcode اجازه اپلود نمیده

نظر

من یک سوال داشتم و اونم اینه که واسه ایران که تحریمه اگه با این ویزاکارتهایی که اعتباریه و هم میشه بهش پول واریز کرد و هم میشه ازشون پول برداشت یک اکانت دولوپر با یک ادرس تخیلی درست کنم،پول رو به همون ویزا کارت میریزن یا نه یک آدرس معتبر و حساب بانکی درست حسابی می خواد؟ (فکر کنم این ویزاکارتا ماله مالزی باشن)
                                ممنون واسه وقتتون
                                ویرایش توسط thipax : https://i-phone.ir/forums/member/16870-thipax در ساعت 24-12-2012, 02:43 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X