اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

4رقیب ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

همونطور که جای دیگه هم گفتم ساپورتی که از اپل و محصولاتش میشه دلیل بردشه.
    اما واقعا بعضی دوستان نگاههای فن بوی ایسم میکنن و نظراتشونم همینه.
    ما هیچکدوم نمیگیم اپل بده ،هممون حداقل یه محصول اپل داریم.
    ولی آدم باید منطقی باشه نه از رو تعصب حرف بزنه،حالا اگه آیپد بهترین باشه به کدوم ما چیزی میرسه؟
    مثلا تاچی بهتر از آیفون نیومده اما من htc hero هم دارم.تاچش با آیفون فرق نمیکنه،هم خازنیه هم حرارتیه هم حساسیت بالایی داره و چیزای دیگه ای که دوستان از رو تعصب میگن.
    مثلا نداشتن usb خییییییلی ضایعس.میدونم که تو دنیا خیلیا آیپد میخرن (حتی خود من)اما من با دونستن ضعفهاش و کنار اومدن با اونا میخرمش ،اگرم کسی بگه این ضعف رو داره قبول میکنم و میگم من باهاش کنار اومدم ،نه که اصرار کنم که هیچ ایرادی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
      من موندم مگه سیستم عامل ها و اپلیکیشن ها و... آیپد با بقیه دستگاه ها یکیه که پردازنده اون رو مقایسه می کنند!!!(حرفه ای ها متوجه هستند!!)
      پس اینجوری که شما میگی کلا نباید آیپد رو مقایسه کرد
      چون در رده tablet نسیت ،خود استیو هم گفت

نظر

یک رقیب دیگه هم که سایت engadget خیلی ازش تعریف کرده gemini هست.

cpu 1GHz tegra 2 SOC
        صفحه 11.2 اینچی با قابلیت پخش تصاویر 1080p با رزولوشن 1366 در 768
        3G با قابلیت برقراری تماس تلفنی
        SD card reader, FM radio, GPS, 802.11n WiFi, Bluetooth, MicroUSB
        usb
        دو دوربین 2mp در جلو برای ویدئو کال و 5mp در پشت
        اسپیکر استریو ، صفحه با تاچ خازنی و قابلیت مولتی تاچ
        سیستم عامل آندروید،پشتیبانی کامل از flash
        به قول engadget قابلیتهای این تبلت مثل یک لیست آرزوها میمونه

منبع
        ویرایش توسط navid : https://i-phone.ir/forums/member/1298-navid در ساعت 08-04-2010, 01:27 AM

نظر

gemini که از ایپدم جلوتر
          sms mms ایول
          ایپد در مقابلش عددی نیس
          ویرایش توسط arash00 : https://i-phone.ir/forums/member/14105-arash00 در ساعت 08-04-2010, 01:31 AM

نظر

این یک تصور از برنامه book در gemini که شبیه ipad:

نظر

تاریخ انتشار یا عرضه ی عمومی این دستگاه کی هست؟

نظر

شرکت MSI هم با معرفی تبلت خود، وارد دنیای تبلت*ها شد. نام این محصول MSI Slatebook است. این تبلت دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی و لمسی می*باشد. سیستم عامل این محصول ویندوز۷ و بر پایه*ی پلاتفرم NVidia Tegra 2 می*باشد. همچنین پردازنده*ی آن اینتل اتم سری Zxx است. این تبلت به Wi-Fi و ۳G نیز مجهز شده است.

قرار است این محصول با قیمت کمتر از ۵۰۰ دلار وارد بازار شود

نظر

تبلت های AigoPad در پنج مدل مختلف:

به تازگی شرکت چینی Aigo با تبعیت از این شیوه تصاحب بازار پنج تبلت جدید با ابعاد و طراحی متفاوت را به نمایش گذاشته است. این تبلت های پنج گانه در سه سایر 4، 5 و 7 اینچی تولید می گردند و تفاوت های مهمی در طراحی آنها به چشم می خورد حتی یکی از نمونه ها دارای صفحه کلید QWERTY نیز در زیر خود می باشد این شرکت البته اجازه دسترسی خبرنگاران به دستگاه ها را نداد و تنها به نمایش آنها از راه دور بسنده کرد. از دیگر اطلاعاتی که می توان در مورد این تبلت ها گفت می توان به سیستم عامل آندروید و پردازنده گرافیکی Nvidia و همچنین پشتیبانی آنها از اتصال 3G و Wi-Fi اشاره کرد. این مدل ها قرار است از ماه جولای به بازار ارائه شوند و در مورد قیمت آنها هنوز اطلاعتی منتشر نشده است.

منبع:http://www.clonedinchina.com/2010/06...id-tablet.html
                  ویرایش توسط rezakhedry : https://i-phone.ir/forums/member/15196-rezakhedry در ساعت 14-06-2010, 10:47 PM

نظر

استیو بالمر در یک کنفرانس اعلام کرد که این شرکت با همکاران سخت افزاری خود در اندیشه معرفی تابلت*های رایانه*ای مبتنی بر ویندوز ۷ در سراسر جهان است.

بالمر در همین مورد گفت:”امسال سال بسیار مهمی برای گجت*های هوشمند است و ما می*خواهیم که این گجتها و تابلت*ها را با ویندوز ۷ پوشش دهیم ودر چند ماه آینده شما شاهد طیف وسیعی از از تابلت*ها مبتنی بر سیستم عامل ویندوز هفت خواهید بود و ما در این امر بسیار رجدی و مصمم هستیم”

ایسوس،دل،سامسونگ،توشیبا و سونی مهمترین شرکای سخت افزاری مایکروسافت در تولید این تابلت*ها هستند و قرار است این سری از تابلتها با نام تجاری “Slate” روانه بازار شوند.

بالمر همچنین گفت که این تابلت*ها در مدلهای با صفحه کلید فیزیکی یا صفحه کلید مجازی روانه بازار خواهند شد و از لحاظ تنوع قیمت و امکانات واقعا بسیار عالی هستند.

منبع:http://farnet.ir/?p=3920

نظر

شرکت SmartQ به تازگی جدیدترین مدل تبلت های خود با نام T7 را به بازار چین عرضه نموده است این مدل که شباهت های نزدیکی به مدل قبلی یعنی R7 دارد حالا مشخصات بالاتر و قیمت مناسب تری دارد. سیستم عامل این مدل همچون قبل نسخه 2.1 از گوگل آندروید است. T7 همانطور که از نام آن مشخص است یک نمونه 7 اینچی ست که از رزولوشن 600×800 پیکسلی در آن استفاده شده و قابلیت لمسی مقاومتی نیز چون قبل در آن تعبیه شده است. پردازنده این مدل جدید حالا نمونه ای 720 مگاهرتزی ست و باتری آن نیز با افزایشی 1400 میلی آمپر ساعتی به 4700mAh رسیده است. فرمت های مورد پشتیبانی در این مدل جدید نیز تغییراتی را شاهد بوده و حالا امکان پخش فرمت هائی نظیر RMVB، AVI، MKV و WMV حتی تا وضوح 1080p نیز فراهم شده است. T7 در حال حاضر در سه ورژن مختلف به بازار چین عرضه شده است. قیمت نسخه معمولی Wi-Fi این تبلت برابر 219 دلار و دو نسخه 3G آن 278 و 292 دلار قیمت دارند.

منبع:SmartQ T7 and T7-3G Android 2.1 tablets announced and priced in China -- Engadget

نظر

صبر کنید ..
                      X