اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

4رقیب ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 4رقیب ipad

1)iFreeTablet:
    اولین جایگزین آی*پد یک تبلت با وزن ۲ پوند (۹۰۰ گرم) و قیمتی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلاراست که با سیستم عامل لینوکسی که بصورت خاص برای صفحات لمسی (تاچ اسکرین) طراحی شده است عرضه شده.iFree Tablet کاملا اپن سورس بوده و توسط دانشگاه کوردوبای اسپانیا توسعه یافته است.پشتیبانی از فرمت Adobe Flash و عملکرد چند وظیفه*ای (Multitasking) برای آن در نظر گرفته شده است و شما با آی*پد اینها را باید در خواب ببینید! تنها ضعف این دستگاه عمر باطری آن است که ۲.۵ ساعت است!

:Neofonie WePad(2
    این یکی آلمانی است و البته مقداری از آی*پد بزرگتر.اندازه آن ۱۱.۶ اینچ است و صفحه نمایشی با رزولیشن ۱۳۶۶×۷۶۸ دارد.سیستم عامل آن آندروید گوگل است و شما میتوانید اپلیکیشن*ها را از فروشگاه آندروید یا فروشگاه خود WePad تهیه کنید.این تبلت یک وب*کم ۱.۳ مگاپیکسلی هم دارد.چیزی که آی*پد آن را هم ندارد! شکایت*های دیگر از آی*پد چه چیزهایی بود؟پشتیبانی از فلش؟ عملکرد چند وظیفه*ای؟ پورت USB? مودم؟
    نگران نباشید.همه اینها را Wepad دارد! علاوه بر اینها عمر ۶ ساعته باطری دیگر شکایتی را باقی نمیگذارد!

Touch Book(3:
    تاچ بوک بر وزن نِتبوک یک تبلت لمسی دیگر است که توسط کمپانی به نام “Always Innovating” ساخته شده است.از ویژگی*های بسیار متمایز این تبلت کیبرد قابل اتصال به آن است.سری به سایت آن بزنید.بسیار محصولات جالبی دارد.سخت افزار و نرم افزارهای این محصول اپن سورس هستند و همه چیز برای شما مهیاست.تاچ بوک با یک سیستم عامل سفارشی عرضه میشود ولی شما میتوانید انواع سیستم عامل*های موبایل را بر روی آن نصب کنید.

4)تبلت*هایی از تایوان:
    *کمپانی MSI یک تبلت مبتنی بر آندروید گوگل ارائه کرده است که بر پایه چیپ**های Tegra است

*و اما کمپانی Asus هم از رقبا جا نمانده و یک تبلت به نام Eee Pad ارائه کرده که آن هم لمسی است و از چیپ Tegra بهره میبرد و با سیستم عامل Chrome OS گوگل عرضه می*شود.

*و اما تبلت گوگل؟! گفته می*شود که گوگل فعلا قصد ندارد به این بازار وارد شود.اما جالب است که سیستم عامل کرومیوم گوگل برای تبلت*ها مورد توجه سازندگان آن قرار گرفته است.این مقاله از رید رایت وب به صورت عمیق*تری به این مساله پرداخته است.

حال این ۳ تبلت اولی که در بالا معرفی شد را در یک جدول با آی*پد مقایسه میکنیم:

برنامه هاشونم اگه میشه با هم مقایسه کنید

نظر

چقدر جالب! آیپد اگر دقت کنید نستب به این ها شاید ضعیف تر باشه! اما اسکرینش قابلیت های بی نظیری داره

نظر

خسته شدم از بس iphone killer یا ipod killer دیدم!تمام سایتها پرن از ipad killer ...
        اعتماد به شرکتی مثل اپل با مقایسه اون با چند تا محصول مبهم از شرکتهای معمولی اون هم روی کاغد که مثلا دوربین نداشته آیپد رو نقص بدونن نه از بین میره نه کم میشه.مردم فقط از روی اعتماد دست به جیب میشن
        ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 07-04-2010, 08:51 PM
        People!There is no way in the middle...

نظر

پنجمین رقیب ipad که با windows کار می کنهاسلیت Slate شرکت اچ پی)

برخی از نقاط قوت این تبلت نسبت به آی پد اینها هستند:
          - پردازنده ۱٫۶ گیگاهرتزی در مقایسه با پردازنده یک گیگاهرتزی آی پد
          - داشتن کارت ریدر و پورت USB 2.0 و دارا بودن اتصال برای ورودی و خروجی صدا، خروجی HDMI
          - اسلیت، سیم کارت می*خورد و می*توان با آن از اینترنت وایرلس استفاده کرد. (شاید به درد جاهایی مثل ایران بخورد.)
          - داشتن وب*کم و دوربین ۳ مگاپیکسلی

اسلیت اندکی از آی پد، کوچک*تر است، یعنی اندازه نمایشگرش ۸٫۹ اینچ است. (آی پد ۹٫۷ اینچی است.)، برتری دیگر آی پد این است که شارژ باطری*اش دو برابر اسلیت می*ماند،* یعنی ۱۰ ساعت در مقایسه با ۵ ساعت.

نظر

خوب بینه این محصولات به نظرم بهترین رقیب گوگل
            که تو گوشی هم ثابت کرد کم نمی یاره
            و به نظرم سیستم عامل windos خیلی طرز کارش راحت تره

نظر

این یک ویدو ار محصول HP که پیشنهاد میکنم ببینید:YouTube - NEW! HP's Slate Device: A Full Mobile Experience

نظر

به نظر من فقط hp هستش که میتونه یکم موفق تر بشه از بقیه...(بعد از آیپد)
                به نظر من همه حرف هایی که گفته میشه در مورد ضعف آیپد کشکه! غیر از نداشتن پورت usb!
                من موندم مگه سیستم عامل ها و اپلیکیشن ها و... آیپد با بقیه دستگاه ها یکیه که پردازنده اون رو مقایسه می کنند!!!(حرفه ای ها متوجه هستند!!)

نظر

فقط یک جمله . هر موقع گوشی ساخته شد بالا تر از iphone . تبلتی هم بالاتر از ipad ساخته خواهد شد
                  ------------------------------
                  مهم اینه که همه ی سازنده ها و رسانه ها تمرکزشون روی apple

نظر

نوشته اصلی توسط alirezamika
                    از وقتی که apple اومده

.....

ولی فکر نمیکنم hp slate بتونه با cpu 1.6 با سیستم عامل ویندوز سون سریع باشه مگر اینکه نسخه سبکی از ویندوز رو روش بزارن
                    ممکنه ولی 1.6 اتم مشکلی با سون نداره
                    تبلت خوبیه کارایی که ویندوز داره هیچ کدام از این سیستم عامل ها نداره
                    اگه ببینمش حتما یکی میخرم
                    ویرایش توسط Gsm : https://i-phone.ir/forums/member/106-gsm در ساعت 07-04-2010, 10:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط maryam_emogirl نمایش پست ها
                      فقط یک جمله . هر موقع گوشی ساخته شد بالا تر از iphone . تبلتی هم بالاتر از ipad ساخته خواهد شد
                      ------------------------------
                      مهم اینه که همه ی سازنده ها و رسانه ها تمرکزشون روی apple
                      واقعا ، درست است ، اگر هم از لحاظ سخت افزاری مقایسه را بزاریم کنار ، از لحاظ ، نرم افزاری و برنامه حتی به نزدیکی آی پد هم نمی توانن بریسن ، و من خودم به شخصه تمام گوشی های شرکت های مختلف را تست کردم ، هیچ کدام اون ها تاچ مثل آی فون نداشتن ( تا الان بهتر از آی فون من تاچ ندیدم ) و اگر این قضیه ی سخت افزاری را بگزاریم کنار ، از لحاظ نرم افزاری و برنامه حرف اول رو می زند .

در آخر هم فکر نکنم هیچ کدام از رقیب های آی پد ، توانایی شناسایس ۴ انگشت را داشته باشند و سیستم تاچ اون ها حرارتی باشه و به دقت آی پد باشه .

نظر

با همه این حرفها من خودم فقط و فقط آی پد رو انتخاب میکنم به همون دلایلی که بین انواع گوشیها با امکانات سخت افزاری پیشرفته (مثلا دوربین بالاتر) آیفون رو انتخاب کردم فکر کنم هرکش که تجربه کار با آیفونو داشته با نظر من موافق باشه

نظر

من از webpad خیلی خوشم اومد
                          باید ببینم کی میاد
                          درسته اپل خیلی داره رشد میکنه ولی خب برای ما که ایفون داریم خیلی جذابیت نداره(نمیشه منکر برتری هاش نسبت به ایفون شد)
                          با این حال اندرویید هم سیستم عامل فوق العاده ای هست
                          جای رشد خیلی زیادی هم داره و میکنه
                          مولتی تاچ هم میتونه ساپورت کنه و همینطور تاچ خازنی و مولتی تسکینگ و ...

نظر

ترو خدا یه نگاه به اسکرین شات های app هایی که واسه آیپد تو این چند روز اومده بندازید!یعنی جدا از سخت افزارش جذب این دنیای زیبا و پر از تجربه های جدید نمیشید!این برتری آیپده...مثلا روزنامه ها اونقدر روش قشنگ دیده میشن که فک کنم کسی یراغ لبتاپ هم نره...رو کاغذ میشه اینچ صفحه نمایش ایپد رو با خیلی تبلت ها مقایسه کرد اما تجربه لذت بخش مطالب رو هم میشه....عمرا

نظر

یکی جواب بده.من این چیزا رو تو رقبا میتونم ببینم؟

ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 08-04-2010, 12:13 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X